Cyberpunk 2077
[Obrazek: comment_1593105368Un8bTvkyie5yxDNnLHKaeK.jpg]

Odpowiedz
O 14 na TVGRYplus ma być długa rozmowa live z Pawłem Sasko, można podrzucać pytania, pewnie wyciagną od niego troche informacji.

Odpowiedz
[Obrazek: yr3j06u8r8851.png?width=960&crop=smart&a...7d05401a2b]

Odpowiedz
Dobry ten materiał z TV Gry. Do odsłuchania w trybie przyspieszonym ;)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Tak sobie wracam do tego ostatniego pokazu i coraz bardziej się utwierdzam w odczuciu, że to wygląda generycznie i "growo" w złym tego słowa znaczeniu. Oglądasz i myślisz: "no, gra". Nie wiem czego się spodziewałem, a właściwie to wiem. Po niemal roku od ostatniego materiału z gry, oczekiwałem jakiegoś pierdolnięcia w stylu Redów, przede wszystkim prezentacji Night City... nocą, z efektem "wow", czegoś z iskrą, tak, żeby można było zbierać szczękę z podłogi. Nie wiem kto wpadł na genialny pomysł z tą ekspozycją braindanceu, ale to było wręcz komiczne, dziennikarze, którzy mieli możliwość ograć ten element, też narzekali, że wygląda to jak nieudolna zrzynka z Detroit. Miasto nocą? Jest ok, i tylko ok, trochę mi to zapachniało Batmanem Arkham City, a jestem w stanie bronić twierdzenia, że GTA na modach wygląda dużo lepiej.

Może będzie tak jak z Wieśmakiem, Redzi osiągną magnum opus przy trzeciej odsłonie, a jedynka będzie po prostu porządną gierką z całą litanią niedoróbek.

Odpowiedz
Nie czaję. Masz problem z grą, czy ze swoimi wygórowanymi wymaganiami, które są niemożliwe do spełnienia? Przecież w ten sposób można zjechać każdy tytuł.

IMO główny problem z Cyberpunkiem jest taki, że marketing nie wie jak go reklamować. Trailery sugerują coś na kształt GTA, ale otwarty świat, pojazdy itd zapowiadają się głównie na fasadę (tak samo jak w W3), pod którą siedzi baaardzo interesujące RPG z rozgałęzioną fabułą. Dlatego przyłączam się do opinii, że to Sasko póki co zrobił najlepszą reklamę w podcaście GryOnline - Deus Ex na sterydach, z elementami Vampire: The Masquerade – Bloodlines. I w tym upatruję sukcesu tej gry.

I wracając do samego Wieśmaka - przecież to nie była gra rewolucyjna. Ona po prostu bardzo, bardzo udanie zmiksowała motywy znane z różnych innych tytułów, przyprawiając to tym unikalnym wiedźmińskim klimatem. Czy pokazy i trailery W3 sugerowały coś innego? Nie wiem czemu w przypadku Cyberpunka miałoby być inaczej.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości