Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020)
Może w ogole go nie wezmą i zostawią statyste/dublera.
Pewnie bedzie tylko jakaś przebitka/retrospekcja (coś na zasadzie tej mieszanki ujęć z SS)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Cytat:Yeah, it’s definitely less male gaze–y.

To na ch*j im ta eRka?
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Nie umiem tego opisać ale tytuł tego filmu...

[Obrazek: giphy.gif]

Odpowiedz
Cytat:To na ch*j im ta eRka?
Żeby obrazowo pokazać miażdżenie jąder niecnych patriarchalnych mężczyzn.
Tytuł jest... chyba słowo "twee" najlepiej go określa. Z dodatkiem "sickeningly".

Odpowiedz
Nie wierzę że nikt nie wkleił / skomentował wycieku fabuły jaki miał miejsce jakiś czas temu. Jak zwykle należy traktować takie rewelacje z przymrużeniem oka, ale info pochodzi od Grace Randolph plus od innych niezwiązanych z nią źródeł, w tym osób które ponoć czytały scenariusz i potwierdzają, że to prawda.

Gotowi?

[Obrazek: giphy.gif]

Odpowiedz
Co kurva?

Odpowiedz
Wciąż lepsza fabuła niż ratowanie świata w SS.

Odpowiedz
Po części chciałbym aby to sie sprawdziło, potencjał na bardzo memiczny film tu jest.

Odpowiedz
I pomyslec że ludzie narzekali na Catwoman
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Przepraszam, ale co tu się odpierdala? 
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Ludzie którzy czytali scenariusz akurat go chwalili, Harley kilka razy łamie czwartą ścianę a całość jest inspirowana Tarantino.

Odpowiedz
Ale powiedzieli dlaczego

Odpowiedz
Od momentu gdy pokazali tą dziwną zapowiedź wiedziałem, że to nie jest film dla mnie, a Margot jako Harley i tak nie lubię więc żadna strata.

Odpowiedz
Wreszcie jakaś dobra motywacja dla villaina, a nie tylko zniszczenie świata, pieniądze i koks ;)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
(27-07-2019, 08:32)Szaman napisał(a): Ale powiedzieli dlaczego

Nie, nigdzie nie spotkałem się z powodem dla którego nie chce by ktoś je zobaczył.

Odpowiedz
Może to skrót myślowy i chodzi o "kompromitujące zdjęcia/ materiały". Ja myślę że BoP po prostu padł ofiarą tego nieszczęsnego Batmana i przepisywania scenariusza. Fabuła powiązana z czarnym charakterem, którego opinia publiczna może uważać za porządnego człowieka i który trochę boi się pewnych kompromitujacych rzeczy na swój temat, to coś co bardziej pasuje do Oswalda "Pingwina' Cobblepota, a to właśnie on miał być pierwotnie przeciwnikiem w tym filmie.

Swoja droga po wycieku tych plotek przeczytałem niesamowicie głupia rzecz... Wiedzieliście że WB robiąc z Czarnej Maski
chce uderzyć w
. xD

Wysłane przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
Eh... niby film mi powiewa, ale nieco irytuje mnie że we wszystkich mediach forsują tą Harley "Deadpool with vagina" Quinn, zamiast tej klasycznej wersji z animacji Timma.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Też mnie to wkurza, komiksów z nią również nie da się czytać, bo Harley stała się po prostu żeńską wersją Deadpoola. Tylko w serialowej wersji i animacjach, Harley jest tym kim powinna być.

Odpowiedz
(27-07-2019, 08:32)Szaman napisał(a): Ale powiedzieli dlaczego

Może

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon