CIEKAWOSTKA - Alive, dramat w Andach (1993)
ujmowane z bliska kawalki ciala spozywane w "Alive - dramat w Andach" zawodowy kucharz realistycznie wyszykowal z tofu...spiesznie dodam na uzytek tych, ktorzy "Alive" nie widzieli, ze ten temat zostal potraktowany w filmie z duzym wyczuciem i kultura. Zadnego epatowania makabra nie ma
It has been said that time heals all wounds. I do not agree. The wounds remain. In time, the mind, protecting its sanity, covers them with scar tissue, and the pain lessens, but it is never gone.

Odpowiedz
deina napisał(a):ujmowane z bliska kawalki ciala spozywane w "Alive - dramat w Andach" zawodowy kucharz realistycznie wyszykowal z tofu...spiesznie dodam na uzytek tych, ktorzy "Alive" nie widzieli, ze ten temat zostal potraktowany w filmie z duzym wyczuciem i kultura. Zadnego epatowania makabra nie ma
wow, dobrze wiedzieć. joko berbeć zastanawiałam się, co przekonało tych aktorów, do robienia takich okrucieństw Uśmiech
cannibalistic humanoid underground dweller

Odpowiedz
salad_finger napisał(a):wow, dobrze wiedzieć. joko berbeć zastanawiałam się, co przekonało tych aktorów, do robienia takich okrucieństw Uśmiech
Ciekawe co byś pomyślała oglądając "Salo 120 dni sodomy"? Uśmiech

[marmolada z pomarańczy zmieszana z czekoladą]

Odpowiedz
romeck napisał(a):Ciekawe co byś pomyślała oglądając "Salo 120 dni sodomy"? Uśmiech
a do tego filmu, to jeszcze musze kilka lat poczekaćOczko

Odpowiedz
salad_finger napisał(a):a do tego filmu, to jeszcze musze kilka lat poczekaćOczko
Daruj sobie, szczerze. Oczko

Odpowiedz
skoro ujawniony zbok mi tak radzi, no to odpuszczeOczko

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon