Cocaine Cowboys part I, II (reż. Billy Corben)
Kiedy to było.
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Corn napisał(a):I nawet na trochę nie przejąłeś się faktem, że za tym wszystkim stoi Bay do spółki z Bruckheimerem?

pieniądze nie śmierdzą.

Odpowiedz
W sensie zapłacili ci za optymistyczne nastawienie, Mental? Bo szoł na ejczibo musi utrzymywać pewien poziom, ale to ciągle autorskie dzieło.

Mierzwiak napisał(a):Nie wiem czy było o tym już na forum, ale już od dość dawna HBO szykuje serial "Cocaine Cowboys" oparty właśnie na tym filmie dokumentalnym. Producenci wykonawczy: Jerry Bruckheimer i Michael Bay.
Ano. Wspominałem o tym już dawno temu. Dziwne, że mojego posta nie ma w tym temacie. Producenci nie nastrajają optymistycznie, ale to ciągle HBO. Zastanawiam się tylko czy to ciągle to samo HBO, po tym co słyszałem o True Blood.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Generation Kill powstalo chyba po True Blood, wiec spoko majonez :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Zważywszy na to, że Generation Kill to mini, a True Blood to ongoing to niekoniecznie. A GK powstało i było wyświetlane wcześniej.

Odpowiedz
Miało premierę 2 miesiące wcześniej, więc nie sądzę.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Ale rozumiecie, ze to nie jest wielka przepasc czasowa, a True Blood to pewnie wpadka, z typu tych, co kazdemu sie w koncu zdarzaja? :)
--
Laozi

Odpowiedz
Rozumiemy.
Chociaż i tak większość stacji mogłaby poziomu True Blood pozazdrościć to na tle reszty produkcji z HBO wypada FA-TA-Lnie. Wszyscy mamy nadzieję że to jednorazowa wpadka.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Crov napisał(a):Producenci nie nastrajają optymistycznie, ale to ciągle HBO.

czyli że niby Mann nastrajał optymistycznie, że hackock to będzie Heat z willem smithem, a Spielberg - że TFy utrzymają poziom wojny światów? jak mowie: pieniądze nie śmierdzą. wedle mnie kokainowych kowbojów mogłyby sfinansować nawet siostry nazaretanki - niczego by to nie zmieniło w moim bezgranicznym zaufaniu, jakie żywię do HBO. cocaine cowboys to samograj. historia krwawych wojen narkotykowych nie mogła trafić w lepsze ręce.

Odpowiedz
Dla formalności warto wspomnieć, o czym pisano również na /Film, że były plany nakręcenia filmu fabularnego w reżyserii protegowanego Michaela Manna, Petera Berga (The Kingdom, Hancock). W roli głównej Mark Wahlberg.

Film ma swoją stronę na IMDb (rok produkcji 2010) ale nie widnieje w filmografiach Wahlberga i Berga.

Odpowiedz
Mental napisał(a):czyli że niby Mann nastrajał optymistycznie, że hackock to będzie Heat z willem smithem
Na tle calej reszty komiksowego szajsu i w ramach konwencji - byl ;)
--
Laozi

Odpowiedz
Mental napisał(a):
Crov napisał(a):Producenci nie nastrajają optymistycznie, ale to ciągle HBO.

czyli że niby Mann nastrajał optymistycznie, że hackock to będzie Heat z willem smithem, a Spielberg - że TFy utrzymają poziom wojny światów?
Może nie, że będzie to Heat z Willem Smithem, ale na pewno nastrajał optymistycznie. Inna sprawa, że z łatwością można było podejść do tego z nastawieniem, że Mann po prostu potrzebuje kieszonkowe, a superbohaterowie i Will Smith są na topie. Pierwszy zwiastun Transformers nakręcił mnie na film i liczyłem, że może będzie to naprawdę dobra rozrywka (miał przede wszystkim świetny klimat) - tyle, ze w przypadku TFów reżyserem był Michael Bay, więc to wychodzi na zero.

Cytat:jak mowie: pieniądze nie śmierdzą. wedle mnie kokainowych kowbojów mogłyby sfinansować nawet siostry nazaretanki - niczego by to nie zmieniło w moim bezgranicznym zaufaniu, jakie żywię do HBO.
Producent ma ogromny wpływ na ogólny kształt filmu i w tym wypadku nie nastraja optymistycznie. Jakby siostry nazaretanki produkowały to też bym się bał o ostateczny wygląd tego serialu. :) Może to ktoś przyszedł do Baya z tym filmem i faktycznie - pieniądze nie śmierdzą, więc jak Bay wyłożył kase to brali, ale... jest jakiś powód dla którego Bay się tym zainteresował. Niech mnie poprawi ktoś, jeśli się mylę, ale czy wyprodukował on coś kiedyś wartego uwagi? (hint: nie)

Cytat:cocaine cowboys to samograj. historia krwawych wojen narkotykowych nie mogła trafić w lepsze ręce.
Pewnie, że mogła. Do lepszej stacji - to prawda, nie mogła. Do lepszych twórców? Z pewnością. O ile HBO ciągle nadaje dobre seriale (jakim pewnie jest Generation Kill) to zdaje się zmieniać trochę styl na bliższy Showtime'owi i jego bardziej mainstreamowym tworom (zdaje się, że jakoś w zeszłym roku zmieniło się kierownictwo?). Cocaine Cowboys to samograj. To materiał na świetny serial policyjno-mafijny, ale też na współczesną, pusta wersję Miami Vice czyli coś jak... Bad Boys 2. A jeżeli HBO z lekka zmienia profil to dłuższa, atrakcyjna seria (bo wiadomo - dragi, policja, strzelaniny, gołe dupy) byłaby dla nich w sam raz. Nie mówię, że to na pewno nie będzie nic dobrego. Chodzi o to, że mam pewne obawy i sam znaczek HBO może nie wystarczyć.

Hitch napisał(a):Na tle calej reszty komiksowego szajsu i w ramach konwencji - byl ;)
Daj spokój, Hitch. :) Hancock to kupa albo półgodzinny pilot ciekawego filmu. Fajna obsada i producent to za mało. Najsmutniejsze jest to, że to pierwszy film, w którym Mann pojawia się osobiście..

Odpowiedz
Świetny dokument, który ogląda się niczym rasowy film sensacyjny.

Jeśli serial w końcu powstanie, lepiej niech się postarają, bo to materiał na klasyk. Robienie z tego 120 minutowego filmu byłoby marnotrawstwem materiału.

9/10

Odpowiedz
Cytat:Griselda Blanco nie żyje. Kolumbijka była pionierką mało chwalebnego rzemiosła: przemytu kokainy na wielką skalę. W latach 70. przetarła szlaki przerzutowe do USA, potem przejęte przez Pablo Escobara. Dekadę później, pociągała za sznurki w narkotykowych wojnach Miami, jak Tony Montana w spódnicy. Podobno to właśnie ona wymyśliła "motocyklowe morderstwa", w których pasażer strzela do ofiary, podczas gdy kierowca błyskawicznie rzuca enduro do ucieczki. Wczoraj, taki właśnie duet posłał jej dwie kule w głowę, gdy wychodziła od rzeźnika w rodzinnym Medellín. Blanco miała 69 lat: mafiosi nie przechodzą na emeryturę.

[Obrazek: griselda.jpg]

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka ;).
VISCA EL BARCA !
Last.fm
Filmweb
Lubimy czytać

Odpowiedz
Przyszła kryska na Matyska ;)

Odpowiedz
Ona nawet wyglądała jak Matysek.

Odpowiedz
To wszystko wina społeczeństwa.

Odpowiedz
a nie Glee?
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Fuck Glee!

Odpowiedz
To wszystko wina biedy i segregacji rasowej.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości