Clerks Animated Series
Kiepskie. Ściągałem z jak najlepszymi intencjami, ale okazał się naprawdę kiepski.
Dlaczego? Szczątkowy duch filmów Smitha. Smith bez przekleństw? Oj nie.
Jay i Cichy Bob handlują fajerwerkami. Przynajmniej głosy są świetnie podłożone, jedną z postaci pobocznych, Leonardo Leonardo dubbinguje Alec Baldwin.
Obejrzałem pierwszy odcinek, może dam mu jeszcze szansę. Jak narazie jestem zawiedziony.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
A moim zdaniem serial nawet przyjemny, miejscami całkiem zabawny choć dobrze że krótki bo by się szybko znudził...
Pierwszy odcinek, drugi i ostatni są niezłe. Wszystkie pozostałe całkiem fajne choć w większości rzuca się w oczy że Smith nie miał pomysłu na puentę bo niektóre fabuły kończą się w naprawdę odwalony/byle jaki sposób.

Snuffer napisał(a):Dlaczego? Szczątkowy duch filmów Smitha. Smith bez przekleństw? Oj nie.

Szczerze powiedziawszy nie zwróciłem wogóle uwagi na fakt że bluzg nie ma bo to akurat jest dla mnie mało istotnym elementem filmów Smitha...
Z tego co pamiętam w późniejszych odcinkach padają jakieś bluzgi ale są wybipowane...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon