Ciekawostki dotyczące Bonda
Wow, to są zestawienia na boxofficemojo grupujące widownię pod względem pochodzenia rasowego? Nie wiedziałem.

Wie ktoś może, na ile Bondów jest Craig zakontraktowany? Wiadomo, że co najmniej na trzy, jeśli nie więcej, to faktycznie można się zastanawiać, kto następny. Jeśli producenci dojdą do wniosku, że czarnoskóry Bond będzie ok, to obstawiam jakiegoś Brytyjczyka, może Colin Salmon? Trochę mało znany i zaliczył już epizody w Bondach, co raczej mu nie pomoże. Smitha zobaczyłbym w jakiejś zrzynce z Bonda, na 007 raczej się nie nada. Zresztą, z czarnoskórym aktorem musieliby producenci robić kolejny restart serii, więc mało to prawdopodobne. W przeciwieństwie do Solo, ja jednak bardzo chętnie tego dożyję.
Na razie nie mam podpisu, ale na pewno wymyślę coś błyskotliwego...

Odpowiedz
Karaluch napisał(a):Wow, to są zestawienia na boxofficemojo grupujące widownię pod względem pochodzenia rasowego?

Nie, ale są targety i modele widza, do którego skierowany jest dany film.

Odpowiedz
simek napisał(a):Felix Leiter też jest biały?

Felix nie jest ikoną
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Pierwsze pytanie w moim poście było retoryczne. Dzięki za uświadomienie mi wagi targetów i modeli w przemyśle filmowym. Trochę dziwiło mnie, że wiesz, ilu czarnoskórych ogląda Bonda a ilu nie czarnoskórych.
Na razie nie mam podpisu, ale na pewno wymyślę coś błyskotliwego...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon