DC/Vertigo: zapowiedzi, plotki, gorące newsy (temat ogólny)
"While promoting the highly-anticipated upcoming Netflix video game adaptation"

...

Recast Cavilla to jedna z najgłupszych rzeczy jaką mogą zrobić i pewnie dlatego to zrobią.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Żadnego Supermana z Cavillem, żadnego filmu o Flashu, żadnego Green Lantern. Zamiast tego Shazam 2! oraz...

http://filmozercy.com/wpis/warner-stworzy-spin-off-serii-o-wonder-woman-poznamy-historie-amazonek

[Obrazek: tenor.gif?itemid=15230023]

Odpowiedz
O GL będzie serial. Z dużym budżetem i pewnie klasową ekipą.
Na Flasha pewnie nie mają kompletnie pomysłu.

Ten serial pewnie nijak nie wpływa na filmy i na odwrót. Shazam 2 fakt jest lekko irytujący..mogłoby tam być cokolwiek.

Odpowiedz
No właśnie mają na Flasha pomysły, aż za dużo, a kolejnym z nich jest Muschietti.

Odpowiedz
Myśle, że ciągłe zmiany rezysera i przepisywanie skryptu sugerują coś innego. Przecież ten film przeszedł juz przez Flashpoint, historie o Rogues a w między czasie były.ploty o jakiś Garrickach i innych Cyborgach. Imo nie wiedzą co dokładnie chcą robić.

Serial pewnie im troche szkodzi w tym.

Odpowiedz
(09-12-2019, 12:07)Kuba napisał(a): O GL będzie serial.

[Obrazek: giphy.gif]

Odpowiedz
No ale po co robić film o nich i jednocześnie serial? Zwłaszcza ze forma serialowa jest znacznie, znacznie lepsza dla historii Corps. Budżet będzie wysoki, to też nie jest problemem.

Odpowiedz
Jeszcze nie było dobrego serialu superhero, więc też mam gdzieś takie pomysły póki co.
A GL to materiał typowo filmowy.

Cytat:Budżet będzie wysoki, to też nie jest problemem.
Uwierzę jak zobaczę.

Odpowiedz
(09-12-2019, 13:56)Gieferg napisał(a): Jeszcze nie było dobrego serialu superhero.

Masz nieświeże info.

https://www.imdb.com/title/tt1190634

:)
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
(09-12-2019, 13:45)Kuba napisał(a): No ale po co robić film o nich i jednocześnie serial?

Też nie wiem. Dlatego póki nie zaczęli kręcić powinni to jeszcze przemyśleć i zrobić film.

Odpowiedz
Po GoT, tegorocznym Mandalorianie, nawet takim Carnival Row a niektórzy nadal uważają, że w telewizji budżet jest problemem. Szkoda to komentowac.

Co do dobrych seriali superhero, widze ze Watchmen ciągle czeka na premiere :)

Odpowiedz
Nie pisałem nic o budżecie, to ty ciągle o nim piszesz. Oglądałem 3 sezony Arrowa, lubię dawnego Lois&Clark, nie mam problemu z ich "tanim" wykonaniem.

Odpowiedz
Cytat:Po GoT, tegorocznym Mandalorianie, nawet takim Carnival Row a niektórzy nadal uważają, że w telewizji budżet jest problemem. Szkoda to komentowac.

To wskaż mi te seriale superhero, które wyglądają jak filmy kinowe, albo porównywalnie efektowne do ostatnich sezonów GoT.

Odpowiedz
@Juby gdyz rozmawiam również z Giefergiem, na.telefonie mam problem z cytowaniem, on jak widać rozumie.

Gieferg, Boys czy Watchmen wygladaja fantastycznie wizualnie. Podobnie Daredevil. W temacie efektów - tu jest gorzej, mimo takich pereł jak King Shark w The Flash. Ale to tez dlatego, ze NA RAZIE nikt na to nie dawał tyle kasy. GLC ma mieć wielki budżet i promowac HBO Max - spokojnie grubo ponad 100 mln na to pójdzie.
Czyli tyle ile będą miały seriale MCU.

Wiem, że tobie chodzi oczywiście o produkcje CW, ale to nie jest w ogóle porównywalna skala.

Odpowiedz
Cytat:oys czy Watchmen wygladaja fantastycznie wizualnie. Podobnie Daredevil.

No to widać mamy zupełnie inne definicje tego co wygląda fantastycznie wizualnie. Daredevila przestałem oglądać w połowie pierwszego sezonu z kilku różnych powodów, wśród nich była także jego wizualna bida z nędzą. Watchmen po zwiastunach prezentuje podobny poziom i nawet nie chce mi się zaczynać.

Jeśli Green Lantern będzie tak samo "fantastyczny wizualnie" to znajomość z nim zakończę na zwiastunie, tak jak z większością seriali superbohaterskich. No ale kto wie, może mnie zaskoczą. A jak nie oni to może Marvel, zobaczymy. Póki nie pokażą czegoś co mnie przekona pozostanę sceptyczny, bo na chwilę obecną nie zetknąłem się z żadnym serialem superhero wyglądającym tak, żebym miał ochotę go obejrzeć (z tym, że mnie do oglądania jakiegokolwiek serialu trudno przekonać).

Odpowiedz
(09-12-2019, 13:45)Kuba napisał(a): No ale po co robić film o nich i jednocześnie serial? Zwłaszcza ze forma serialowa jest znacznie, znacznie lepsza dla historii Corps. Budżet będzie wysoki, to też nie jest problemem.

Hmm. Idąc tym tokiem myślenia, to po co robić filmową Diunę i serialowy spin-off Diuny?
:)

Jakbyś nie zauważył to przy ogłaszaniu serialu "Green Lantern", nie powiedziano że:
1) film trafił do kosza;
2) film przekształcił się w serial,

Ostatni materiał z Variety sugerował wręcz, że Johns nadal pracuje nad scenariuszem do filmowego "Green Lantern Corps",  co raczej wskazywałoby, że to 2 odrębne projekty. Może nawet w żaden sposób ze sobą niepowiązane, co akurat w przypadku WB nie byłoby nowością. 
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz
(09-12-2019, 12:05)Juby napisał(a): Żadnego Supermana z Cavillem, żadnego filmu o Flashu, żadnego Green Lantern. Zamiast tego Shazam 2!

Shazam 2 to ponoć fake news.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
No i prosze, Flash oficjalnie w 2022.
Przy tym projekcie jeszcze nic to nie oznacza, ale przynajmniej jakiś konkret w końcu :P może nawet serial zakończą do tej pory.

Odpowiedz
Tylko 8 lat po tym jak ogłosili że Miller go zagra.

[Obrazek: giphy.gif]

Odpowiedz
No do 2022 to jeszcze może się kilku reżyserów przewinąć.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości