Community
sezony 1-4 - 10/10, tak, z sezonem czwartym wlacznie - nie odczulem zadnej zmiany, bawilem sie na nim setnie

sezon 5 - tu zaczynaja sie problemy, daje sie we znaki brak Pierce'a i Troya, Chang przestaje byc zabawny i staje sie chodzacym automatem z losowymi tekstami, Mike z Breaking Bad jednym z niewielu plusow. 5/10

sezon 6 - meczylem bule przez miesiac, tragicznie slabe postaci Frankie i Elroya, czuc zmeczenie materialu 4/10

Community to wulkan kreatywnosci, chyle czola przed tworcami. ludzie obeznani z popkultura odnajda tu swoja piaskownice. no ale wlasnie - ilosc nawiazan do popkultury, nawet tej b klasowej zanudzi typowego kanapowego ogladacza i w tym wlasnie dostrzegam problem braku popularnosci na jaka ten serial zdecydowanie zasluguje. szastanie meta zartami, odcinki z całościowo meta konstrukcja - to nie jest dla wszystkich. notabene tworcy tez sprytnie z tego wybrneli - serial jest fajnie samoswiadomy, ale na dobra sprawe wszystkie meta wstawki moga byc tylko wymyslem autystycznego umyslu Abeda. postmoderna najwyzszej proby, ktora docenia nawet najbardziej zaparci postmodernistyczni sceptycy. dla mnie komediowe show dekady, nawet pomimo wyraznie slabszych ostatnich sezonow.

bawiac sie w glupie porownywanki - Community > Rick and Morty :)

Odpowiedz
Ja sobie robię powtórkę i chociaż 1. sezon nie jest aż TAK odjechany jak kolejne, to epizod z "mafią kurczakową" jest moim absolutnym numerem jeden - 10/10 :)

Odpowiedz
Czy czarnoskórzy już podziękowali netflixowi za skasowanie rasistowskiego odcinka?

Odpowiedz
Którego? W sensie numer sezonu oraz odcinka. Bo tam jest kilka takich :)

Odpowiedz
Ten, w którym Chang miał twarz dark elfa :D

Odpowiedz
(21-07-2020, 22:32)Pelivaron napisał(a): Ja sobie robię powtórkę i chociaż 1. sezon nie jest aż TAK odjechany jak kolejne, to epizod z "mafią kurczakową" jest moim absolutnym numerem jeden - 10/10 :)
Polecam tez odcinek South Parku o kurczakach z KFC podobny klimat :D

Odpowiedz
(21-07-2020, 23:20)Krismeister napisał(a): Ten, w którym Chang miał twarz dark elfa :D

Pisałem zresztą o tym stronę wcześniej:

(28-06-2020, 12:37)Lawrence napisał(a): Dziwna sprawa i nie wiem, czy i Wy też tak macie. Moim ulubionym odcinkiem Community jest Advanced Dungeons & Dragons. To jest moim zdaniem najlepszy odcinek jaki powstał, w którym wszystko wspaniale gra. I dlatego też często lubię wracać do tego odcinka. I nie wiem czemu, ale na moim Netflix nie mogę go znaleźć. Wiem, że to jest odcinek 14 sezonu 2, ale mi tam się nie pojawia? Czy Wy też macie ten problem, czy to coś z moim Netflixem jest nie tak?  

Najgorsze, że jeżeli miałbym wybrać, ten jeden, jedyny odcinek Community, to właśnie wybrałbym ten, który Netflix usunął. Przesłanie, interakcja między bohaterami i żarty, wszystko w nim idealnie współgra. 

Ale prawda jest taka, że platformom streamingowym nie można ufać i jednak lepiej mieć wszystko na nośnikach Blu-Ray i DVD. 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Czarnoskórzy fani powinni zrobić #netflixisoverparty. Wielu czarnych fanów "Community" musiało wkurwić skasowanie tak świetnego odcinka. To tylko pokazuje jak debilne to było posunięcie, brawo państwo Netflix wygrywacie pokojową nagrodę Nobla za pokonanie rasizmu!

Odpowiedz
Tylko najgłupsze jest to, że w samym odcinku kwestia "black face" jest od samego początku poruszona. To przecież pierwsza reakcja Shirley jest: "So, we're just going to ignore that hate crime, huh?" 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości