Cytaty
Bringing Up Baby? :>
KMF - Follow your dream to fly
-----------------------------
Ostatnio widziane:
Meet John Doe: 8.5/10 | Arsenic and Old Lace: 10/10 | You Can't Take It With You: 8/10 | Frost/Nixon: 8/10 | The Chaser: 7/10 | Transporter 3: 4.5/10

Odpowiedz
nie
It has been said that time heals all wounds. I do not agree. The wounds remain. In time, the mind, protecting its sanity, covers them with scar tissue, and the pain lessens, but it is never gone.

Odpowiedz
- Nie potrafię się tak po prostu rozebrać. Nawet mój chłopak nie widział mnie nagiej, a robimy te rzeczy i w ogóle!
It has been said that time heals all wounds. I do not agree. The wounds remain. In time, the mind, protecting its sanity, covers them with scar tissue, and the pain lessens, but it is never gone.

Odpowiedz
- Skoro ona powiedziała, że to nie twoja wina, to może oznaczać tylko jedno.
- Co takiego?
- Że to twoja wina!

Odpowiedz
i tak się będziesz męczyła do usranej śmierci :P
KMF - Follow your dream to fly
-----------------------------
Ostatnio widziane:
Meet John Doe: 8.5/10 | Arsenic and Old Lace: 10/10 | You Can't Take It With You: 8/10 | Frost/Nixon: 8/10 | The Chaser: 7/10 | Transporter 3: 4.5/10

Odpowiedz
może jak podpowiem, że aktorka grająca główną rolę ma Oskara za osiem minut na ekranie...?

Odpowiedz
Mrs Henderson Presents >?
Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Odpowiedz
tak

Odpowiedz
Kurcze, a właśnie zaraz to oglądam :D.

Odpowiedz
Jeśli tak u nich wyglądają święta to musze się załapać na sylwestra.

Odpowiedz
Die Hard

Odpowiedz
tak

Odpowiedz
Będziesz strasznie głupio wyglądał z tym nożem w dupie.

Odpowiedz
Liberator
?
A single pussy hair can pull a battleship through the desert

Odpowiedz
High Plains Drifter :)

Odpowiedz
Zgadza się :) to High Plains Drifter, po polsku Mściciel :) Wiedziałem że jakiś miłośnik westernów to odgadnie.

Odpowiedz
Ucichło tu ostatnio, trzeba trochę ożywić temat :)
Coś krótkiego i myślę że łatwego.

Zrób 3 trumny.

Odpowiedz
"Za garść dolarów"
I'm smart and I want respect!

Odpowiedz
:)

Odpowiedz
"Assassins!!!, Assassins!!!" Assassin - zabójca (jakby ktoś nie wiedział)
I'm smart and I want respect!

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości