Big Hero 6
Ale fajna animacja! Jasne, postaci są dość sztampowe, ale już cała ta futurystyczna techno otoczka z genialnymi dzieciakami / nastolatkami w roli głównej jest na tyle oryginalna, że już samo to czyni dla mnie ten film bardzo świeżym. Do tego dobre zwroty akcji i nawet jeśli przewidywalnie poprowadzony, to emocjonalnie wzorowy finał na którym trudno mi było się nie wzruszyć. Baymax <3

Odpowiedz
Też widziałem w zeszłym miesiącu.
(13-03-2016, 19:45)Mierzwiak napisał(a): Ale fajna animacja![...]Do tego dobre zwroty akcji i nawet jeśli przewidywalnie poprowadzony, to emocjonalnie wzorowy finał na którym trudno mi było się nie wzruszyć. Baymax <3
Podpisuje się pod tym. Właściwie jedyny mój zarzut to okropna przewidywalność (od razu wiedziałem kim będzie zamaskowany "zły").

Odpowiedz

Odpowiedz
(06-07-2016, 01:35)OGPUEE napisał(a):

Młoda dostała dvd i chciała z nami obejrzeć - wszyscy mieliśmy super zabawę. Ja nie mam sie do c zego przyczepić. 

"Mogło być znacznie lepiej, bo nie widać, że San Fransokyo to San Francisco i Tokyo - bardziej jakaś rozbudowana chińska dzielnica czy zaawansowane przyszłościowo Chinatown."  To takie puszczenie oka do starszych widzów i fajnie wyszło moim zdaniem. Aniamcje spoko , a przede wszytkim dobra fabuła. Ja tam si poryczałam oczywiscie... 
aloha, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Dec 2012.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości