• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Christopher Walken
aż dziw, że nikt nie wspomniał o jego roli w "Martwej Strefie" Cronenberga na podstawie Kinga. nie mam porównania literackiego pierwowzoru z ekranizacją, ale to akurat w tym temacie nieistotne, ważne, że Walken zarządził :wink:

Odpowiedz
aż dziw, że nikt nie wspomniał o jego roli w "Martwej Strefie" Cronenberga na podstawie Kinga. nie mam porównania literackiego pierwowzoru z ekranizacją, ale to akurat w tym temacie nieistotne, ważne, że Walken zarządził :wink:

Odpowiedz
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sEH5zmAtLks[/youtube]

Miszcz. Nostalgia Critic ma rację, on jest z kosmosu i po prostu urządza sobie wakacje na Ziemi.

Odpowiedz
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sEH5zmAtLks[/youtube]

Miszcz. Nostalgia Critic ma rację, on jest z kosmosu i po prostu urządza sobie wakacje na Ziemi.

Odpowiedz
Mistrz ról drugoplanowych lub nawet trzecioplanowych i za każdym razem bardzo zapadający w pamięci. Niezapomniany w The Deer Hunter, A View to a Kill, Batman Returns, Pulp Fiction i mimo wszystko w filmie Sleepy Hollow. Ostatnio trochę żałuje że nie jest zaangażowany w jakiś ciekawy projekt i marnuje się w filmach co najwyżej średnich. Warto jednak ubarwić nieco dyskusje jednym malutkim ciekawym epizodzikiem :)

Odpowiedz
Titus Wlliver wyjaśnia, czemu Christopher Walken jest wielkim człowiekiem, od 2:25 do 3:40 :)

Odpowiedz
No Walken jest zajebisty :) A ta historia to potwierdza:

http://www.celebuzz.com/2013-12-03/christopher-walken-couldnt-catch-a-cab-so-he-hitchhiked-with-fans-instead/

Walken złapł stopa, zabrał się z fanami, a potem - kiedy dowieźli go na miejsce - to nie spieprzył od razu tylko kulturalnie, elegancko dokończył z nimi rozmowę i dopiero sobie poszedł. Co za koles :)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Coś go mało ostatnio.
W ogóle ktoś powinien założyć temat o "twarzach, które zaginęły".
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Seven Psychopaths?

Odpowiedz
Nie widziałam, nie pamiętałam.

Patrzę na listę i rzeczywiście grywa ciągle ale nie są to chyba "duże filmy".
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
W STAND-UP GYUS widzialem go ostatnio. No ale nie ma co się dziwić, Walken może nie jest wielką gwiazdą, ale może sobie grać kiedy chce. A to chyba w tym roku z nim bedzie:

#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Jezu, jakie to jest wspaniałe. Takich scen już się dzisiaj nie kręci:

"This is one of the best-written, best-acted 10 minutes in cinema history. Whole thing is riveting, terrifying, and raw."

Odpowiedz
Ogólnie True Romance jest pełen świetnych epizodów. Oprócz Walkena i Hoppera, jeszcze Oldman i Brad Pitt.

Odpowiedz
Dosłownie wczoraj obejrzałem cały film. Moja ulubiona scena, ale prawdą jest, że cały film przepełniony jest smaczkami i mistrzowskimi popisami aktorstwa. Mocna jest jeszcze wizyta Gandolfiniego w pokoju hotelowym głównej parki.
I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church

Odpowiedz
Cytat:Mocna jest jeszcze wizyta Gandolfiniego w pokoju hotelowym głównej parki.

Bo takich scen też się dzisiaj nie kręci:

Cytat:Dosłownie wczoraj obejrzałem cały film.

Widziałeś oryginał czy fanowską "Tarantino Cut"?

Odpowiedz
Obejrzałem oryginał, ale po małym researchu widzę, że "Tarantino Cut" ma sporo wydłużonych scen. Chyba trzeba będzie obadać.
I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church

Odpowiedz
W "Tarantino Cut", prócz wydłużonych scen i zamotanej chronologii, jest też inne zakonczenie. Nie będę nic zdradzał, sam oceń, czy lepsze.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon