Cyberpunk 2077
koleś napisał(a):I want more than meat and gun oil: I want moral dilemmas and a thoughtful exploration of transhumanism. More importantly, I want the game not to lean on racial stereotypes.
ale o nim w stopce ktoś napisał(a):He's played more games of Dota than you've had hot dinners.

Mało wiarygodne to jego "I want". ;)

Odpowiedz
Czy Cyberpunk najlepszy?

Jak to nie zachwyca, skoro tysiąc razy tłumaczyłem, że zachwyca:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4967&v=LI6ewATzVs0

Wreszcie jacyś dziennikarze, którzy wyglądają jak pasjonaci a nie zblazowane, chimeryczne, nastolatki narzekające na opresję i sojową latte.

Odpowiedz
Polygon już coś wysrał w temacie? Oni zawsze dostarczają dobry lol-content, gdy w grę wchodzą kwestie diversity i white male supremacy w elektronicznej rozrywce ;)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
"Jesteś silny, dasz radę, nie dasz się wciągnąć w światopoglądowy". Demony przeszłości się odzywają :)

Wrzucę tak tylko, odpowiedź Redów:

https://www.polygon.com/e3/2019/6/12/18662443/cyberpunk-2077-trans-advertisement-cd-projekt-red-e3-2019

Cytat:For Redesiuk, the fictional advertisement is also an effort to increase empathy for the LGBTQ community among video game consumers.

“We need it,” Redesiuk said. “I honestly think we need it because we need more acceptance in the world, and we need to also show how the goodness of people is sometimes used against them. And I would really love for the world to change and be a better place for everyone.”

Odpowiedz
https://www.ign.com/videos/2019/06/12/keanu-reeves-talks-about-whats-cool-in-cyberpunk-2077

Odpowiedz
Jak chcecie się naprawdę zatruć światopoglądowymi pierdołami to zapraszam na ResetEra (największe gierkowe forum).

Tam to dopiero jest impreza SJW. :D

https://www.resetera.com/threads/rps-cyberpunk-2077s-e3-demo-has-weak-gunplay-and-unimaginative-stereotypes.122727/

Odpowiedz
Takich ludzi nie da się zadowolić, oni muszą występować z pozycji ofiary i wielce uciśnionego. Nieważne co by było w tej grze.

A każdy nowy materiał utwierdza mnie w przekonaniu że będzie hit.

Odpowiedz
Widzieliśmy 50 minut nowego gameplaya i gra serio zapiera dech w piersiach

Odpowiedz
(12-06-2019, 11:59)Mental napisał(a):
Crov napisał(a):No, ale okladka jest w chu nudna.

Zgoda. ale nie na ten aspekt okładki zwróciła uwagę ta lewicowa aktywistka. Jej przeszkadzają standardowo: biały mężczyzna i broń palna.
Ja wiem, ze jej tweet jest nacechowany polityka czy swiatopogladem, ale tak czesciowo mozna sie zgodzic, bo jest "bland" głównie, dlatego że prezentuje generycznego białego typa z bronią, jak 3/4 okładek gier. Biały koles z bronią to taki standard, zeby mu chociaz zmienic kolor skory albo plec to juz by bylo ciut lepiej (choc moze nie plec). :P Inna rzecz, ze ja sie zgadzam z glosami, ktore mowia, ze na okladce powinno byc miasto z gry albo nawet zrobic okladke z tego skrina, gdzie typ stoi przy aucie, ktore przywoluje mi nieco na mysl Mad Maksa.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
https://mobile.aszdziennik.pl/126761,keanu-reeves-ciagle-wlazi-do-biura-cd-projekt-pyta-czy-moze-pograc

Najlepsze co ASZdziennik kiedykolwiek stworzył.

Odpowiedz
Crov napisał(a):Biały koles z bronią to taki standard, zeby mu chociaz zmienic kolor skory

Po co? Wystarczy wstawić Mela Gibsona z bronią. Najlepsza okładka wszech czasów: biały facet + broń palna. Niczego więcej nie trzeba.

[Obrazek: large-q-Q1uv-Rvi-TWpc1xr-Djt8-IOlb6rib.jpg]

Odpowiedz
Mel powinien być duchowym mentorem Keanu. Mel ginie w początkowych sekwencjach i umierając na rękach Keanu szepcze - To wszystko przez Żydów. I LGBT...
Keanu krzyczy w niebo - REEEEEEEVEEEENGEEEE i rusza w miasto by wymierzyć sprawiedliwość.

Przyznaj Mental, sam byś zapłacił za preordera?
Wtedy śmieli się znowu, uważając, że to okropnie komiczne, że Paszczak przez całe życie robił to, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że nie potrafił odmówić.

Odpowiedz
Wywiady, wywiady (w tym jeden z Afroamerykaninem):

Odpowiedz
Skoro Keanu gra Silverhanda, ktorego mozna wybrac jako Childhood Hero postaci przy tworzeniu jej, a sa jeszcze do wyboru dwie inne postacie to moze plotki o Rihannie i Lady Gadze nie dotycza tylko muzyki i przynajmniej jedna z nich tez bedzie taka postacia jak Kijanu? Choc wolalbym Mela niż którąkolwiek z nich, ale nie zaskoczyłoby mnie to jakoś strasznie.

(13-06-2019, 13:41)Mental napisał(a):
Crov napisał(a):Biały koles z bronią to taki standard, zeby mu chociaz zmienic kolor skory

Po co? Wystarczy wstawić Mela Gibsona z bronią. Najlepsza okładka wszech czasów: biały facet + broń palna. Niczego więcej nie trzeba.

[Obrazek: large-q-Q1uv-Rvi-TWpc1xr-Djt8-IOlb6rib.jpg]
Ale wlasnie chodzi o to, ze ten generyczny biały koles jest generyczny i nijaki. Jakby to byla morda Mela Gibsona i ciekawsze kadrowanie to nie byłoby rozmowy, ale niestety nie jest. :P

No i to nie jest gra-strzelanina, więc skupienie się na pistolecie to nie jest idealny pomysł. Spójrz na przykład na okładke Deus Exa pierwszego - też jest prosta, a oddaje atmosfere, cyberpunk, tajemnice i tę odrobinę kiczu przełomu lat 90/00.

[Obrazek: 300px-Deus_Ex_cover.jpg]
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
(13-06-2019, 15:52)Crov napisał(a): Skoro Keanu gra Silverhanda, ktorego mozna wybrac jako Childhood Hero postaci przy tworzeniu jej, a sa jeszcze do wyboru dwie inne postacie to moze plotki o Rihannie i Lady Gadze nie dotycza tylko muzyki i przynajmniej jedna z nich tez bedzie taka postacia jak Kijanu? Choc wolalbym Mela niż którąkolwiek z nich, ale nie zaskoczyłoby mnie to jakoś strasznie.

Na pierwszych screenach te dwie postacie to były Saburo Arasaka i Morgan Blackhand. Obie męskie, więc dziewczyny chyba nie pasują. Chociaż kto wie, może zamieszają. Ogólnie ciekawe czy one się pojawią, bo jeśli tak, to też powinny być szałowe jak Keanu.

Odpowiedz
@Crov

Nie zamierzam ginąć tu za tę okładkę - też uważam, że jest choojowa. Ale powtarzam: jej nie chodziło o to, że okładka jest koncepcyjnie nudna, postać banalnie skadrowana, że nie oddaje klimatu gry etc. Wkurwił ją fakt, że na okładce dali białego typa z wyeksponowaną bronią, czyli największe zło w jej zjebanym, kolorowym ideolo. Też wolałbym coś bardziej nieoczywistego i nawiązującego do tematu gierki. Przykład:

Odpowiedz

Odpowiedz
Z oficjalnego twittera:

[Obrazek: nP81WPZ.jpg]

I kilka concept artów z pokazów. W ich obliczu, oficjalna okłada jawi się jako jeszcze bardziej chujowata:
[Obrazek: w111nNX.jpg]
[Obrazek: AsCG7uu.jpg]
[Obrazek: MCLjAFv.jpg]
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
https://www.theverge.com/2019/6/14/18663534/cyberpunk-2077-cd-projekt-red-demo-interview-e3-2019

W tych relacjach krytycznych nie chodzi o to, że coś się komuś nie podoba, tylko o to, że ta zła mięta zawsze jest podyktowana przez sentyment ideologiczny. W każdym artykule, którego autor jest negatywnie nastawiony do prezentacji, pojawiają się te same wątki - przypadek? W ogóle mam wrażenie jakbym czytał wrażenia dwóch, różnych gatunków ludzi: jedni recenzują to co widzą, drudzy recenzują własne projekcje.

Nie chodzi o to, że jestem fanboyem (a jestem), ale po prostu mam już dość tego pochodu smutnych akolitów, którzy zagarniają kolejne rejony rozrywki szantażując zdecydowana większość odbiorców, a przede wszystkim twórców, swoim nieszczerym zatroskaniem o problemy, których nikt oprócz nich nie widzi. Tacy aktywiści niedługo zatrują wszystkie dziedziny kreacji twórczej, odbierając wszelką przyjemność z obcowania z dziełem. Bo to już nie będzie dzieło ludzkiej kreatywności, które wzbudza zachwyt, albo rozczarowanie, tylko amalgamat roszczeń i wymogów zwycięskiej sekty - a takie cudo wywołuje co najwyżej odruch wymiotny.

Serio jak czytam te teksty, to mój mózg bezwiednie podkłada pod hasła o seksie i rasie, te o "światowej burżuazji" i "walce klas".

Odpowiedz
(14-06-2019, 18:19)Kluski napisał(a): W ogóle mam wrażenie jakbym czytał wrażenia dwóch, różnych gatunków ludzi: jedni recenzują to co widzą, drudzy recenzują własne projekcje.
Ja bym to doprecyzował: jedni to po prostu gracze, drudzy to SJWs. Tych pierwszych interesuje gra, tych drugich wyłącznie to nie czy, ale jak bardzo coś jest rasistowskie, homofobiczne i transfobiczne.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości