Brave (2012) - pol. Merida Waleczna
Nah, to nie jest Merida. TO jest Merida. Ale aktorska wersja byłaby chyba obdarta z całego uroku :)

Odpowiedz
To jest Merida, jak podrośnie - i gdyby film miał taki klimat, jak ta focia, to byłby boski.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
(10-01-2014, 10:38)raven.second napisał(a): TO jest Merida.

Śliczna jest. :) Przepiękne włosy.
"Byłem królem traktorzystów przy wyrębie lasu na cały Oregon i sąsiednie stany, a królem szulerów od powrotu z Korei i nawet królem opielaczy groszku na farmie w Pendleton - więc pomyślałem sobie, że skoro już mam być wariatem, to też muszę być pierwszym i najlepszym." Randle McMurphy

Odpowiedz
No perukę to jej dobrali mistrzowsko.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Prawie na pewno doczepiane, a nie peruka.
"Byłem królem traktorzystów przy wyrębie lasu na cały Oregon i sąsiednie stany, a królem szulerów od powrotu z Korei i nawet królem opielaczy groszku na farmie w Pendleton - więc pomyślałem sobie, że skoro już mam być wariatem, to też muszę być pierwszym i najlepszym." Randle McMurphy

Odpowiedz
Prawie na pewno to ja jestem przystojny. :)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz

Odpowiedz
Straszne rozczarowanie. Po 5 latach od premiery obejrzałem Meridę - miałem w głowie jakiś dziwny świat związany z tytułem (tytułem!), pamiętam jak na sklepowych półkach Merida Waleczna dominowała z łukiem, i te rude włosy. Więc, zderzyłem się z tą animacją i o ile mnie pamięć nie myli, jeszcze żaden film animowany, z tych nowoczesnych, mnie tak nie rozczarował. 2/10 tldr

Merida The Brave / Merida Waleczna, film którego okładka zajebiście koresponduje z tytułem... Rudowłosa dziewczyna o zawadiackim spojrzeniu, trzymająca łuk dosadnie mówi - będą z nią kłopoty. I ja bym chciał obejrzeć kłopoty rudowłosej, ale po dwudziestu minutach film porzuca średnio ciekawe tory, aby zejść w totalną sztampę wałkowaną na pierdyliard sposobów.
Animacja włosów - cudo, ale fabularnie ten film jest cienki. Co gorsze, tytuł mi absolutnie nie pasuje do tego, co dzieje się na ekranie.
loading podpis...

Odpowiedz
To ja się może teraz dowalę, że Gwiezdne Wojny to nie film wojenny tylko przygodowy.

Merida po nie wiem ilu seansach pozostaje w grupie moich ulubionych animacji ale pod względem animacji włosów aktualnie rządzi Vaiana.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
Najsłabszy punkt "Meridy" to schematyzm, czego po Pixarze nigdy bym się nie spodziewał. Oscar dla tego filmu to jedna z największych pomyłek akademii, zwłaszcza, że konkurował wtedy też świetny i pomysłowy "Ralph Demolka".
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
(20-01-2013, 14:34)Danus napisał(a): Kolejny Pixar, który trafia w mój gust filmowy.

Danny a jakie filmy studia nie trafiły ;D

Odpowiedz
(07-11-2012, 22:27)raven.second napisał(a): Nie jest to poziom Toy Story 3, Up czy Wall-E, ale i tak dobry film.

No i niestety, dla mnie jeden z najsłabszych filmów Pixara. Fabuła jest spoko, postacie i te krajobrazy też w porządku (zresztą jak u Pixara zawsze bywa), dość nieprzewidywalny, ta scena turnieju fenomenalna wręcz.... Ale z drugiej strony schematyczny (takie połączenie "Mojego brata niedźwiedzia" i "Gdzie jest Nemo?" [tylko że zamiast relacji ojciec-syn, jest ta matka-córka]), na siłę wzruszający (ani razu się szczerze nie popłakałem), jest dużo idiotyzmów w scenariuszu, no i brakuje prawidłowego antagonisty (Serio musi być nim jakiś, głupi misiek?!)

Ocena: 6/10 i to jest ten Pixar, który mi przyniósł ogromne rozczarowanie (poza "Autami 2")... Choć możliwe, że kiedyś do niego wrócę

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon