DC/Vertigo: zapowiedzi, plotki, gorące newsy (temat ogólny)
Cytat:Nie wierzę w to co czytam: hejt na gościa, który

Forum KMF bejbe, HEJT NA WSZYSTKO!
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
(04-12-2014, 11:26)simek napisał(a): Nie wierzę w to co czytam: hejt na gościa
Nie wierzę, że tak słabo potrafisz czytać, bo nigdzie go nie "hejtuje". Jeżeli już to go krytykuje, ale przy tym napisałem, że jego filmy poza tragicznym "Sabotage" to przeciętniaki. "Harsh Times" jest dobre dzięki Bale'owi, podobnie jak dobre jest "End of Watch" dzięki duetowi bohaterów. Ayer jako reżyser nie pokazuje się w tych filmach z wybitnie dobrej strony.

Cytat:Jeśli to nie jest reżyser na którego można liczyć, to tych, na których można jest obecnie w branży tyle, że na palcach dwóch dłoni można policzyć.
Tak, na Ayera można liczyć tak, że najpierw zrobił średniak w postaci "End of Watch", następnie padakę w postaci "Sabotage", a potem potencjalnie dobry film w postaci "Fury". Jedyne, na co można w jego przypadku liczyć to, że zrobi film, bo jego jakość jest nieprzewidywalna ze wskazaniem na przeciętność. ;)

Ale tak jak mówie - ja tylko wytlumaczylem, dlaczego uwazam, ze dla mnie Ayer to powód do obaw. Dla każdego inny zestaw Panvitan. Jezeli Ciebie jara to super, ale nie wmawiaj mi hejtu, neonazizmu czy innych pierdów.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Ja wierzę, że będzie dobrze Crovie-neonazisto :)

Odpowiedz
Cytat: "Harsh Times" jest dobre dzięki Bale'owi, podobnie jak dobre jest "End of Watch" dzięki duetowi bohaterów. Ayer jako reżyser nie pokazuje się w tych filmach z wybitnie dobrej strony
Przeczysz sam sobie w tym zdaniu. Do ważniejszych zadań reżysera należy przecież prowadzenie aktorów.

Zresztą, nikt nie pisze, że to jakiś reżyserski gigant, po prostu facet, który zna się na swojej robocie i wykonuje ją dobrze, bez większych przebłysków, ale zawsze (nie licząc Sabotage, które też tragedią nie było) solidnie. No ale Ty swoje, reszta swoje, pogadamy po premierze Suicide Squad.

Odpowiedz
(04-12-2014, 15:38)nawrocki napisał(a):
Cytat: "Harsh Times" jest dobre dzięki Bale'owi, podobnie jak dobre jest "End of Watch" dzięki duetowi bohaterów. Ayer jako reżyser nie pokazuje się w tych filmach z wybitnie dobrej strony
Przeczysz sam sobie w tym zdaniu. Do ważniejszych zadań reżysera należy przecież prowadzenie aktorów.
Nigdzie sobie nie przecze. Piszesz tak jakby aktor w ogole nie potrafił grać bez reżysera, co jest oczywistą bzdurą. A Bale i Gyllenhaal to aktorzy, którzy są oddani swoim rolom zazwyczaj w stu procentach. Co Ayer zrobił z aktorami, którzy nie byli takimi tytanami widać w "Sabotage". Acz, tak jak mowie, nigdzie nie twierdze, ze Ayer to Uwe Boll, choć ma niestety potencjał na padake. A koncept filmu zasługiwałby na reżysera przynajmniej klase lepszego.

Cytat:Zresztą, nikt nie pisze, że to jakiś reżyserski gigant
No ale przeciez ja nie zaczalem dyskusji odpisując komuś, kto napisał, że Ayer jest super (choć simek mowi, ze moze na niego liczyc jak na mało kogo), tylko napisalem, ze sie obawiam glownie o rezysera i zaczęło się wydziwianie i mowienie, ze pieprze. ;)

Odpowiedz
Hardy out =/

http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/tom-hardy-drops-suicide-squad-764095

W sumie jedna z nielicznych rzeczy, która mnie cieszyła w tym filmie, tak więc moje i tak małe zainteresowanie, spadło prawie do 0

Hm... jakby się teraz okazało, że zagra w "Sinister Six" od Sony.. to byłby TWIST :f

Edit.
Z drugiej strony podobno mają Gyllenhaala na oku jako zastępstwo więc, możeeeee..... znów odzyskam zainteresowanie. Któż wie.
http://www.thewrap.com/jake-gyllenhaal-eyed-to-replace-tom-hardy-in-david-ayers-suicide-squad-exclusive/
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
Bardzo mnie to cieszy. Hardy ogarnął, że w filmie angaż dostała ta sierota Jai Courtney to zrezygnował. Dobra decyzja. Każdy film z tym parobem to prawdopodobna porażka.

Mam nadzieję, że Jake również odrzuci.

Odpowiedz
Może po prostu przeczytał scenariusz? :)

Jake jakoś średnio mi pasuje do tego typu filmów, zdecydowanie wolę oglądać go w typowo dramatycznych rolach.

Odpowiedz
W sumie nawet się cieszyłem, że zobaczę Hardy'ego w tym filmie, ale jak już zrezygnował... to cieszę się jeszcze bardziej. Jest wiele innych, ciekawszych projektów, w których mógłby wziąć udział. Zwłaszcza, że występ w takim filmie wiążę się zapewne z długoterminowym zobowiązaniem wobec studia.

Odpowiedz
Po tym jak Gyllenhaal odrzucił ofertę zagrania w SS, studia ma dwóch kolejnych aktorów na celowniku - Joel Edgerton lub Jon Bernthal. Ayer niby woli tego drugiego. Pewnie se chłop myśli, nie ma co sie rzucać na kolejne znane nazwisko bo znowu zakończy się to flopem i wstyd na cały świat. Dodatkowo mają też powalczyć o Gary'ego Sinise oraz Joe Manganiello, który ponoć ma wcielić się w rolę Deathstroke’a.

Z innych projektów DC - dupeczka, którą ja znam jedynie z Whiplash i fappening festu, Melissa Benoist zagra Supergirl.

Odpowiedz
To chuchro?
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
W komiksach raczej nie była typem kulturystki.

Odpowiedz
Takie fappening to rozumiem :P
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Mają POWALCZYĆ o Gary'ego Sinise? To on, że tak powiem, jest w pozycji żeby odrzucać takie propozycje? Równie dobrze mogą mówić, że powalczą o Lance'a Henriksena. Powiedzcie mu, że fundujecie hotel i wyżywienie, a pojawi się na planie.

Odpowiedz
Pierwsza focia Aquamana:

[Obrazek: Jason-Momoa-Aquaman.jpg?resize=599%2C900]

Odpowiedz
Czy on nie powinien mieć jakiejś specjalnej ręki?

Odpowiedz
Fatalne tatuaże. Czy oni tam nie mają na pokładzie artystów od projektowania takich rzeczy?

Ja wiem że u Marvela mamy już gadającego szopa, a DC zaczęło od wychowanego na ziemi kosmity który lata i strzela i promieniami z oczu, ale póki co moje ciało wciąż nie jest gotowe (i to nie w tym geekowskim sensie) na nagłe pojawienie się jakiegoś oceanicznego pajaca z widłami.

Odpowiedz
Cytat:Fatalne tatuaże.
Z początku myślałem, że to część pancerza i to mi się podobało, coś w stylu tego, co nosi Predator. Ale potem dokładniej się przyjrzałem...

Cytat:Czy on nie powinien mieć jakiejś specjalnej ręki?
Chyba tylko raz miał harpun zamiast lewej dłoni i to dawno temu. Aktualnie to zwyczajnie wyglądający kolo (chociaż czytałem tylko parę komiksów).

Odpowiedz
Wygląda ok. Mamoa pasuje do tej roli, a wizualnie na zdjęciu bardzo pasuje do fotki Wonder Woman. Ale mam pewne wątpliwości.

UNITE THE SEVEN? Czyli co, to on zjednoczy JLA? W takim razie liczę, że jego rola w BvS ograniczy się wyłącznie do cameo pokroju SLJ w pierwszym Iron Manie. No i dalej nie wiem jak do "realistycznej Ziemi" z MoS wstawią tego króla Atlantydy.

Eh, wolałbym nową fotkę z Batmanem (razem z Supermanem najlepiej).

Odpowiedz
(20-02-2015, 09:22)Craven napisał(a): Czy on nie powinien mieć jakiejś specjalnej ręki?
Nie od razu.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości