DC Universe Animated Original Movies
Relacja Harley i Jokera była niezwykła zwłaszcza jak na serial dla, jakby nie było, przede wszystkim młodej widowni, ale gdzieś to się wszystko rozmyło. Nie wiem jak w komiksach, bo ich nie czytam, ale Harley w grach czy wspomnianym SS stała się płytka, jednowymiarowa. Jest chodzącym stereotypem, niczym więcej.

Odpowiedz
IMO to unikalna postac i relacja - jak na popkulture w ogole. Ja nie wiem czy znam podobnie ciekawą i niejednoznaczną relacje, zwłaszcza u superzłoczyńcy. Moze troche relacja Clarice i Hannibala to przypomina do pewnego stopnia, ale to nie to samo. I tak jak mowisz - Harley stala sie stereotypem, co boli podwojnie majac swiadomosc, jaka to byla interesujaca postac. Teraz ma dekolt, wielkie piersi i chodzi ubrana jak striptizerka, co jakims cudem sprawilo, ze pol Internetu widzi w niej ikone feminizmu i silnych postaci kobiecych. W tej animacji wyglada na to, ze tylko ciuch został z TAS.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Cytat:Może stąd że gdyby film przedstawiał odwrotną sytuację wybuchłby skandal? Słowo GWAŁT coś komuś mówi? Nie?
Mierzwiak, I get it. Ale mi chodziło konkretnie o to, że w animacji z 2014 mieliśmy prawie identyczną sytuację i nikt się tego nie czepiał.
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Wygląda na to że jest jeszcze gorzej niż się zapowiadało:

http://io9.gizmodo.com/batman-and-harley-quinn-gives-a-big-middle-finger-to-th-1797949316

Odpowiedz
Spojrzałem w gify z artykułu i w duchu kołacze mi jedno pytanie do twórców... 

Odpowiedz
Jakbyście mieli 8 lat to byście byli zachwyceni. :)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Jak miałem 8-9 lat, to takie TNBA (i Beyond) znacznie mniej mi się podobało od TASu :).

Odpowiedz
[Obrazek: harley-batman-nightwing.jpg]

Średniawka. Podobał mi się początek, bo to był taki nostalgiczny powrót do animacji lat 90-tych. Gorzej, że to był powrót niezdecydowany. Nie dość, że wizualnie jest to miks TNBA z TAS (pojazdy zaczerpnięto ze starszego serialu, postacie z nowszego), to ton zmienia się w pewnym momencie diametralnie. Z animacji z klimatach serialu robi się komedia (również z podtekstami erotycznymi!), która czerpie z Batmana z Adamem Westem. Muzyka tylko uwypukla jaką próbowano zrobić z tego parodię, którą w finale już ta animacja ewidentnie jest.

Największa i oczywista wada - bo tyczy się to chyba z połowy animacji DC - lepiej by się to sprawdzało jako odcinek serialu, maks. dwa odcinki, których czas nie przekraczałby 45 minut. Za mało tu fabuły na 70-minutowy metraż.

Odpowiedz
DC wypuściło jakąś kolejną kreskówkę o JL.

Mnie zainteresował ten szort:

W komentarzach mówią coś o nowym Adamie Westie. Chyba coś w tym jest :).

Odpowiedz
W końcu animacja na którą CZEKAM.

Odpowiedz
Boję się, że za dużo tutaj wszystkiego dowalili, ale pomysł jest absolutnie... intrygujący :)

Odpowiedz
Wygląda jak przerywniki z jakiejś gry komputerowej. Zdecydowanie bardziej pasowała mi stylówa z Gotham Knight.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Jest i plakat
[Obrazek: DP908ntXcAEx5W5.jpg]

Pierwsza myśl - WTF? Druga - ale to fajnie animowane i oryginalne. Z chęcią obejrzę. :)

PS
Gotham Knight trzeba powtórzyć.

Odpowiedz
Jak już pisałem na FW - podejrzanie dobrze to wygląda. Czekam.

Odpowiedz
Jestem świeżo po seansie "Gotham by Gaslight". Chyba jedna z najlepszych animacji z Batmanem jakie widziałem, spokojnie by się znalazło w moim TOP5.
W moim przypadku ogromnym plusem było to, że nie wiedziałem praktycznie nic o tej historii, tylko tyle, że rozgrywa się w XIX w.
Klimat tamtych czasów mega, chyba nawet lepiej pasuje mi taki XIX w. Batman. Ciekawie zinterpretowali dobrze znane postacie (np Selina).Rozwiązanie intrygi mnie zaskoczyło dosyć, co również zaliczam na plus.
Wizualnie jest całkiem ok, muzyka wg mnie brzmi troche jak podjebka Elfmana z Batmanów Burtona.
Ocenie na 7/10 jak odblokują na FW ocenianie tego filmu :)

Jeśli ninja-Batman utrzyma taki poziom, to będę zadowolony :)
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Cytat:Jestem świeżo po seansie "Gotham by Gaslight"

Ja też!

Cytat:Chyba jedna z najlepszych animacji z Batmanem jakie widziałem

Jaka jest druga? "Beware the Batman"? :)

Cytat:spokojnie by się znalazło w moim TOP5

Tyle to nie ma dobrych filmów z Batmanem, nawet jeśli doliczyć też aktorskie :)

Cytat:nie wiedziałem praktycznie nic o tej historii, tylko tyle, że rozgrywa się w XIX w

No ja też. Co to ma do jakości filmu?

Cytat:Klimat tamtych czasów mega

Byłby mega, gdyby wziął się za to ktoś z faktycznym zapałem i zdolnościami. Niestety to kolejna produkcja zrobiona na szybkiego, animowana na jakimś koreańskim wypizdowie by szybciutko wyjść na tych kilku na krzyż krążkach. Zero jakichkolwiek prób przelania na papier emocji czy próby zaciekawienia widza nietypowym settingiem dla Batmana.

Cytat:Ciekawie zinterpretowali dobrze znane postacie (np Selina)

No zajebiście ją zinterpretowali. Z kobiety kota zrobili z niej burleskową aktoreczkę, która w wolnych chwilach walczy o równouprawnienie dla kobiet. NO CIEKAWIEJ BYĆ NIE MOGŁO NO!!!

Cytat:Rozwiązanie intrygi mnie zaskoczyło dosyć, co również zaliczam na plus

Jakiej intrygi? To że ktoś zabija i nikt nie wie kto to jeszcze nie intryga. Bo ani scenariusz nie próbuje nawet zrobić z tego prawdziwej tajemnicy, ani nie ma żadnego śledztwa, które by odsłaniało po kawałeczku motywacje mordercy, które ostatecznie pozwoliłyby go zdemaskować. Tu zaś mamy rzuconych trzech oczywistych kandydatów, ale bez sensownych poszlak - ot są niemili po prostu, no i jeden jest dziwny. Faktyczny morderca oczywiście w głowie scenarzysty musiał być tym najmniej spodziewanym, szkoda tylko, że nie pokusił się o jakąś motywację dla niego. Batman też nie znajduje mordercy w toku śledztwa, tylko przypadkiem wpada do niego do domu i odkrywa jego kanciapę.

Cytat:Wizualnie jest całkiem ok

Jest bardzo, bardzo źle. Tania cyfrowa animacja zrobiona na szybki odpierdol z całym swoim dobrodziejstwem - postaciami bez życia na twarzach, dziwnymi rwanymi ruchami oraz tą taką sterylnością. Nawet jak się brudzą to są czyści. WTF?

Cytat:muzyka wg mnie brzmi troche jak podjebka Elfmana z Batmanów Burtona

Chciałbym, ale nie. Raczej to brzmi jak mix muzyki ze współczesnych Sherlocków Holmesów i czegoś stylizowanego na Elfmana (bo oczywiście jego motywu nikt już nie używa, nawet on sam...), ale nie do końca.

Cytat:Ocenie na 7/10

0/10

Cytat:Jeśli ninja-Batman utrzyma taki poziom, to będę zadowolony :)

A ja chyba odpuszczę już sobie cokolwiek z Batmanem wyprodukowanym po "Powrocie Jokera" :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
[Obrazek: X6zV1UD.jpg]

Odpowiedz
Kilka razy trafiłem na to na Cartoonie, ale za każdym razem nie dawałem rady obejrzeć choćby połowy odcinka. Za infantylne, cukierkowate, a dubbing też na minus, mimo, że chyba tylko Bestii zmienili głos, ale wszyscy aktorzy zmieniają głos na dziecinny i to nie wypada dobrze.

Za to "Teen Titans" to jedna z kreskówek mojego dzieciństwa. Te poważne odcinki jak np. z ojcem Raven, Slade'm, zdradą Robina, tą blondyną (chyba Terra) oglądało się z ogromną ciekawością jak się to wszystko potoczy. Te śmieszniejsze odcinki pamiętam, że również bardzo dobre.

[Obrazek: i8Czf1K.gif]

#realTeenTitans #crushonRaven

Odpowiedz
No kreskówka była spoko:) Te nowe filmy animowane też nie były złe w sumie :)

Odpowiedz

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon