Cars
Zabrałem wczoraj dzieciaki na trzecią odsłonę i nie żałuję. Wrażenia podobne do tych Pelivarona. Ocenę podnoszę oczko wyżej z osobistych powodów. Jak się jest byłym sportowcem dobijającym 40-tki z lekkim kryzysem wieku i dziećmi to ogląda się film pewnie nieco inaczej. ;)

Natomiast co do tej furtki na kolejne części mam mieszane uczucia:

Odpowiedz
(16-06-2017, 11:28)tchopz napisał(a):

Jak Auta 3 będą sukcesem kasowym, a będą, to cięzko mi uwierzyć w to, że Disney nie zrobi sobie tej przyjemności i nie stworzy czwóreczki.

I teraz wychodzi dopiero, jak niepotrzebnym filmem jest druga część. Pixar miałby fajną trylogię, a tak po drodze zdarzył się ten potworek próbujący być pastiszem kina szpiegowskiego. Szkoda.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
(16-06-2017, 11:33)Pelivaron napisał(a):

To oczywiście świetny pomysł, ale w ostatniej scenie w Chłodnicy Górskiej...

Odpowiedz
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Bedzie w prequelu :)?
http://screencrush.com/where-do-pixar-cars-come-from/

Odpowiedz
(15-06-2017, 16:17)Pelivaron napisał(a): No i nie zdziwię się, jak niebawem Pixar ogłosi prace nad kolejną częścią. Znakomicie to wymyślili i otworzyli sobie furtkę do dalszych historii.

Oczywiście, że zrobią, bo Cars to najlepiej sprzedająca się franczyza ze wszystkich filmów Pixara. Nawet portfele na płyty CD/DVD idą jak przecinaki, gdy tylko na froncie nadrukujesz ZygZaka.
I was always criticized for style and content, but I enjoy trying to tell stories a different way - Tony Scott

Odpowiedz
Z serii najbardziej lubię 1. Miła , ciepła opowieść o zarozumialcu , który trafia do zapomnianego miasteczka i musi naprawić swoje grzechy oraz miasteczko . Nie jest to poziom " Toy Story " czy " Wall'e " i choć tak jak " Potwory " stworzone bardziej dla dzieciaków i młodzieży , to mogą również zachwycić dorosłych . Postacie , animacja , fabuła , strona wizualna .... Wszystko tutaj jest piękne . Jedyny olbrzymi mankament to ... Złomek ! Brakuje również ludzi ale w małym stopniu .8/10
Dwójka no coż .... To przykład że nie każdy Pixar musi być tak dobry . Mamy już wcześniej wspomnianą irytującą postać , która wiecznie grać mi będzie na nerwach , ... Poza nim no ci agenci , Profesor fajni ,ale zabrakło naszych ukochanych z Chłodnicy . No miasta ładnie wyglądają ... ale po co w świecie zaludnionym tylko przez auta ? . Nie jestem jakimś fanem motoryzacji  , ale to to trochę przegięcie .Jednak na szczęście film ma swoje momenty .6/10
Trójka to najmądrzejszy z całej serii film o przemijaniu . Fajnych wiele , ale wiele wkurza. Na szczęście tylko ci na placu . Całe szczęście że Złomera zminimalizowali , bo Opania był gorszy od Pyrkosza . Na szczęście tyle reszte spoko . 8/10

-

Z serii najbardziej lubię część pierwszą. Miła, ciepła opowieść o zarozumialcu, który trafia do zapomnianego miasteczka i musi naprawić swoje grzechy oraz miasteczko Nie jest to poziom ""Toy Story" czy "Wall-E" i choć tak jak "Potwory" stworzone bardziej dla dzieciaków i młodzieży, to mogą również zachwycić dorosłych. Postacie, animacja, fabuła, strona wizualna... Wszystko tutaj jest piękne. Jedyny olbrzymi mankament to... Złomek! Brakuje również ludzi, ale w małym stopniu. 8/10
<odstęp>
Dwójka no coż... To przykład, że nie każdy Pixar musi być tak dobry. Mamy już wcześniej wspomnianą irytującą postać, która wiecznie grać mi będzie na nerwach... Poza nim no ci agenci, Profesor fajni, ale zabrakło naszych ukochanych z Chłodnicy. No miasta ładnie wyglądają, ale po co one w świecie zaludnionym tylko przez auta? Nie jestem jakimś fanem motoryzacji, ale to to trochę przegięcie. Jednak na szczęście film ma swoje momenty. 6/10
odstęp
Trójka to najmądrzejszy z całej serii film o przemijaniu. Fajnych wiele (czego wiele?), ale wiele wkurza. Na szczęście tylko ci na placu (o co chodzi?). Całe szczęście, że Złomera zminimalizowali, bo Opania był gorszy od Pyrkosza. Na szczęście tyle, reszta spoko. 8/10

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości