Critters
Wygląda tandetnie, ale takie ma być - na bank ta seria będzie samoświadoma i każdy kto się za nią zabierze będzie wiedział czego się spodziewać :)

Zresztą scenarzystami serialu są Jordan Rubin, Jon Kaplan i Al Kaplan, czyli kolesie od Bobry-Zombie czy The Drone.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Jasne, że miało być tandetnie, ale problem w tym, że w tym trailerze ta tandeta, zamiast zachęcać celową nieporadnością i przerysowaniem, odrzuca. Całość wygląda jak kolejny film pokroju "Sharknado" czy inna "Lavalantula". 

Być może przemawia przeze mnie nostalgia, bo wieki nie widziałem oryginalnego cyklu, ale tam to był raczej komediowy horror, zrealizowany tanim kosztem, ale za to z dużą dozą pomysłowości, czyli esencja kina klasy B. Tutaj mam wrażenie, że film od razu pretenduje do miana klasy Z i poziomu studia Asylum. Przynajmniej takie odczucia wzbudza we mnie ten trailer.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Same stworki wyglądają bardzo dobrze, szkoda, że od całej reszty wieje taką biedą i tandetą, że nie wyobrażam sobie, żeby to próbować oglądać. A to "aktorstwo"? O_o

Where is film look when we need it?

Tak, wiem, to serial. Właśnie dlatego praktycznie nie oglądam seriali.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Yyyy... Okazuje się, że oprócz serialu (do którego trailer znajduje się w poprzednich postach), będzie też film:

https://movieweb.com/critters-movie-2019-production-wraps-cast-dee-wallace/

Jakoś tego wcześniej nie skojarzyłem.

Odpowiedz
Nie wygląda to źle, a brakuje mi Crittów w tv czy kinie :)
Potencjał na srogą dawkę czarnego humoru.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Jest i trailer filmu:
https://movieweb.com/critters-attack-trailer/

Wygląda to nieco lepiej niż w przypadku tego nieszczęsnego serialu. Nieco.

Odpowiedz
W niskiej rozdzielczości wygląda wręcz jak kontynuacja z VHS. I nie będę sprawdzał jak w normalnej ;)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Tremors miało lepiej wyglądający zwiastun niż cokolwiek z prezentowanych wyżej i go anulowano, a tu robią i film i serial? Nie ma sprawiedliwości na tym świecie.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Przecie chyba wyciekł gdzieś odcinek więc można sprawdzić
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości