Co w TV...
Chinatown na Paramount Channel :)
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Dredd na Polsacie :)

Odpowiedz
Najpierw Super 8 na TVN, a teraz Aliens na Polsat Film :)

Odpowiedz
Dziś na "ale kino +" leci o 21.35 "Stan łaski".
Jak ktoś nie widział to naprawdę polecam. Jedna z tych niesamowitych, w zasadzie zupełnie zapomnianych pereł kinematografii.
Obsada przekozacka no i Morricone.
10/10
Wtedy śmieli się znowu, uważając, że to okropnie komiczne, że Paszczak przez całe życie robił to, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że nie potrafił odmówić.

Odpowiedz
Chciałbym poznać motywację i powody, dla których idioci z Polsatu puścili wczoraj "Kevina samego w domu". No bo...to był 3. września i...do pieprzonego grudnia jeszcze 3 miesiące. Rozumiem, że w polsacie bieda i nie mieli już czego puścić, a z całej swojej biblioteki wybrali akurat HOME ALONE, czyli pieprzony ŚWIĄTECZNY film. To już puszczenie "Pasji" Gibsona w wigilię Bożego Narodzenia miałoby więcej sensu.

Odpowiedz
Kiedys na polsat film puscili Kevina w polowie czerwca :)

Odpowiedz
"Kevina" powinni puszczać tylko podczas Pasterki.
Faktycznie skandal i myślę, że powinieneś odesłać Solorzowi paszport Polsatu :)
Wtedy śmieli się znowu, uważając, że to okropnie komiczne, że Paszczak przez całe życie robił to, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że nie potrafił odmówić.

Odpowiedz
"Guardians of the Galaxy" na TVN. Przycięte do 16:9 a nie w 2.35:1. Bez pełnej panoramy.
.

Odpowiedz
Transformers na TVN7. Nie widziałem że 4 lata.

Odpowiedz
A na pulsie Battleship.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Fani zjebanego formatu obrazu codziennie mają coś dla siebie, jestem zazdrosny :(

Odpowiedz
Wolę obejrzeć Wykidajło na stopklatce, nic innego mnie nie interesuje, Transformers kiedyś lubiłem, ale do czasu gdy przypomniałem sobie o Transformers Armada które oglądałem za dzieciaka i ludzie... kolosalna różnica jakości na korzyść Armady.

Odpowiedz
A na TV4 The Hurt Locker.

Odpowiedz
Szykuje nam się tydzień z rekinami, juhuu! Same świeżutkie tegoroczne premiery: najpierw Rekinado 5: Efekt płetwiarniany (mają być Olivia Newton-John, Fabio, piosenkarka Samantha Fox i Dolph Lundgren!!), potem Imperium rekinów (jest John Savage), dalej Porażenie rekina (weteranka Tara Reid!!!) i na końcu Pięciogłowy rekin atakuje. Kanał Sci-Fi Universal robi dobrze wszystkim miłośnikom rekinów!

Odpowiedz
Efekt płetwarniany, cóż za świetne tłumaczenie "global swarming"!
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Twierdza na TVP2.

Odpowiedz
Tunel na TNT

Odpowiedz
Na polsacie właśnie leci "Wilk z Wall Street" z cenzurą na cyckach w staniku XD Scena seksu na forsie też out.

Jak można oglądać filmy w telewizji XDDDD

Odpowiedz
To jest wyjątkowy przypadek, prawdopodobnie Polsat kupił taniej wersję ocenzurowaną. Była już o tym burza w internecie, po tym jak niedługo po premierze kinowej puścił ją w poniedziałkowym Mega Hicie o 20.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości