Black Widow (2020)
Skoro tak bardzo udajesz, że nie rozumiesz o co mi chodzi to idźmy dalej - powtarzanie, że post-endgamowe MCU nigdzie nie zmierza i jest bez sensu po trailerze Wdowy jest bzdurą, bo ta takowego MCU nie reprezentuje.

Odpowiedz
Ja tak nie twierdzę, przegapiłeś to?

Cytat:;)

Zmierza czy nie, dla mnie to w tej chwili mało istotne, po Endgame już im nie życzę dalszych sukcesów, bo zwyczajnie nie podoba mi się całokształt kierunku w jakim to wszystko idzie. Jakieś seriale, filmy o trzecioligowych postaciach, chybione pomysły ze Spider-manem, a tego, co by mnie rzeczywiście interesowało nie widać nawet na horyzoncie. Zresztą dokładnie ta sama sytuacja jest teraz z Warnerem i DC - wysoki pod sam sufit stos głupich pomysłów.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
"Foch", czy jak nazwać takie podejście, jest trochę dziecinny. Narzekanie co news i nie życzenie im sukcesów tylko dlatego, że akurat nie kręcą filmów i seriali o postaciach które kogoś interesują. Można i tak.

Seriale o trzecioligowych postaciach - mówimy tu o dotychczasowym drugim planie MCU który zebrał całkiem sporo fanów? Gdzie każdy z nich zdaje się mieć bardzo konkretny  pomysł na siebie (np. wszystkie informacje o WandaVision zwiastują bardzo niekonwencjonalny serial superhero)?  O produkcjach które zapewne spokojnie będzie można oglądać jako bonus lub nie oglądać wcale? Faktycznie, tragedia. Co do postaci w filmach to całkiem śmieszne jest, że normalnie wszyscy narzekają na mielenie tych samych bohaterów w kółko i w kółko, ale jak ktoś zaproponuje im kogoś mało znanego, jak Eternals, to jest płacz bo przecież "nie znam, nie interesują mnie, skąd to w ogóle". Nie ważne, że ostatnio jak tak wprowadzono Strażników to skończyło się na filmach które są w większości topek fanów MCU.

Moon Knight, She Hulk którzy dostaną swoje seriale to akurat bardzo popularne postaci wśród fanów komiksów i nie sposób ich nazwać trzecioligowcami. Shang Chi to oczywisty ukłon do Azjatów z dodatkiem jakim jest Mandaryn, grany jeszcze przez fantastycznego aktora. Blade'a chyba też ciężko nazwać bohaterem z niszy.

Rzeczywiście, ehh ten okropny Feige i Disney, co oni odpierdalają.
Nikogo nie zmuszają aby oglądali te filmy czy się nimi jarali, kwestia subiektywna, oczywiście, ale podejście ludzi jest jednak trochę niesprawiedliwe. Warner faktycznie jak zawsze leci głównie głupotami, ale który z projektów MCU jest niby głupi i dlaczego.

Odpowiedz
Cytat:ale który z projektów MCU jest niby głupi
Czarna Wdowa.
Cytat:Moon Knight
Cytat:normalnie wszyscy narzekają na mielenie tych samych bohaterów w kółko i w kółko
Nie wszyscy.

Wolę 10 filmów o znanym i lubianym bohaterze niż 10 filmów o drugo czy trzecioligowcach.
Strażnicy Galaktyki to w sumie wyjątkowa sytuacja - od czasu ich premiery (czyli od pięciu lat) nie wprowadzono do MCU ani jednej nowej postaci (nie licząc Spider-Mana ale ten na ekranach kin nowy nie jest), której solowy film by mi się podobał. Dlaczego miałbym wierzyć że jakiś Shang Chi czy Eternals będą w stanie zmienić ten stan rzeczy? Marvel naqrwia te filmy od linijki, zmienia się niby tło - a to Afryka, a to jakieś cuda niewidy w Strange'u, ale to i tak nie zapewnia żadnej świeżości w formie w jakiej to jest podawane. A skoro tej i tak nie ma, to wolę jednak znajome twarze. Tylko jakoś nie chce mi się oglądać tych, które dopiero co odjebano.

Nowości co do formy owszem, mogą być w serialach, ale jeszcze nie było serialu superhero, który by mnie utrzymał przy ekranie przez choćby jeden sezon, więc trudno być tu optymistyczny.

Cytat:Rzeczywiście, ehh ten okropny Feige i Disney, co oni odpierdalają.
Dokładnie. C*** im w dupę.

:D

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Brazylijski plakat z Comic Con Experience
[Obrazek: 7a3ff6ef861d4ec6med.jpg]

Odpowiedz
Critical Drinker w formie:

Odpowiedz
Nowa zapowiedź...

Odpowiedz
Czegoś takiego jeszcze nie widziałem.

[Obrazek: BlandPleasingFurseal-size_restricted.gif]