• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DO MODERATORÓW
Czy tylko admin może zmienić nazwę użytkownikowi?
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Jesteś poszukiwany? :)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Ktoś tu jeszcze usuwa spamerów?

https://forum.film.org.pl/User-iloadi--7512
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
(02-06-2020, 03:56)Derelict Machine napisał(a):
(02-06-2020, 02:45)Wyatt Earp napisał(a):
(02-06-2020, 01:16)Derelict Machine napisał(a):
(01-06-2020, 22:04)Mental napisał(a): Druga autopsja George'a Floyda, przeprowadzona przez niezależnych (niezależnych od władz miejskich) lekarzy, wykazała, że jednak mógł zostać uduszony:

https://edition.cnn.com/2020/06/01/us/george-floyd-independent-autopsy/index.html

Juz ktorys raz z rzedu robisz bucowaty podjazd bez powodu. Pierwsza sekcja mowila cos innego, a wiec bylo miejsce na debate, a ta teraz ciagle nie jest to wersja finalna, oficjalna i wykuta w kamieniu. Zluzuj troche kalesony.

może sam zluzuj, zamiast zaśmiecać forum szurajskimi wypocinami o żydach i murzynach? Przyjebałeś się, bo moja postawa cię boli. Jasne jak słońce. opinia niektórych użytkowników forum o tobie nie jest pochlebna, trochę czytam to wiem. Męczysz bułe swoimi gównowpisami spamersko politycznymi. Żeby nie było - ja też udzielam się tylko w tzw śmietniku forum, czyli "paplaninie", bo pisanie o filmach mnie już nie kręci jak kiedyś. Ale ja nie redukuje wszystkiego do paranoidalnej schizy politycznej. Wystarczyły dwa lub trzy moje wpisy, które agresywnie zahaczały o "twoją sferę światopoglądową", abyś osobiście się do mnie ZESRAŁ. Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Co ciekawe, nigdy bezpośrednio ciebie nie cytowałem... Ale ty się przypierdoliłeś. nawet w sumie przewidziałem to. Jesteś przewidywalny. Jesteś Bucho. Po co założyłeś to drugie konto? myślisz, że nie wiem, nie czytam forum, myslisz że ludzie są głupi? Przecież to widać... Nie wstyd ci?

(02-06-2020, 03:56)Derelict Machine napisał(a): może sam zluzuj, zamiast zaśmiecać forum szurajskimi wypocinami o żydach i murzynach?

O Zydach, Mental jest tym od murzynow.

I juz zluzowalem, teraz pisze o nich glownie w temacie swiatopogladowym. I wypraszam sobie to sa szurskie wypociny, SZURSKIE, a nie jakies szurajskie...troche szacunku!

(02-06-2020, 03:56)Derelict Machine napisał(a): Przyjebałeś się, bo moja postawa cię boli.

Blad, kompletnie nie boli mnie Twoja postawa. Jezeli masz racje to masz racje, trzymaj sie swoich argumentow i po prostu nie rob podjazdow, bo to tylko wprowadza nerwowa atmosfere, ktora kompletnie nie pomaga w dyskusji.

(02-06-2020, 03:56)Derelict Machine napisał(a): Jasne jak słońce. opinia niektórych użytkowników forum o tobie nie jest pochlebna, trochę czytam to wiem.

Masz racje, takie zycie, ale zaslugi (lub ich brak) nie maja tutaj nic do rzeczy.

(02-06-2020, 03:56)Derelict Machine napisał(a): Męczysz bułe swoimi gównowpisami spamersko politycznymi.

Oczywiscie, ze mecze bule w wiadomych sprawach, ale przynajmniej staram sie nie robic prywatnych podjazdow. Bardzo prosze, tez tak rob, bedzie latwiej dyskutowac, a i atmosfera bedzie lepsza.

(02-06-2020, 03:56)Derelict Machine napisał(a): Żeby nie było - ja też udzielam się tylko w tzw śmietniku forum, czyli "paplaninie", bo pisanie o filmach mnie już nie kręci jak kiedyś. Ale ja nie redukuje wszystkiego do paranoidalnej schizy politycznej.

Good for you.

Przy czym ja tez nie redukuje, wczoraj widzialem Glitter z 2001. roku i Gigli z 2003., super filmy (9/10 i 10/10), zero propagandy...no chyba, ze po prostu zostalem uleczony :)

(02-06-2020, 03:56)Derelict Machine napisał(a): Wystarczyły dwa lub trzy moje wpisy, które agresywnie zahaczały o "twoją sferę światopoglądową", abyś osobiście się do mnie ZESRAŁ.

Nie zesralem sie, w miare zartobliwy sposob poprosilem, zebys odrobine zluzowal. Kurcze, tak sobie teraz mysle (i blagam nie bierz tego jako atak, bo to to po prostu automatyczne skojarzenie-zart), ze juz ktorys raz piszesz o "zesraniu sie" kogos, a twoj nick to Derelict Machine i tak teraz stwierdzilem, ze to zajebista nazwa dla starego, nieszczelnego zwieracza, a wiec moze jednak lepiej nie luzowac :)

To nie chodzi o to, ze cos agresywnie zahacza o moja strefe swiatopogladowa, bo mowiac szczerze nie do konca zahacza tj. nie bronie tutaj policji, ani tego policjanta, ale o to, ze juz ktorys raz z rzedu wjezdzasz z pedalem do dechy. Spokojnie. Pisz co chcesz, sytuacja nie jest oczywista, ale ma co sie wyzlosliwiac bez powodu, juz wystarczajaco dymow mielismy i to z powodu mniejszych drobnostek. Tacy tutaj wszyscy twardzi i macho jestesmy.

(02-06-2020, 03:56)Derelict Machine napisał(a): Uderz w stół, a nożyce się odezwą.

Co bylo pierwsze, jajko czy kura?

Zrobmy to jak w jak w parodii od ZAZ i mowmy do siebie tyko przyslowiami oraz powiedzeniami.

(02-06-2020, 03:56)Derelict Machine napisał(a): Co ciekawe, nigdy bezpośrednio ciebie nie cytowałem... Ale ty się przypierdoliłeś.

Bywalo juz, ze wchodzilismy w dyskusje. Teraz wrociles chyba po przerwie (albo takie wrazenie odnosze, bo moze malo pisales) i niepotrzebnie robisz podjazdy. Ok, nazwij to przypierdoleniem sie (to jak nazwiez Twoje wczesniejsze zaczepki?), byc moze moglem po prostu napisac, zebys odrobine wyluzowal, ale kaman, tekst o kalesonach dobry jest.

(02-06-2020, 03:56)Derelict Machine napisał(a): nawet w sumie przewidziałem to. Jesteś przewidywalny.

No juz taki najwyrazniej moj urok i czar.

(02-06-2020, 03:56)Derelict Machine napisał(a): Jesteś Bucho.

(02-06-2020, 03:56)Derelict Machine napisał(a): Po co założyłeś to drugie konto?

Bo nie mam dostepu do pierwszego.

(02-06-2020, 03:56)Derelict Machine napisał(a): myślisz, że nie wiem, nie czytam forum, myslisz że ludzie są głupi?

Mysle, ze niektorzy ludzie komplikuja oczywistosci:

(02-06-2020, 03:56)Derelict Machine napisał(a): Przecież to widać... Nie wstyd ci?

Hej, brzmisz jak moja byla, kiedy zobaczyla jak bardzo mam malego i krzywego wacka. Tylko do dzis nie wiem dlaczego sie rozstalismy...

Odpowiedz
Dlaczego to wylądowało w tym wątku?

Odpowiedz
Bo nie chce robic balaganu w tamtym temacie (choc mozliwe, ze robie tutaj), a dyskusja jest typowo w sprawie zachowania na forum, a juz nie takie mialy miejsce w tym dziale. Wyjebac to, czy przeniesc jednak do tamtego dzialu?

Odpowiedz
Widzę, że były tu już zgłaszane przez niektórych użytkowników problemy typu, że nie widać dodanych postów. Dopiero teraz sam się z tym zetknąłem, dodając post w temacie poświęconym "Hobbitowi". Owszem, na głównej stronie wyświetla, że mój post jest najnowszy, ale po wejściu w temat, ostatni pokazywany post to post Kuby sprzed dwóch lat. Dopiero jeśli wejdzie się w "Odpowiedz" pojawia się kilka postów, które zostały dodane później.

Czy coś z tym da się zrobić, czy musimy po prostu przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości?

Odpowiedz
(12-06-2020, 14:06)al_jarid napisał(a): Czy coś z tym da się zrobić, czy musimy po prostu przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości?

Jeśli założysz maseczkę i utrzymasz dystans społeczny, wtedy magicznie zniknie ten problem :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Cytat:Czy coś z tym da się zrobić

Nie ma tu nikogo kto by mógł z tym cokolwiek zrobić.

Odpowiedz
https://forum.film.org.pl/User-angelabel--7594

Odpowiedz
Był tak temat jak "Niepopularne opinie filmowe", poleciał razem z którąś płaczliwych panienek, czy jestem ślepy?

Odpowiedz
Na pewno był przez jakiś czas zamknięty, bo chyba ktoś uznał, że nie można mieć aż tak niepopularnych opinii :p

Odpowiedz
Nie dość, że Kluski, to jeszcze Ślepy ;) Przecież temat wisi na trzydziestej pozycji w Paplaninie:

https://forum.film.org.pl/Thread-Niepopularne-pogl%C4%85dy-filmowe--172

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon