Cobra Kai (2018) YouTube Red Original Series

A tak pięknie było... Od tego trailera na kilometr wali tanim moralizatorstwem.
Wiedźmin 2001 > Hellboy 2019

Odpowiedz
Zajebiste :D . W końcu będzie pojedynek Johnny vs Daniel. Nic innego w drugim sezonie mnie nie interesuje.

Odpowiedz
Będzie git ;)

Temu Robbiemu życzę śmierci od sezonu 1. Nieprawdopodobnie mnie wkurwia jego facjata i ten uśmieszek. Bardziej nawet niż Daniel w oryginale.
Fajna ta nowa Tory (with the "Y") ;)

Odpowiedz
Dla mnie mega. Czekam jak pojebion
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Tory może i fajna (choć obawiam się, że ma robić za nagrodę pocieszenia dla Miguela), ale to tyle. Trailer sugeruje, że w nowym sezonie będzie pełno tej mendy Robbiego flirtującego z tą szmatą Samanthą, Johnny'ego z rosnącym niepokojem obserwującego jak niedobry miszczu Kreese "wypacza" umysły jego uczniów i zadowolonego z siebie LaRusso pie...lącego o równowadze i właściwej ścieżce.
Wiedźmin 2001 > Hellboy 2019

Odpowiedz
Robbiego należy jeszcze skasować za tę fryzurę.

Obym się mylił, ale śmierdzi mi tutaj już trochę takim PC-serialem, gdzie Daniel i Jonny zjednoczą się na Kreese'a.

Chujnia by była.

Odpowiedz
2 sezon wylądował!

Pierwszy odcinke za free, reszta w YT Premium (pierwszy miesiąc to trial, można potem zreygnować). Wymaga VPN bo usługa niedostępna w Polsce.

Dziś ogarnę pewnie z połowę, pierwszy odcinek narobił smaka :)

Odpowiedz
Kurde dzisiaj za dużo dobrej piłki w tv, ale jutro ogarniam
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Odcinek 6 który właśnie obejrzałem jest najlepszy ze wszystkich dotychczas. Są emocje, jest powrót starych znajomych, muzyka Queen i... końcówka.

Sensei Kreese wymiata, a Tory jest fajna ;)

Odpowiedz
Dobra, obejrzane!

Nie czytać bo będą spoilery

Dodamy tylko że ostatnia scena zapowiada arcyciekawy powrót w sezonie 3!!

Całóść oceniam na świeżo minimalnie niżej niż sezon 1, ale obejrzę ponownie i napiszę coś znowu.

Odpowiedz
Ten serial jest rewelacyjny. Ma taki klimat letnio-sentymentalny. Fajnie, że cały czas pojawiają się migawki z oryginalnych filmów + postaci i naprawdę łapie to człowieka za serce, mimo iż ja akurat nigdy nie byłem wielkim fanem KK. Podobały mi się wszystkie części, ale nie wracałem do nich. Tym większy szacun dla twórców, że byli w stanie to we mnie pobudzić.

Przekonałem się w końcu do Johnny'ego. Spoko koleś :) . W ogóle nikt w tym serialu nie jest tylko dobry lub tylko zły. Choć najbardziej mnie irytuje zdecydowanie córka Daniela. Co za pajacyna :-) . Nie mam za to ulubionej postaci. Equador Boy i młody Brad Pitt chyba są za słabymi aktorami i nie mają tego czegoś, co pozwoliłoby widzowi im kibicować.

Naprawdę jest już bardzo blisko do oceny 9/10. Nie mogę jej dać, bo niestety jak na ironię najbardziej w tym serialu szwankuje samo karate. Choreografie nieciekawe, ciosy czasem widać gołym okiem, że markowane. No i zawsze będzie mnie irytować jak widzę, że kruszynka 50 kg, albo jakiś suchoklates wyprowadza celny cios i przeciwnik robi po nim fikołka. Naprawdę tak już się nie kręci scen walk. Nikogo tym nie oszukają :) Jednak czekam na info o 3 sezonie. Trzymam mocno kciuki.

Odpowiedz
A wiecie że nazwisko postaci Tory w serialu to
:)

Odpowiedz
Nikt nie ogląda? Pussies!

A 3 sezon Cobra Kai potwierdzony i na dodatek ma być za darmo. Takie info na swoim IG dał aktor grający Miguela.

Odpowiedz
Cobra Kai to chyba mój ulubiony obok Santa Clarita Diet serial do bingowania i czekanie 12 miesięcy na kolejny sezon gdy całość (s02) weszła w zaledwie jeden dzień, uważam za jakiś rodzaj znęcania się na człowiekiem ;) Też jestem zdania, że s01>s02, ale i tak oba kocham całym sercem <3<3<3

[Obrazek: 12kzk7hk40x21.jpg?width=768&auto=webp&s=...65756c7a1e]

Odpowiedz
Martin Kove na swoim Instagramie wczoraj teasował powrót Terry'ego Silvera w 3 sezonie... (sic!)
Próbują gościa namówić bo podobno jest w stanie spoczynku, jak aktor grający Dutcha.

Swoją drogą Dutch mający małe cameo byłby zajebisty.

Odpowiedz
W ogóle go nie pamiętam. Musiał grać w jednej z części, którą widziałem raz. Jak miałem 12-14 lat :D

Odpowiedz
Jaja sobie robisz? :D Najlepszy czarny charakter w tej serii :D

Odpowiedz
Boże, przecież on nawet do "Trudnych Spraw" aktorsko się nie nadaje.

Odpowiedz
Dlatego jest tak zajebiste.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon