DC Universe Animated Original Movies
Oglądanie anime po ang. powinno być karane grzywną :D
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Amerykański Dragon Ball Super jest sto razy lepiej zagrany i napisany niż japoński, także tego...

A TO wygląda i brzmi źle w obu językach. Bleh.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Co do kroćset fur beczek!? Przepraszam, jestem świadom potencjalnego ostrzeżenia albo nawet czasowego bana ale, jeśli ktoś mówi, że dubbing US jest lepiej zagrany niż oryginalny japoński dub, no to jeszcze raz przepraszam ale: ten użytkownik ma chuja w uszach. Serio, Hitch, znalazłeś uszy na śmietniku.
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
[Obrazek: allw.gif]
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Szopman, nie zesraj się tylko :)

Napisałem, że tak jest w przypadku DBS. W sumie odświeżonego do Zetki też. Co do reszty anime... Nie wiem i lata mi to koło chuja w uchu. A nidżoski Batman wygląda i brzmi totalnie dennie w obu wersjach.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Pisałem swój post po kosmicznej dawce alkoholu. Mineła ok doba i dziwie się, że nie ma bana. Codo DBS, i DBZ, nadal uważam, ze nie masz racji, nie ma nic gorszego niz amerykanski dub DB. Ale ok, masz prawo do swojego zdania Hitch :D

Nawet jeśli prywatnie uwazam to objawy tzw ch*ja w uszach :D

Odpowiedz
Wczoraj obejrzałem tegoroczną animację Batman: Gotham by Gaslight. Nie znałem komiksu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Inna (setting), w miarę wciągająca, mroczna, brutalna, kilkukrotnie zaskakująca. Sama animacja - typowo - niespecjalna, ale historia i bohaterowie dają radę. Bardzo ciekawi mnie kategoria wiekowa filmu, bo jeśli ten badziew "Killing Joke" dostał eRkę (co było oczywistym, niczym nieuzasadnionym chwytem marketingowym) to tutaj powinno być NC-17 (dużo krwi, kilkukrotne "whores" w tekstach).

Polecam fanom superhero/Batmana.

Odpowiedz
Od lat nie zaglądałem na kanały z kreskówkami ale ostatnio przerzucając kanały poza standardowy zakres (zaglądam może na 20 kanałów z 160 dostępnych) trafiłem na Cartoon Network i odkryłem Teen Titans GO! Spoko baja, głupia w odpowiednim stężeniu. Najbardziej rozwalił mnie odcinek z tą piosenką jako ważnym elementem fabuły:

Tutaj w nieźle spolszczonej wersji:
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
A Liga Sprawiedliwości by Bruce Timm wraca: 
https://www.facebook.com/ANIPULP/photos/a.398247700279699/1742768532494269/?type=3&theater

Odpowiedz

Odpowiedz
Oto pierwsze zdjęcie z adaptacji komiksu Red Son.

Jason Isaacs podłoży głos pod Supermana.

[Obrazek: superman-red-son-movie.jpg]

Odpowiedz
Te wszystkie animki DC wizualnie to taka sztampa że aż nie nigdy nie chce mi się ich oglądać.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Właśnie ten powielany styl odrzucił mnie od filmowych animek DC dawno temu. Każdy z adaptowanych komiksów miał jakiś swój własny niepowtarzalny styl, a kiedy robią z nich animacje, to wygląda to to jak kolejne odcinki tej samej produkcji.
Największy żal mam chyba za "Gotham by Gaslight", które aż się prosiło by poszaleć ze stylem i sposobem animacji. Ehh... 
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Okładki następnych filmów:

[Obrazek: 50ydufo592p31.jpg?width=640&crop=smart&a...518a13350d]

Odpowiedz
Nowy zwiastun kreskówki z Harley Quinn. Brzmi i wygląda troche "tryhardowo", ale za sam motyw z głosem Bane'a chyba dam szansę. :)

What a bunch of a-holes.
---
KARTUNSY.PL - kreskówki, anime, bajki, animacja 
W wolnych chwilach -  copywriting

Odpowiedz

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon