CINEMATOGRAPHY - zdjęcia w filmach + ulubiony kadr
Ten kadr jest akurat ładny, ale reszta filmu mi się nie podoba. Nie przeszkadza mi sam fakt, jak gdzieś wyżej chyba Mefistowi, że tło jest wyłącznie cyfrowe, ale to że aktorzy wyglądają jak wklejeni do gry komputerowej (wyjątkowo kiczowatej na dodatek).

Odpowiedz
link Phila nie działa.
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz
KLIK

Odpowiedz
Znajdzie się w tym filmie kilka naprawdę ładnych ujęć. Oczywiście Ci którzy nie trawią pstrokacizny czy CGI, odwrócą się z obawy przed puszczeniem bełta, ale taka oczojebność potrafi być po prostu naturalnie przyjemna wizualnie, a do opowiadanej historii pasuje jak ulał.

[Obrazek: W8ouWP4.jpg]
[Obrazek: UqeZPSg.jpg]
[Obrazek: E679cX2.jpg]
[Obrazek: jA7qVH2.jpg]

Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
(31-08-2013, 15:44)patyczak napisał(a): Nie przeszkadza mi sam fakt, jak gdzieś wyżej chyba Mefistowi, że tło jest wyłącznie cyfrowe

Nie oglądałem Oza, więc sprawdź lepiej źródło :)
Ale teraz faktycznie mogę tak sądzić, bo to co Protek wlepił to jeden wielki rzyg
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Straszne to jest. Już nie chodzi nawet o kolory czy poziom wykonania, ale samą stronę artystyczną, architekturę, krajobrazy. Jedna wielka klisza. Bleh.

Odpowiedz
Nie chodziło mi o Oza, tylko ogólnie. Była kiedyś rozmowa o tym co pasuje do tego tematu, a co nie i ty chyba uważałeś, że animacje czy filmy zbyt mocno przerobione cyfrowo nie powinny się tu znaleźć:)

Odpowiedz
Aha, to ok, faktycznie mogłem tak pisać i w sumie dalej tak uważam, zwłaszcza patrząc na te potworki powyżej :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
(31-08-2013, 17:21)Mierzwiak napisał(a): Straszne to jest. Już nie chodzi nawet o kolory czy poziom wykonania, ale samą stronę artystyczną, architekturę, krajobrazy. Jedna wielka klisza. Bleh.

Opowieść jest archetypowa, więc twórcy poszli w tradycyjnym kierunku. Designu filmu nie chwaliłem. Ale czaję dlaczego obrazki mogą się podobać.

Jest kolorowo ciepło i słonecznie ;) Nauczcie się kochać Panowie.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Ładne fantasy widoczki to były chocby w takim "The Dark Crystal", to to jakaś kolorowa CGI sraka.

The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
Star Trek: The Motion Picture

[Obrazek: 95q9.png]

Fantastyczne ujęcie.

Odpowiedz
Racja, zajebiste. Z filmu można masę przepięknych ujęć wyciągnąć.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Kosiarz umysłów
[Obrazek: 2py8fow.jpg]
[Obrazek: 25a436d.jpg]
[Obrazek: 2yun5m1.jpg]
[Obrazek: 1zlgllf.jpg]

Odpowiedz
Gallipoli ma piękne zdjęcia:

[Obrazek: dbbc7318.jpg]

Odpowiedz
Nie jestem pewny czy akurat to ujęcie było w filmie ale i tak jest tam sporo fajnych kadrów.

[Obrazek: 01letmeinspan-articleLarge.jpg]
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Tu akurat światło jakieś takie niefajne i te refleksy na szybie.

Odpowiedz
Ciężko mi wybrać jeden, więc ulubione kadry z MoS:

[Obrazek: p88u.jpg]
[Obrazek: nzv8.jpg]
[Obrazek: izkv.jpg]
[Obrazek: 6wts.jpg]
[Obrazek: u6d2.jpg]
[Obrazek: o5ee.jpg]
[Obrazek: 4po4.jpg]
[Obrazek: xbzd.jpg]
[Obrazek: zwpm.jpg]

Odpowiedz
Moje dwa ulubione kadry z MoS:

[Obrazek: iwoggm.jpg]

[Obrazek: sdfvc9.jpg]

:)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Jezu co za rzyg, naprawdę komuś mogą podobać się takie abramsowe kadry? :/

Odpowiedz
Widać mogą. A kadr z Superem i Lois od razu kojarzy się z tym:
[Obrazek: post-15065-Jack-Sparrow-RUN-gif-Imgur-Joh-5LBu.gif]

Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon