Co to za film?
To brzmi też jak postać z Incredible Hulka albo Green Lanterna
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Witam
Jestem tu nowy i nurtuje mnie sprawa sprzed wielu lat. Pamiętam jakos z 15 lat temu, może więcej widziałem film gdzie akcja dzieje się w samolocie pasażerskim, jakaś dziewczynka jest ranna nożem, na ziemii panuje chyba jakaś plaga i podczas lotu chcą awaryjnie lądować na lotnisku. Nikt nie zgłasza się na kontroli lotów, a z samolotu widać dziwne postacie poruszające się przy terminalu. Nie wiem czy to ludzie czy jakieś potwory. Prosiłbym o pomoc :)

Odpowiedz
Być może chodzi o miniserial "Langoliery" na podstawie Kinga.

Odpowiedz
Nawet na pewno. I serce rośnie, kiedy się widzi, że są jednak nowi użytkownicy, którzy potrafią znaleźć właściwy temat, by zapytać o poszukiwany film. :)

Odpowiedz
Dzieciak podczas zabawy na jakiejś posiadłości wpada do rzeki, jeziora, stawu i przez ten upadek przenosi się do świata animacji gdzie walczy o przetrwanie, aby  ostatecznie  powrócić do rzeczywistego świata i swojej rodziny. W filmie może być to przedstawione że dzieciak w prawdziwym świecie umarł, ale historia może ukazywać jego dalsze losy w świecie animacji. Nie mam pojęcia jak to ostatecznie było ale to wszystko co pamiętam... Datuje to na lata 80te albo bardzo wczesne 90te.

Odpowiedz
Może „Wodne dzieci” z 1978? Z tym że tam nie wpada, tylko sam wskakuje, i nie wraca do swojej rodziny, bo jej nie ma, tylko po prostu do tej posiadłości.

https://www.filmweb.pl/film/Wodne+dzieci-1978-32464

Odpowiedz
Jest film który bardzo mocno chciałbym zobaczyć, a nie jestem w stanie przypomnieć sobie ani tytułu ani nawet obsady, natomiast pamiętam dosyć dobrze część fabuły:

- Film otwiera sekwencja przyszłości/teraźniejszości, starszy facet na pogrzebie żony przegląda rodzinne zdjęcia
- Film to jeden wielki flashback
- Fabuła skupia się wokół rodziny i jej życia
- Protagonista dwukrotnie zdradził i zostawił żonę, by później do niej wrócić
- Wydaje mi się że jeden z jego synów zginął na wojnie
- Jeden z jego synów był gejem, jego partner zginął w wypadku, potem miał kolejnego faceta

Całość miała narrację i klimat niemalże identyczny co film "Zatrzymane Chwile" Danielle Steels z 1996.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

Odpowiedz
Pomóżcie. Szukam filmu, w którym mamy akcje w domku w lesie, bohaterami sa ojciec z synem. Syn nawiązuje kontakt z potworem, owlosionym cosiem, który wchodzi do piwnicy. Ojcie z początku nie wierzy synowi, potwór na początku wydaje się być dobrym stworzonkiem i potem pokazuje swoje prawdziwe obliczem
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Albo to kiedyś oglądałem, albo mi się śniło. Jakiś serbski gang porywa kobiety, wywozi je gdzieś do lasu, tam sprzedaje na seks, a potem wyrzuca ciała do jakiegoś dołu w lesie. Główna bohaterka to młoda dziewczyna, który próbuje uciec z budynku, gdzie ją przetrzymują. Film (sen?) kończy się tak, że goni ją typ, ona wczołguje się do rury kanalizacyjnej, typ wchodzi za nią i utyka w środku. Znacie tytuł?

edit
To nie był sen: https://forum.film.org.pl/Thread-The-Seasoning-House-2012--3433

Odpowiedz
Kochani, bardzo potrzebuje pomocy - od kilku dni po glowie mi sie obija taki motyw/scena. Nie wiem czy to komiks, serial, film czy ksiazka czy cholera wie co. Generalnie jeden bohater mowil do drugiego:
- O nie, teraz nic juz nie bedzie takie samo!
A drugi odpowiadal:
- Tak, ale to nie znaczy ze cokolwiek sie zmieni.

Ktokolwiek? :D Moze byc cos bardziej dla dzieci.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
w RRRrrr jest taka scena, po pierwszej "zbrodni" Blondas rozmawia z Wodzem i tam jest taki dialog ;)
"It can't be bargained with. It can't be reasoned with. It doesn't feel pity, or remorse, or fear. And it absolutely will not stop... ever, until you are dead!" - Kyle Reese

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
To chyba to!!!!!! :D
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Szukam tytułu filmu, który opowiadał o kobiecie dręczonej i katowanej przez nazistę. Po latach kobieta zostawia męża/rodzinę, i odnajduje owego nazistę by znów z nim być. Ktoś coś pamięta?

Odpowiedz
Nocny portier z 1974.

Odpowiedz
Bardzo dziękuje Crash!

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon