Bumblebee (2018) reż. Travis Knight
Cytat:Może być i 100 punktów, nie ma żadnego powodu dla którego po raz siódmy mielibyśmy dostać dokładnie to samo, bo niby co tu jeszcze można pokazać / o czym opowiedzieć?
Patrzę z perspektywy fana (od prawie 30 lat) - czytałem (i wciąż czytam - właśnie odebrałem z poczty 6 i 7 tom kolekcji G1) komiksy i wiem, że to co wałkowały na okrągło filmy nie wyczerpało potencjału tematu nawet w 10%. Gdyby ktoś ogarnięty się za to wziął, dałoby się pewnie zrobić z tego to filmowe uniwersum, które w pewnym momencie planowano (choć osobiście uważam, że to by była przesada, w zupełności wystarczy klasycznie realizowana seria z jednym filmem co 2-3 lata).

Z drugiej strony nie spodziewam się nigdy zobaczyć w pełni satysfakcjonującej adaptacji. No ale Bumblebee miał tego przebłyski i widzę znacznie większe szanse na coś sensowniejszego, niż gdy seria była w rękach Baya, nawet jeśli TF'2007 uważam za zdecydowanie najlepszy z tych filmów. No ale jeśli w kolejnym filmie jebną kolejny raz to samo, to pewnie już całkiem zwątpię...
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Wiadomości w tym wątku
RE: Bumblebee (2018) reż. Travis Knight - Gieferg - 20-04-2019, 02:52