Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020)
https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/john-wick-director-oversee-new-action-scenes-birds-prey-1231715

Oho, w Warnerze po staremu jednak... Chad Stahelski (czyli facet od "Johna Wicka") ma pomóc przy reshootach scen akcji. Zajeżdża mi to to Whedonem i naprawianiem "Justice League".
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Heh. Whedon nie naprawiał scen akcji :P

Mnie to na razie wygląda na takie standardowe dokrętki. Tak sobie spojrzałem i reżyserem drugiego planu przy BoP był współpracownik Stahelskiego - Jonathan Eusebio, który pracował przy wszystkich Wickach. Ciekawe co to się stało, że akurat tutaj sceny akcji tak posysają, że musieli jego szefa ściągać na plan.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
Przecież tam jest mowa o NOWYCH scenach akcji, a nie naprawianiu istniejących.

Odpowiedz
Cytat:Mnie to na razie wygląda na takie standardowe dokrętki.

Tutaj jest chyba coś więcej na rzeczy. Facet ma już ustaloną pozycję w Hollywood jako reżyser kina akcji, a tu nagle zostaje sprowadzony na plan innego filmu aby "pomóc" przy scenach akcji. Nah. To raczej taka oficjalna bajka dla prasy. Zwłaszcza że reżyserka doświadczenia z Hollywood żadnego nie ma, więc zarówno Warner jak i Robbie są w pozycji aby posadzić ją w kącie aby nie przeszkadzała, kiedy sami zajmą się zszywaniem filmu.

Cytat:Przecież tam jest mowa o NOWYCH scenach akcji, a nie naprawianiu istniejących.

Ale na tym polegają reshooty. Kręcisz od nowa, to co nie wyszło. A skoro to co nakręcili to taka chujnia, że trzeba to robić kompletnie od zera, łącznie z planowaniem i nowym reżyserem, to inna sprawa. Chociaż artykuł nie precyzuje czy to wynika z tego, że pierwotnie sceny akcji nie domagały czy po prostu takowych w filmie nie było w ogóle.

Odpowiedz
Co się tam naprawdę dzieje za kulisami to jedno - może odbyły się jakieś pokazy testowe i widzowie ocenili istniejące sceny akcji jako denne, a może akcji jest tak mało, że trzeba dokręcić nowe sceny.

Tak czy inaczej nie chce mi się nad tym zastanawiać, dla mnie określenia "new" i "additional" mają jedno znaczenie, nie zamierzam bezpodstawnie dorabiać im innego ;)

I nie, nie tylko na tym polegają reshooty.

Odpowiedz
Tak, tak, Mierzwiak, wyczytałem wcześniej, że chodzi o NOWE sceny. Przy czym uważam, że obecnie to całe:
"new" i "additional"

to taki PRowy bełkot. Używają tych słów bo brzmią lepiej.

"Zrobiliśmy film na tip-top, ale DOKRĘCAMY NOWE sceny, żeby jeszcze bardziej wam się podobało!"

wpada w ucho zdecydowanie lepiej niż:
"Kurczę, 1/8 naszego filmu posysa, trzeba zrobić reshooty i podmiankę istniejącego materiału"

:)
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
(17-08-2019, 09:38)Grievous napisał(a): Ale na tym polegają reshooty. Kręcisz od nowa, to co nie wyszło. A skoro to co nakręcili to taka chujnia, że trzeba to robić kompletnie od zera, łącznie z planowaniem i nowym reżyserem, to inna sprawa. Chociaż artykuł nie precyzuje czy to wynika z tego, że pierwotnie sceny akcji nie domagały czy po prostu takowych w filmie nie było w ogóle.

No nie do końca. Równie dobrze - a raczej: na 75% - tamte sceny nie spodobały się włodarzom bo cokolwiek, wstali lewą nogą i wystarczy. Więc kręcimy nowe - ty zawiodłeś, to zrobi to ktoś inny. Nie znaczy to jednak, że tamte były słabe lub nieudane. Takie Holly.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
[Obrazek: hNBBfD1.jpg]

[Obrazek: VhLLmwF.jpg]

[Obrazek: lthWEKZ.jpg]

[Obrazek: 8lqt3Lj.jpg]

[Obrazek: Bgimtli.jpg]

[Obrazek: gvPbtMB.jpg]

[Obrazek: zCiKmHZ.jpg]

[Obrazek: xgQomG9.jpg]

Odpowiedz
Co to? Wyciekł screener filmu do sieci? ;)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
To z teasera, podobno ma się ma być puszczany przed It 2.

Odpowiedz
Źródła Grace Randolph donoszą, że sytuacja z dokrętkami do tego filmu to powtórka z Rogue One.

Odpowiedz
Odnoszę wrażenie, że filmowy Black Mask, będzie nim tylko z nazwy.

Odpowiedz
Wyciekłt teaser który będzie dołączony do IT 2. Tylko 40 sekund, tutaj screenshoty - https://imgur.com/a/a65z931

Odpowiedz
On jest już puszczany przed rozszerzoną wersją "Far From Home".

Odpowiedz
Tak, ale zakładam, że ten początek wskazuje też na dołączenie do It 2 :)

(na początku Harley rozwala balony, intro wygląda jak to z IT i mówi chyba "enough with the clowns already")

Odpowiedz
Pewnie domyślnie był stworzony jako dołączany przed "It", ale Spider-Man jakoś tak załapał się przy okazji. Przed "Jokerem" pewnie puszczą pełny trailer.

Odpowiedz
Nie będzie w najbliższym czasie innego, "pełnego" trailera, przynajmniej na ten moment nie ma takich informacji, ot wymyślili sobie teaser trwający 39 sekund. Jak na razie wygląda bardzo żywo, z nasyconymi barwami, kompletna przeciwwaga choćby dla wczorajszego Terminatora.

Odpowiedz
Ja tylko tak obstawiam. 40 sekund to bardzo nietypowy czas dla teasera, więc to raczej taka przystawka. A "Joker" to DC, eRka i "tematycznie" powiązany film, który idealnie czasowo wpisuje się na rozpoczęcie pełnoprawnej kampanii promocyjnej.

Odpowiedz

Odpowiedz
Jeśli pójdą w totalnie pojebaną i odjechaną stronę i tym razem montować to będą ludzie od filmów, a nie trailerów, to to się może udać.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon