DC Universe Animated Original Movies
Cytat:"Flashpoint..." oglądałem z dubbingiem latynoamerykańskim i troche śmiesznie brzmi np Bruno Díaz zamiast Bruce Wayne ;o
Było jeszcze okręcić monitor folią aluminiową. Co Ty masz internet demo?

Odpowiedz
JLA Adventures: Trapped In Time

Ten film jest kurde bez sensu. Cały koncept zmiany linii czasu i paradoksu jest bez sensu. Z tego filmu wynika, że wraz z niepojawieniem się Supermana na Ziemi nie byłoby Ligi Sprawiedliwych. I to jest ok, jestem w stanie zaakceptować. Ale tego, że wtedy nie byłoby innych superbohaterów jak Batman, WW czy Flash już nie. A to właśnie sie tutaj dzieje - wymazany Superman = wymazanie reszty superherosów.

Podróże w czasie są do dupy i bez sensu :/ Ogólnie jeden ze słabszych filmów w DCU Animated jakie widziałem. Takie naciągane 4/10.

PS Time Trapper pod władaniem Leksa byłby interesującym przeciwnikiem dla filmowej JL. Oczywiście pod warunkiem dobrego scenariusza, a nie takich głupot jak w tym filmie.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Na Comic-Conie zapowiedziano animowany "Zabójczy Żart". Komiks był krótki, czyli tu 60 minut nie będzie problemem. Plus producentem jest Bruce Timm. Ale póki co jestem ostrożny.

http://www.batcave.com.pl/2015/07/wiecej-szczegolow-na-temat-nowych-animacji-dc-comics/

Odpowiedz
No to zapowiada się ciekawie ;)
Najbardziej czekam na ten animowany sequel Batmana z lat '60 z głosem Adama Westa, ale coś nie słychać nic nowego o tej produkcji ;//
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Justice League: Gods and Monsters (2015) to prawdziwa niespodzianka! Inna rzeczywistość, jakiś alternatywny wszechświat, inny wymiar - Liga Sprawiedliwości to Batman, Wonder Woman i Superman w wydaniu hardcore, mordują ile wlezie byle zachować porządek i spokój, nie patyczkują się z przestępcami czy terrorystami, przez co nie cieszą się zbytnio popularnością bo jakże to, herosi i ludzi krzywdzą? Są nawet pikiety i marsze z hasłami przeciwko nim. Ale swoje robią, tym bardziej, że Batman to naukowiec, który padł ofiarą nieudanego eksperymentu i jest mutantem/wampirem, Superman to syn Zoda wychowany przez meksykańskich imigrantów, a Wonder Woman to nie Amazonka, tylko brutalna panna z Apokolips!
O co więc tu chodzi? Giną naukowcy. Najtęższe umysły na świecie padają ofiarami brutalnych mordów, które jednoznacznie wskazują na Justice League. I tyle, Superman i spółka starają się udowodnić, że nie są "aż tak źli", ale czasu mają coraz mniej, bo świat nie jest zadowolony z tego, co się dzieje.
Szału nie ma, oczywiście, bo to mimo wszystko tylko kreskówka, ale brutalność, przemoc i krew jest miłym dodatkiem, tak samo jak nieco inne spojrzenie na Ligę.

Odpowiedz
Hamill wraca do roli Jokera w "Killing Joke":
http://www.batcave.com.pl/2015/07/mark-hamill-uzyczy-glosu-jokerowi-w-batman-the-killing-joke/

Odpowiedz
Omg co tutaj sie odwala, jak to wyglada...

http://www.filmweb.pl/news/Justice+League+wymierzy+sprawiedliwo%C5%9B%C4%87+w+Cartoon+Network-115553

[Obrazek: 888.6.jpg]

Odpowiedz
Cytat:A propos, czy wiadomo już może kiedy ukaże się film animowany na bazie tego komiksu ? : )
Ponoć Mark Hamill powróci jako Joker ; )

Wgl w sklepiku dostępne jest już Batman: Bad Blood. Ktoś może oglądał ? Ja niestety musze poczekać do końca sesji na seans ;<

"Killing Joke" powinien wyjść jakoś w drugiej połowie 2016. Wcześniej będzie jeszcze "Justice League vs. Teen Titans".

"Bad Blood" jest jak cała reszta tej nowej partii filmów bazujących na The New 52. Głupkowate, taśmowe ale ostatecznie całkiem sympatyczne i bezboleśnie dające się oglądać. Na plus na pewno jest to, że mamy ciągłość fabularną.

Ogólnie to Warner ma aktualnie format wydawania dwóch animacji na rok, bazujących na The New 52, oraz jednej będącym kompletnie osobnym projektem. I to właśnie te drugie, są najbardziej warte uwagi. W 2014 mieliśmy zaskakująco dobre "Assault on Arkham", w zeszłym roku z kolei naprawdę fajne "Gods and Monsters" (wraz z towarzyszącym serialem internetowym) a teraz "Killing Joke".
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
"Assault on Arkham" jest chyba jedną z najlepszych animacji o Batmanie ever ;) Napewno jest w moim TOP3 ; ) Jeśli mniej więcej tak wyglądałby aktorski "Suicide Squad" to byłby to chyba jeden z najlepszych komiksowych filmów z pod loga DC. Co do "Gods and Monsters", w sumie nie zdązyłem nigdy obejrzeć całości, tylko fragmenty, ale początek zapowiadał się ciekawie : Superman synem Zoda ;o
Na Titansów vs JLA jakoś specjalnie nie czekam, za bardzo irytuje mnie Damien/Robin, a zwiastun też mnie nie porwał w żaden sposób ;/

Ciągłość fabularna jak najbardziej na plus, chociaż zabieg we wcześniejszych animacjach ma swoje plusy i minusy.
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Batman: Bad Blood - strasznie głupie, ale w zasadzie przyjemne. Dobry, ale niewykorzystany przeciwnik, ciekawy pomysł wyjściowy (skupienie się na bat-rodzinie) i z nowych postaci - fajna Batwoman. Coraz bardziej podoba mi się, że postanowili zrobić z tego jedną, spójną serię. W TYM FILMIE POJAWIA SIĘ ODDZIAŁ ZAKONNIC-NINJA. 5/10

Odpowiedz
Od jakiegoś czasu było to raczej oczywiste, ale Conroy i Hamill już na 100% w "The Killing Joke".

Plus taka focia od Hamilla:
[Obrazek: CdiRvr0W0AACw0v.jpg]
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Wyższa rozdzielczość
[Obrazek: CdiSb4HWAAA5ifO.jpg-large.jpg]

Fotka wygląda bardzo klimatycznie, podoba mi, bo chyba zrezygnowali z silenia się na bardziej mangową kreskę. Szkoda tylko, że animacje Warnera są takie tanie (przeważnie kosztują $3,5 mln), bo w ruchu pewnie znowu nie będzie to wyglądać tak jak powinno.

Od 2013 roku, a dokładniej od drugiej części The Dark Knight Returns na podstawie komiksu Millera, olewałem taśmowo wydawane animacje DC Universe Animated Orignal Movies. Jednak dla The Killing Joke, z tą obsadą, zrobię wyjątek.

Może do premiery (w tym roku?) nadrobię też Son of Batman (bo mam komiks, na którym to wzroowali i był niezły) i Assault on Arkham.

Odpowiedz
Arkham polecam. po tej animacji aż chciałoby się zobaczyć porządną aktorską ekranizacje "Suicide Squad" :)

Co do 'Son of Batman' ... ok, obejrzysz to sam ocenisz :D Generalnie większosc tych animacji po TDKR zdecydowanie reprezentuje bardzo przecietny poziom ;/ Czekam na "The Killing Joke", przede mną wciąż "Bad Blood".

Odpowiedz
Po tej adaptacji, czekam na zapowiedź zaadaptowania komiksu "azyl arkham, poważny dom na poważnej ziemi" i będę już zadowolony w 100% :)

Odpowiedz
(15-03-2016, 10:42)szopman napisał(a): przede mną wciąż "Bad Blood".

W sumie trzyma poziom poprzednich odsłon. Czarny charakter jest jednak... ekhm. Do dupy.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Pelivaron,
pisząc "poprzednich" masz na myśli te nowe filmy z Damienem itp. tak ?

Odpowiedz
(16-03-2016, 13:23)szopman napisał(a): Pelivaron,
pisząc "poprzednich" masz na myśli te nowe filmy z Damienem itp. tak ?

Dokładnie. Zresztą - zaznacze w spoiler -

Odpowiedz
(15-03-2016, 11:00)Szpeku napisał(a): Po tej adaptacji, czekam na zapowiedź zaadaptowania komiksu "azyl arkham, poważny dom na poważnej ziemi" i będę już zadowolony w 100% :)

Nie! Ekranizacja "Azylu Arkham" jest absolutnie niepotrzebna! I jak mieliby to w ogóle animować to żadna, nowoczesna kreska, z czystymi komputerowymi kolorami, w animacji 2D, ale w jakimś stylizowanym 3D lub animacja poklatkowa/kukiełkowa.

Odpowiedz
Obejrzałem Batman: Assault on Arkham.

[Obrazek: maxresdefault.jpg]

+ Nawet nie wiedziałem, że powstała animacja tocząca się w świecie gier serii "Arkham". Chcę więcej takich, bo fajnie to wygląda. Batman, jego gadżety i Batmobile - wszystko jest takie jak w Arkham Asylum. Joker, Two-Face, Poison Ivy, Zsasz i Bane też. Sama wyspa i wnętrza ośrodka wyglądają dokładnie jak w pierwszej grze. Byłem tym miło zaskoczony. Głosu Batmanowi użycza Conroy, a Jokerowi Troy Baker (Joker z Arkham Origins).
+ Kilka fajnych akcji. Batman to badass, który wpada w oddział komandosów, lub w Suicide Squad, jak w masło i rozwala każdego.
+ Animacja jest dość mocna. Sporo postaci (także tych, po których bym się tego nie spodziewał) umiera, cześć przez wysadzenie głów(!). Jest też trochę nagości (Harley Quinn i Killer Frost), a nawet scena seksu! <3
+ Kilka fajnych odwołań do filmowych Batmanów. W Arkham, w pudle z rzeczami po Jokerze, Harley znajduje maskę, którą Ledger miał na sobie w TDK podczas napadu na bank, a Batman rozwala Zsasza w taki sam sposób jak Keaton clowna, który groził paralizatorem Selinie w Batman Returns.

- Całość kładzie niezgrabne połączenie wątków Batmana szukającego bomby Jokera, oraz Oddziału Samobójców mających dostać się do Arkham. Film zyskałby, gdyby opowiadał tylko jedną historię, bo drugoplanowy Batman i wciśnięty jako główny czarny charakter Joker są tu całkowicie niepotrzebni. Historia o samym Suicide Squad byłaby lepsza, a tak, wyszedł film z nadmiarem atrakcji, na siłę podkreślający, że jest BATfilmem.
- Kilka idiotycznych scen. Mikrofalówka po włożeniu do niej sztućców nie działa jak bomba, a Batman był aż nazbyt zajebisty kiedy rozkminił aferę w Arkham poprzez znajomość każdego klawisza z tej placówki.

Koniec końców, przeciętna animacja z kilkoma bdb elementami. Można się z nią zapoznać przed kinowym Suicide Squad, no i jest fajną ciekawostką dla fanów gier serii "Arkham", do których się zaliczam.

Odpowiedz
Cytat:bo drugoplanowy Batman i wciśnięty jako główny czarny charakter Joker są tu całkowicie niepotrzebni
O ile co do Jokera się nie zgodze, to z Batmanem masz racje ;) Mogłoby go tu wgl nie być ;)

Trzeba przyznać, że gdyby tak się prezentował Squad w nadchodzącym filmie z Leto, to byłoby na co czekać ;))

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon