Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020)
[Obrazek: 6wAShcQ_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f...ity=medium]

Dobrze, że ich podpisali, bo gdybym nic nie wiedział o tym filmie to bym nigdy nie zgadł, że jest tam Zsasz, Black Mask, Huntress, Cassandra czy Black Canary...

Dla mnie zapowiada się to jak Suicide Squad 2.0

Odpowiedz
Do tej pory się zastanawiam jak Ewan dał się na to namówić? :/
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Ostatnio na głównej mignął mi artykuł o aktorach, którzy przyjęli rolę tylko i wyłącznie dla pieniędzy. To pewnie podobny przypadek. :) Poza tym, skoro zgodził się wystąpić w czymś takim jak "Mortdecai", to można go namówić na wszystko.

Odpowiedz
To nie jest tak że facet ma jakąś niesamowitą karierę. Dalej jest głównie znany z roli Kenobiego, ewentualnie z "Trainspotting".
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Gdy pracujesz nad plakatem w konwencji "Bohaterowie stoją / idą w stronę widza" ale pod koniec orientujesz się, że zabrakło ci miejsca na ostatnią postać ale musisz ją gdzieś wkleić.

Na wypadek gdyby ktoś zastanawiał się czemu ME Winstead lewituje :)

Dla lewej nogi Black Canary nie mam wyjaśnienia.

[Obrazek: 8zsUigE.jpg]

Odpowiedz
Wieszałbym... grafików odpowiedzialnych za to coś.

Odpowiedz
oj tam, w porównaniu z plakatami X Men First Class jest dobrze :D

Odpowiedz
Dalej nie ogarniam dlaczego nie zatytułować tego po prostu "Harley Quinn" i wywalić z marketingu resztę obsady, bo i tak nie wiedzą co z nimi zrobić. Wszystko poza Margotką raczej zniechęca...
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Polska data premiery została skorygowana i film wejdzie u nas do kin nie 28, ale 7 lutego.

Odpowiedz
(07-12-2019, 21:55)Grievous napisał(a): Wszystko poza Margotką raczej zniechęca...

Mnie zniechęca wszystko, łącznie z nią (choć nie mam nic przeciwko niej w innych filmach, w I, Tonya była świetna), ale to w dużej mierze zasługa SS, a poza tym zwyczajnie nie lubię postaci HQ.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
Nie wiem co WB wyprawia. Film za miesiąc a finalny trailer nadal nie wypuszczony, ponoć ma być na dniach ale teraz w kinach takie badziewie, że nie wiem do czego to nawet podczepią

Odpowiedz
Drugi zwiastun...

Odpowiedz
Nie czuję w ogóle tej wersji Harley, to takie popłuczyny po Deadpoolu bez wlasnej tożsamości, nie mam zamiaru iść na to do kina.

Odpowiedz
Jeny, ale cringe. Ale nie zdziwie się, jeśli znajdzie swoich fanów.

Odpowiedz
Wygląda jak gówno, a ogląda się jeszcze gorzej.

Odpowiedz
Jezu, ale chujowe. Tak złe, że żądam zwrotu pieniędzy za obejrzenie zwiastunu.

Odpowiedz
Potrzebuję kąpieli oczu...
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Wygląd jak gówno, które będzie miało na Rottenach +80+ i masę peanów, jak to "kobiety wreszcie grają główne skrzypce w komiskowych filmach!"
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Mi się podoba zwiastun podoba :) szkoda tylko, że główny villain jest taki nijaki, mało interesujący.

Odpowiedz
Myślę, że Ewan jednak zrobi coś fajnego :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon