Ciało
Bardzo porządna komedia z niebanalnym pomysłem. Pmysł jak pomysł pewnie już to w kinie przerabiano, ale na uwagę moim zdaniem zasługuje fakt iż w półtora godziny zawarto i posklejano w sensowną całość sporo wątków tak jak to miało miejsce w Pulp Fiction , czy w Porachunkach, choć ten film w porównaniu z wymienionymi jest znacznie lżejszy.

Kawał brej i sprawnej roboty.

no i po raz pierszy po obejrzeniu jeden raz filmu mogę zapamiętać wszystkie dialogi głównego bohatera :D

Odpowiedz
zły napisał(a):Bardzo porządna komedia z niebanalnym pomysłem
Zwłaszcza że to był plagiat :lol:

Odpowiedz
Patrz drugie zdanie.

A czego tak przy okazji?

Odpowiedz
"Twórcy" po prostu ukradli ten scenariusz, który sobie gdzieś leżał zakurzony...

Odpowiedz
No wożą sobie zwłoki po Polsce... Mam już się śmiać?
People used to think that when someone dies,
a crow carries their soul to the land of the dead.
But sometimes... only sometimes the crow brings
that soul back to set the wrong things right.

http://www.jackson.pl/

Odpowiedz
Jackson napisał(a):No wożą sobie zwłoki po Polsce... Mam już się śmiać?

A skąd pomodlić się i w dyrdy do kościoła. I płakać.

Zwłoki spinają całą fabułe bez nich byłaby ona bez sensu jak półtoragodzinny teledysk Britney Spirs.

Bo tam naprawdę jest sporo wątków i poprowadzenie tego tak, że to ma ręce i nogi nie jest łatwe- bo jak by było to by się już przeżarło. Pod względem wielowątkowości fabuły ten film jest pierszym takim osiągiem w Polsce- daleko mu do Pulp Fiction, ale jest zrobiony na podobnych zasadach. Łącznie z tarantinowskim zakłóceniem linearności czasu akcji.

A po za tym jest śmieszny - najlepsza scena to rozmowa "chirurga" z pediatrą w pociągu
:D :D :D
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost in time, like tears...in rain. Time to die.

Odpowiedz
Muszę powiedzieć, że film raczej mi się nie podobał.
Dla mnie była to niezgrabną próba zrobienia komedii sensacyjnej typu "Snatch", z dużą ilością wątków i bohaterów. W ogóle za bardzo zalatywało mi zżynką z tego rodzaju filmów.

Odpowiedz
generalnie - nic nadzwyczajnego! można popatrzeć dla delikatnej rozrywki, ale nic ponad to !

Odpowiedz
Pamietam, ze idac do kina nastawilem sie na ten film bardzo pozytywnie. Film byl mocno reklamowny w kinach - przy pomocy filmow animowanych a la wstawki z "Rozowej pantery".
Po pokazie niestety rozczarowanie - kilka smiesznych scen - ale po za tym mocno "przekombinowane". Oprocz sceny z siostra uderzajaca z "dynki" i motywem z bracmi syjamskimi - nic juz teraz nie pamietam.
A zapowiadalo sie tak dobrze - wszak film realizowali ludzie (o ile dobrze pamietam), ktorzy wczesniej zrobili "Pol serio", ktore pozytywnie mnie zaskoczylo.
I have a plan. Heh.
Mein Fuhrer, I can walk!!!

Odpowiedz
Co tu wiele mówić? Bardzo udany film. Jest z czego się pośmiać, ładne animacje w "openingu" i dobra gra aktorska.

Nic o czym można się super rozpisywać ale generalnie : Dobry choć nie idalny.

Odpowiedz
wiele szumu było wokół tego filmu kiedyś, to wziąłem i obejrzałem - zupełnie mi się nie spodobał, parę dobrych scen ale poza tym cienki i nieśmieszny
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Niedawno go obejrzałem. Sprawdza się jako komedia, a też w miarę sensownie związano ilość wątków. Niektóre elementy średnio tu pasują do sumie w miarę przyziemnej historii, np. moherowa Leonia Zawodowczyni. Fajne były z kolei wstawki animowane i w sumie chciałbym jakąś animowaną pełnometrażówkę w tym stylu.

6/10

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon