Beverly Hills Cop
Ktokolwiek nie żyje, raczej nie będzie problemu żeby zrobić Animals na 2-3 minuty filmu ;)
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
https://www.comingsoon.net/movies/news/1110056-netflix-teams-up-with-paramount-for-eddie-murphys-beverly-hills-cop-4

#Straight to Netflix
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Czyli dno?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Ostatni owoc współpracy Murphy'ego z Netflixem byl bardzo udany. Ale mimo wszystko w tym przypadku bym na to nie liczył.

Odpowiedz
Jeśli wpakowaliby w to przyzwoity pieniądz, zatrudnili Rainholda i Ashtona oraz zrobili film sensacyjny a nie znowu kretynska komedię... może by wyszło.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Dwie pierwsze części to jedne z moich ulubionych filmów (ostatnio znalazłem nawet wersję jedynki z Andrzejem Matulem jako lektorem), do trzeciej też mam pewien sentyment, choć jest dużo gorsza. Z jednej strony więc chciałbym dalszy ciąg, ale z drugiej strony, powstałe po latach sequele zazwyczaj się nie udają (shitquele). A po katastrofie, jaką są najnowsze części SW chyba nie chcę kolejnego cynicznego odcinania kuponów...

Jeśli jednak mieliby kręcić, to koniecznie trzeba powrócić do klimatu oryginałów. No i powinni wrócić wszyscy aktorzy, którzy jeszcze żyją... Choć oglądanie 80 letniego Bogomila, niewiele młodszego Taggarta i zniszczonego przez życie Rosewooda... No nie wiem.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Zobaczymy co z tego wyjdzie, choć trójka to była okropnie wolna, nudna, nieangażująca buła, która do tej pory pozostawiła we mnie niesmak.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości