Cowboy Bebop The Movie/Knocking on the Heavens Door
To nie byłby jazz, jakby nie improwizowali :) Jednak te do Bebopa były pewnie nagrywane w studiu, a Treme - tam gdzie aktualnie w serialu się znajdują, więc w klubach, na scenach, na ulicach, gdziekolwiek ktoś stanął i zaczął grać.

Żeby nie było offtopa, ogarniacie, że już za rok zamrożą Fay? :)
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz
Przeglądałem sobie Amazona i trafiłem na to: Kowboj na Blu, odcinki 1-13. Aż mnie portfel swędzi:D.
Red, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Aug 2012.

Odpowiedz
Ciekawa fotoszopowa robota. Z jednej strony Cumberbatch nie pasuje mi na Spike'a, ale z drugiej jestem ciekaw co by zrobił z tą postacią:

[Obrazek: a7d67286aff9a38745e94fc0d02b625c.jpg]
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Hm, nawet nieźle. Co prawda kiedyś to mi do tej roli pasował Keanu Reeves i nawet nie wiem czy kiedyś takie plany nie były.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Keanu jest przypisywany do każdego projektu SF :) ja tam cieszę się, że nic z tego nie wyszło. Oby tak zostało.

A od jutra zaczynam powtórkę Bebopa.

Odpowiedz

Odpowiedz
Czekam na zwiastun, ale jestem raczej chłodno nastawiony...
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Reżyseruje Watanabe więc jest jakiś promyk nadziei... ;)

Odpowiedz
(28-11-2018, 14:31)Maćko napisał(a): Reżyseruje Watanabe więc jest jakiś promyk nadziei... ;)

Eh, lepiej by się dogadał z producentami Netfliksa, żeby zrobić kilka odcinków animacji...#marzenia

Profil Letterboxd

Odpowiedz
(28-11-2018, 14:31)Maćko napisał(a): Reżyseruje Watanabe więc jest jakiś promyk nadziei... ;)
Reżyseruje? Z tego co czytam, ma pełnić funkcję konsultanta, czyli będzie miał do powiedzenia tyle, ile Sapkowski przy Wiedźminie.

Odpowiedz
Cóż Netflix jakimś znakiem jakości nie jest :/ Czy wiadomo już coś o zatrudnieniu Keanu Reevesa?
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Serial animowany miał fajny setting i bohaterów, ale scenariuszowo nic z tym ciekawego nie zrobił, a przez większość odcinków ziało nudą. Może Netflix wyciśnie z tego coś więcej.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Te zdjęcia Cumberbatcha są tragiczne. Oglądacie japońskie adaptacje mang/anime? Raz za razem z ciekawością je sprawdzam, i za każdym razem trawi je ten sam problem. Twórcy nie potrafią w ogóle przełożyć materiału na film aktorski, ani w warstwie narracji, ani wizualnej. Dosłownie ożywiają postaci z anime i czasami odpalając kolejne tego typu filmu, wiem już jakiego "kina" się spodziewać i kieruje mną ciekawość zmieszana z masochizmem. A mówię o tym ponieważ zdjęcie które wrzuciliście od razu wywołały na mnie te bolesne skojarzenia. Żeby nie wbijać szpil w japońską kinematografię, powiem że ostatni film z USA na podstawie mangi który widziałem ("Death Note") całkowicie wypaczył wszystko co najlepiej działało w mandze. To jest ciężki temat dla filmowców, choć Bebop wydaje się pozornie prostszym materiałem do przełożenia na język filmu. 

Odpowiedz
Właśnie dlatego, że bierze się za to Netflix tym bardziej spodziewam się sraki. Bebop to mój prywatny top ulubionych anime, więc przy tej produkcji nie dam im taryfy ulgowej.

EDYTA: https://naekranie.pl/aktualnosci/cowboy-bebop-serial-aktorski-netflixa-ma-obsade-4107598?gal-0-img=3

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Spike Spiegel będzie azjatą? Asianwashing?

Odpowiedz
To się nie może udać :D

Odpowiedz
Live Action “Cowboy Bebop” Casts Husky for “Ein”
https://bebop.home.blog/2019/04/05/live-action-cowboy-bebop-casts-huskey-for-ein/

[Obrazek: tenor.gif]

Odpowiedz
Dżizys fak, w tym netfliksie nawet psa nie potrafią obsadzić. Chociaz aktorka, która ma grać Faye wydaje się całkiem fajna.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon