Blok Ekipa
[Obrazek: 1597961_print-trimmed-1.png?resize=max_s...lor=000000]

]Blok Ekipa – internetowa  kreskówka stworzona przez GIT Produkcja powstała w wyniku zerwania umowy z rebel.tv i utraty praw autorskich dawnych kreskó]wek. Opowiada o trojce blokersów z Grochowa, którzy spędzają czas na łamaniu prawa i zatargiem z mundurowymi i donosicielami (w tej wersji to Rudy), piją alkohol, zażywają niedozwolone substancje i inne blokersowe rzeczy.

Powrót GIT Produkcji do czasów jej świetności i obecnie najlepsza ich kreskówka z obecnych. Brak zapychaczy, które charakteryzowały późnego Kapitana Bombę, który dawno przeskoczył rekina (łącznie z zmarnowanym zakończeniem "Klątwy Faraona"), animacja jakaś taka lepsza, mniej odniesień do srania, kutasów, pierdzenia, o dziwo ma to ciąg przyczynowo-skutkowy np. wydarzenia z jednego odcinka są wspominane w innym, jest jakiś tam character-development, pewne wydarzenia trzymają się kupy (auto jednego z bohaterów ma stłuczkę, a w następnym odcinku ma wymienione stuningowane części). Mamy nawiązania do polskiej rzeczywistości np. podrzędne gwiazdy youtube'a, wywalony Durczok, jednak mają wpływ na fabuł i nie są na zasadzie "O! Pojawia sie Rafalala. Śmiejcie sie!". Przy okazji powstał 5-odcinkowy spin-off "Wojtas szuka zony" wyśmiewający wszelkie teleturnieje tego typu. Za takie reality-show zapłaciłbym abonament :).

Odpowiedz
Nikt tego nie ogląda? Nie wierzę :D przecież ten serial to czyste złoto! Myślałem, że nic mi nie zastąpi "Kapitana Bomby", a tymczasem Walaszek stworzył coś jeszcze lepszego.
Ekipa jest genialna, niektórych powiedzonek już używamy na stałe ze znajomymi, a pomysły, które ekipa ma są nie do podrobienia. Kurde, nawet moim rodzicom się spodobało, bo to w sumie dosyć życiowe jest w niektórych momentach, a sam miałem podobne akcje. Polecam :D
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Widziałem parę odcinków i jedno muszę przyznać, że wyrobili się od początków Kapitana Bomby i ogólnie Piesków Leszków i tego wszystkiego z czasów GiT Production. Tyle, że ten humor nigdy jakoś do mnie nie przemawiał.

W Blok Ekipie pokazane jest to wszystko co przynajmniej dla mnie jest najgorsze w narodzie. I wiem, że właśnie twórcy niby to wyśmiewają, ale czy do końca? Pamiętam, że już kiedyś taka znajoma pani psycholog robiła badania wśród swoich pacjentów odnośnie serialu Świat Według Kiepskich. I większość ankietowanych przyznała, że zachowanie Ferdynanda Kiepskiego jest jak najbardziej normalne i tak się dorośli faceci zachowują.

A tutaj też Arahan pisze, że "miał podobne akcje" i się zastanawiam o które dokładnie chodzi i mam nadzieję, że nie chodzi o okradanie monopolowego, jak to czynią często bohaterowie Blok Ekipy?
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Lawrance, w tym kraju ciężko jest nie mieć styczności z podobnymi ludźmi jak bohaterowie Ekipy, czy zderzyć się gdzieś tam z poniekąd podobnymi sytuacjami :)
Człowiek oglądając to jednocześnie się śmieje i łapie się za głowe ile z tego jest z życia wyjęte ;o
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości