DC/Vertigo: zapowiedzi, plotki, gorące newsy (temat ogólny)
O kurła, dzięki Rozgdz.

JL 10/10.

Odpowiedz
Ależ proszę bardzo ^^

Odpowiedz
Nie wiem gdzie to dać bo był znikł temat o Flashu.
https://filmozercy.com/wpis/michael-keaton-powroci-jako-klasyczny-batman-nowe-informacje
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Przedyskutowano to na 2/3 ostatnich stronach.

Odpowiedz
Czy tylko mnie te wejścia Shamara kojarzą się z tym:

[Obrazek: tenor.gif?itemid=10715962]

?
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
(27-06-2020, 12:02)Kuba napisał(a): Przedyskutowano to na 2/3 ostatnich stronach.

Hmmm...
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
https://tribune.com.pk/story/2252964/ben-affleck-to-return-as-batman-for-hbo-max

Podobno Affleck podpisał kontrakt z HBO Max i powróci jako Batman jeszcze po JL.
Ogłoszenie oficjalne miałoby nastąpić w wakacje, najpewniej w trakcie dużej internetowej imprezy w sierpniu w trakcie której mają ujawnić nową gre o Gacku, pokazać materiały z Suicide Squad i ogłosić powrót Keatona.

Za 20 lat ktoś nakręci arcydzieło o życiu Afflecka
[Obrazek: original.gif]

Odpowiedz
No dla mnie pomysł super. O ile pozostaną przy solo-Batmanie i nie będą kombinować z jakimiś gościnnymi występami innych gwiazd.

Jara mnie zdecydowanie bardziej niż Battinson. Kostium Afflecka z "BvS" tylko do lekkich modyfikacji i mogą lecieć z koksem nawet i od jutra.

Edit.
Ehh, doczytałem źródło i ekscytacja opadła, bo nie wiadomo na ile temu można ufać. :(
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
Cóż, Birds były niedawno w kinach a są częścią Batversum Batflecka przecież.

Więc...

Odpowiedz
Zabawa w głuchy telefon której źródłem są jacyś srajtuberzy.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
O ile sama strona z której jest pierwotne info to w dużej mierze gówno na poziomie WGTC tak sam gość który to podrzucił faktycznie ma źródła, często sie myli ale zdarza mu się w kwestii DC znać wiele rzeczy z wyprzedzeniem, zwłaszcza w kwestiach telewizyjnych-streamingowych. Poza tym sam news brzmi jak coś co WB może zrobić:
- Keaton jako uniwersowy Batman
- Affleck w jakieś produkcji HBO Max
- Pattinson w oddzielnej trylogii, niezależnej od czegokolwiek...może z Rką?

Od Bena bym bardziej oczekiwał ożywiania kariery reżyserskiej i kręcenia "Ducha króla Leopolda" - potencjał w tym jest na prawdziwe arcydzieło, ale jeśli odnalazł w sobie na nowo pasje do Gacka to super.

Odpowiedz
https://fullcirclecinema.com/2020/07/03/live-action-batman-beyond-film-development/

Ktoś zamawiał Batman Beyond?
Dodam, że akurat Daniel Richtman to gośc którego należy brać na serio.

Odpowiedz
No to już wiesz kogo i w jakiej rzeczywistości mógłby zagrać w DCEU Michael Keaton ;)

Odpowiedz
Ciekawe czy daliby nowego Jokera.

Odpowiedz
Nie wystarczy odkrycie sekretów tego starego? :P

Odpowiedz
Jeśli powróci Keaton, Affleck dostanie swoją produkcje to mnie nawet Nicholson nie zdziwi :P
Oby nie tykali się już żadnego Jokera. O ile tak diametralnie różnych trzech (czterech?) Batmanów mógłbym jeszcze oglądać tak kolejny Joker w jakimś filmie odrzuci mnie od niego bardziej niż Palpatine od RoS (chyba jako jedyny hypowałem ten film na tym forum, ale po wiadomym trailerze nie pamiętam czy obejrzałem jakikolwiek inny a do kina nawet się nie wybrałem).

Odpowiedz
Na jakieś 99% Leto powróci, wiecie o tym, prawda ? ^^

Odpowiedz
Nie, Leto nie wróci.

Odpowiedz
Skoro tak twierdzisz ;)

Odpowiedz
Tak jak wyciągnięcie Keatona i pokazanie go we Flashu by potem zrobić z nim Batman Beyond ma sporo sensu a i Affleck do HBO Max to strzał w dziesiątke tak absolutnie nie ma żadnego powodu by babrać się w tym gównie jakim była postać Leto. Raz, że Jared jest specyficzny i ma na pieńku z WB. Dwa, chyba Fisher ma więcej fanów niż Leto i ta kreacja.Trzy, po Phoenixie powrót do tego czegoś byłby jak strzał w kolano i to nawet oni powinni rozumieć.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości