Co to za film?
Oczywiście, nie przejmujcie się zbytnio, jeśli nie macie pojęcia. Ja też już powoli przyzwyczajam się do tego, że umrę nie dowiedziawszy się, co mnie tak wystraszyło za dziecka (;
One day closer to death.

Odpowiedz
To się chyba nazywa optymistyczny pesymizm. :) Hmm, a gdzie widziałeś ten film i w którym mniej więcej roku?
[ Królikoza ]

Odpowiedz
z tym chyba nie będziecie mieli problemów
z jakiego filmu pochodzi to zdjęcie
[Obrazek: frame6.jpg]

znajduje się ono na stronie KMF

z góry dziękuję za odpowiedź :)

Odpowiedz
Piąty element
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
dzięki
szkoda że to "5 element" bo już myślałem że mi umknął jakś bajeczny film s-f

Odpowiedz
Bystrzak napisał(a):Hmm, a gdzie widziałeś ten film i w którym mniej więcej roku?
U dziadka, a czemu pytasz? (; Na video, gdzieś tak na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.
One day closer to death.

Odpowiedz
1. Kolesie urządzają sobie wieczór ze striptizerką w jakimś apartemencie. Panna ginie, a kolesie próbują się pozbyć ciała. Wydaje mi się, że to coś znanego.

2. Ładnych kilka lat temu (może nawet i 10) TVP nadawała film bodajże o tytule "Schultz i Schultz" o dwóch Schultzach - jednym z NRD, a drugim z RFN, którzy zamienili się na jakiś czas miejscami. Później była chyba jeszcze druga część, ale tytuł niekoniecznie był podobny.

3. Ten film emitował Polsat, a tytuł brzmiał chyba "O kogo biega?". To komedia, gdzie przypadkowo zamieniają się zdjęcia dwóch uczniów przez co Murzyn brany jest za kujona, a biały za gwiazdę futbolu amerykańskiego (pamiętam, że jak miał kopnąć jajo, to zrobił to poprawnie, bo był dobry z fizyki i wyliczył sobie jak ma uderzyć).

4. Film o jakimś agencie (prawdopodobnie), którego wysłano do Afryki, żeby szukał wysokich koszykarzy do NBA.

Jeśli ktoś zna tytuły albo ma jakieś wskazówki, to proszę się podzielić :)

Odpowiedz
Landers napisał(a):U dziadka, a czemu pytasz? (;

LOL

Landers napisał(a):Na video, gdzieś tak na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Szukałem tego filmu, ale niestety nic nie znalazłem. :(

Fantasmagor napisał(a):1. Kolesie urządzają sobie wieczór ze striptizerką w jakimś apartemencie. Panna ginie, a kolesie próbują się pozbyć ciała. Wydaje mi się, że to coś znanego.

O ile oglądalismy ten sam film, to wydaje mi się, że na miejsce przybyły dwie striptizerki, jedna zginęła, a nad losem drugiej się zastanawiano. Były próby zatuszowania sprawy, zainteresowanie się strzałem przez sąsiada, itp. aż do przyjazdu odpowiednich słuźb. Tytułu filmu też nie pamiętam.
[ Królikoza ]

Odpowiedz
fantasmagor:
1. very bad things (gorzej byc ne moze) - http://www.imdb.com/title/tt0124198/

Odpowiedz
Bystrzak napisał(a):O ile oglądalismy ten sam film, to wydaje mi się, że na miejsce przybyły dwie striptizerki, jedna zginęła, a nad losem drugiej się zastanawiano. Były próby zatuszowania sprawy, zainteresowanie się strzałem przez sąsiada, itp. aż do przyjazdu odpowiednich słuźb. Tytułu filmu też nie pamiętam.
Raczej była jedna i chyba nikt nie przyjechał. Chcieli to zatuszować, tak zrobili i potem martwili się, aby się nie wydało. Tak to zapamiętałem.

tomashec napisał(a):1. very bad things (gorzej byc ne moze) - http://www.imdb.com/title/tt0124198/
I to mi wygląda na ten film. Dzięki :)

Odpowiedz
Ten film o kolesiu co szukał zawodników w Afryce, to film z Kevinem Baconem w roli głównej. Przejrzyj jego filmografię i znajdziesz.

Odpowiedz
Mam, "The Air Up There", czyli "Król kosza". Dzięki :)

Odpowiedz
Szukam angielskiego tytułu filmu z lat 80-tych "Ukryty sztylet". Fabuła opiera się na grze, po przejściu której uzyskuje się dostęp do ściśle tajnych informacji rządowych. Komputerowiec, które je odkrywa, ginie, ale samą grę przejmuje chłopiec i odtąd jest ścigany. W dalszej części filmu chłopca porywa para przemiłych staruszków i już w samochodzie starsza pani zwraca się do męża "Nie kłopocz się, George" (szczególnie zapamiętałem tę wypowiedź).
[ Królikoza ]

Odpowiedz
WarGames gł r Matthew Broderick

chyba tam cos takiego było
A single pussy hair can pull a battleship through the desert

Odpowiedz
To raczej nie to...

Hmm, sam początek filmu ukazuje poczynania wymyślongo przyjaciela porwanego póżniej chłopca. Faceta atakują jacyś ninja (?), aż w końcu musi on uciekać przed olbrzymimi kośćmi do gry.

Końcówka filmu: porwany przez staruszków chłopiec ucieka z porwanego samolotu ( :) ) przez okno w kokpicie. Jak się okazuje, samolot pilotuje wymyślony przyjaciel. Chłopak wyskakuje i po chwili obserwuje eksplozję samolotu (bomba zegarowa staruszków). Z eksplozji wychodzi osmolony pilot i szczęściu chłopca nie ma końca.

Zwariowany film (ale to nie jest komedia).

EDIT: Wydaje mi się, że w rolę wyimaginowanego przyjaciela wcielił się Burt Reynolds, ale dalej nie mogę znaleźć tego filmu.
[ Królikoza ]

Odpowiedz
poszukuje tytułu no i tegoż filmu tyle co z niego zapamietałem:

akcja jak na moje oko 1850r
na jakas zamieszkała przez dzikusów wyspe do swojego wojostwa przybywa statkiem piekna lady ktora ma wziąsc slub, ale na wyspe przybywaja piraci i morduja wszystkich poza lady herszt bandy ma pierscionek z krukiem ktory odciska na skorze swoich ofiar zostawia takze namalowane czarny ptak w spalonej wiosce.
pamietam tez zepod koniec filmu statek piracki sciga taki opancerzony czarny okręt

Odpowiedz
Czy to nie bylo tak ze przed smiercia Kapitan (Buli bully jakos tak sie nazywal) opowiada historie, czyli to jak sie dal zlapac? Na koncu przed egzekucja ratuja go owa panna mloda i jej maz. Wydaje mi sie ze ten film mial w tytule kapitan buli(nie wiem jak to sie pisze)

Odpowiedz
http://www.filmweb.pl/Nate,and,Hayes,%281983%29,o,filmie,Film,id=8032
Prawdopodobnie o ten film chodzi. Polski tytul byl inny

Odpowiedz
tak o ten film mi chodziło !!
wow tam gra t.l.jones nigdy bym na to niewpadł a film oglądałem jakies 15 lat temu min

dzieki

Odpowiedz
Mam taki problem... Dawno temu oglądałem taki film żona ma kochhanka - ten kochanek ma ryby z których destyluje sobie truciznę- żonka podaje toksynę mężowi i onginie- teoretycznie, bo budzi się w grobie, ale ta toksyna nie zabija tylko spowalnia funcje życiowe i koleś (mąż) budzi się w grobie . Żonka pozałowała na pożądną trumnę i pakują męża w taką spróchniałą potem na cmentarzu zrywa się burza i on wydostaje się ze spróchniałej trumnu i rozmokęłj ziemii. Przy owym wyjściu z grobu towarzyszy mu pies (chyba doberman) , któy łapie cykora jak mężyś wstaje z martwych potem on wraca do domu opatruje łapki sobie- chwyta za piłę łańcuchową i przemeblowywuje dom robiąć z niego jakiś labirynt. Film kończy się tak , że zakopuje swą żonkę na swoim miejscu razem z kasą i rusza w dal- szeryf mu mówi żeby się tu nie pokazywał.

Czy ja bredzę? :twisted:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost in time, like tears...in rain. Time to die.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon