• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DO MODERATORÓW
Zmieniłem kilka uprawnień, a konkretnie scedowałem swoje moderatorstwo na inne osoby. :P

Niech D'mooN, Tyler i Jakuz sprawdzą gdzie moderują.

Odpowiedz
Jako że D'mooN zrezygnował z funkcji Moderatora, poszukujemy osób, które zechcą zająć się działami FILMÓW ANIMOWANYCH i TEST.
"It's alive!"

Odpowiedz
Mogę spróbować na próbę :wink:
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Jest na sali jakiś moderator? Admin?

POBUDKA!

http://forum-kmf.fc.pl/viewtopic.php?t=2478&start=300
http://forum-kmf.fc.pl/viewtopic.php?t=3291&start=25

itd., itp.

Odpowiedz
Normalne dyskusje w ramach tematu, nieoftopujące (zbytnio).

Odpowiedz
Już poruszyłem ten temat w forumowym spamie, ale widzę brak odzewu. A szkoda. :cry:

Odpowiedz
Durne i poszły do kosza. Człowiek nie może książki w spokoju poczytać... ;)
[Obrazek: http://www.sloganizer.net/en/image,Eorath,blue,white.png]
From ghoulies and ghosties
And long-leggedy beasties
And things that go bump in the night,
Good Lord, deliver us!

Odpowiedz
a co czytasz?
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Jeśli gdzieś brakuje moderatorów - mogę się zgłosić na próbę - nie wiem jak to wyjdzie bo nigdy nie byłem modem :oops: - ale w czasie kryzysu walcie do mnie ;)

Odpowiedz
Ech, Snuffer, od razu widać, że nie byłeś modem. Wydaje mi się, że to ty powinieneś zgłosić się ze swoim CV do kogoś ważnego i wykazać, że w tym czy innym temacie potrzebny jest kolejny moderator, i że najlepszy do tego byłbyś właśnie ty. Obawiam się, że hasło "jak coś, to walcie do mnie" nie działa na zbyt wielu forach. :P

Odpowiedz
No ale to był mój pierwszy raz :oops:
Jak na razie nie widzę ogromnej potrzeby, ale Romeck pytał niedawno o chętnych, więc jakby co - walcie do mnie ;)

Odpowiedz
Ten sam Romeck, co odszedl wieki temu? :)
Skok czasowy rodem z Losta zrobiles mowiac, ze "niedawno" :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
ROTFL :)
Troszeczkę rzeczywiście się zapędziłem - wczoraj czytałem temat w którym do tego namawiał :P

Odpowiedz
Czy leci z nami moderator?

W dziale komiksowym nikt nie sprząta. Chocby w temacie o TF2 co chwile leca bzdurne, pozbawione treści posty pisane przez spamerów, którzy nie mają nic do powiedzenia, ale i tak muszą coś dowalić. Sugerowałbym, żeby dla odmiany zrobić w dziale komiksowym modem kogoś, kto jednak bywa na forum :roll:

EDIT: Do postu poniżej - ot i przykład tego co się tam dzieje.

Odpowiedz
idź się wypłacz mamie, że Ci w zabawie przeszkadzają :roll:
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
W kwestii braku moderacji doradzam napisac bezposrednio do administratorow. Jest bowiem duza szansa, ze takich postow jak ten po prostu nikt odpowiedni nie przeczyta. Wystarczy zreszta spojrzec kilka wpisow wyzej.

Odpowiedz
Przyznam się, że już do Duxa napisałem na PM i opisałem tą sytuację i to by zrobić drugiego moda w dziale komiksy, ale na razie nie było odzewu. Mam nadzieję., że jednak po dzisiejszym dniu coś się zmieni bo jest coraz gorzej. I najlepsze jest to, że nikogo to nie obchodzi, a szczególnie powinno tego kto pilnuje działu.

Odpowiedz
Danus napisał(a):I najlepsze jest to, że nikogo to nie obchodzi, a szczególnie powinno tego kto pilnuje działu.

Gdyby to widzial, z pewnoscia by go to obeszlo.

Odpowiedz
więc jeśli z jakichś powodów nie może tego zobaczyć, więc jednak potrzebny jest drugi moderator. A po drugie, już wcześniej była o ty mowa, Tyler widział syf w temacie i nic nie zrobił, więc wątpię by teraz też coś zrobił. A jest tam dużo postów spamerskich które od razu powinny pójść w p..du.

Odpowiedz
Cóż, generalnie jest tak, że KMF nie za bardzo dba o własne forum. Moderacje w większości działów należały rozdać pomiędzy osoby, które dotychczas w swoich działach cokolwiek robią (Jakuzzi, moja skromna osoba, czasem Green Eyes, czasem Eorath, ktoś jeszcze?). Ze strony administracji również przydałoby się więcej zainteresowania własnym forum i jego poziomem. Ale to temat, który powraca co jakiś czas, i wraz z rezygnacją Romcka z opieki nad forum skończył się tutaj jakikolwiek centralnie sterowany porządek.
Klub OFILMIE | Podcast filmowy Radio Ofilmie

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon