• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DO MODERATORÓW
Ja w swoim dziale nie mam za wiele do roboty z racji tego, że nie jest tak mocno(przynajmniej teraz) odwiedzany dział. Dlatego też jak najbardziej mogę wziąć pod swoje skrzydła nawet dwa dodatkowe działy. Na forum jestem prawie codziennie i przeglądam wszystkie działy. Taka moja propozycja. Jeśli nie ja to ktoś inny kto tą funkcję potraktuje naprawdę poważnie skoro tak jak mówi Negrin administracja nie dba o forum.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Jakby co to i ja również na forum jestem praktycznie codziennie ;)

Ale myślę, że Danus by zrobił w komiksach porządek jak należy.

Odpowiedz
tjah, szkoda tylko, że będzie trudno o jakąkolwiek obiektywność wtedy :roll:
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
A Ty uważasz, ze jesteś w stu procentach obiektywny?? Moze w innym wypadku bym tak to nazwał, ale niestety jesteś w tym temacie tylko po to by coś dowalić, zjechać tylko dlatego bo to transformery? Uważasz to za obiektywizm? Posty typu who who gives a fuck, albo ten ostatni uważasz za obiektywizm. Mi chodzi tylko o takie posty i takie powinny być kasowane.

Odpowiedz
Danus napisał(a):A Ty uważasz, ze jesteś w stu procentach obiektywny??

ale ja nie aspiruję do miana moda w dziale, w którym znajdują się tematy o moich ulubionych filmach, jak to jest w Twoim przypadku

Cytat:Posty typu who who gives a fuck, albo ten ostatni uważasz za obiektywizm. Mi chodzi tylko o takie posty i takie powinny być kasowane.

do kroćset fur beczek!, Danus - przestań (Ty i ten cały ninja :roll: ) pieprzyć takie głupoty! Bo chyba naprawdę nie widzisz, że to Wy się czepiacie. W każdym dziale, niemal w każdym topiku jest jakiś offtop, ktoś się w kimś gryzie, ktoś coś powie nie w temacie. Ja napisałem posta w temacie o TFach, który niejako odnosi się do tego filmu (a potem Azgaroth zwrócił Ci ironiczną uwagę, o tym, że zachowujesz się jak primadonna) i nagle pojawił się problem, bo jest syf? :roll: Wychodzicie w tym momencie na takich hipokrytów, że hej!
I jeszcze płacz, że nikogo - w tym moda - to nie obchodzi. Pewnie, że nie obchodzi, bo oprócz Was dwóch mało kto przejmuje się tu TFami i jakieś 2 zbędne Waszym zdaniem posty na 12 stron tematu to naprawdę nie jest coś, w co trzeba z miejsca ingerować (o tym, że skakanie do gardeł, jakie się tam ostatnio wywiązało, zostało usunięte bardzo szybko, jakoś nie pamiętacie). Już jaśniej Ci Waszego fanatyzmu wyjaśnić nie mogę.

Inna sprawa - tu przyznam Negrinowi rację - że od czasu odejścia Romecka moderowanie się w ogóle sypnęło jako takie.

Odpowiedz
ninja, danus, musicie zrozumieć jedną rzecz: każde forum potrzebuje topicu-sracza, gdzie człowiek może sobie bez obawy pierdnąć, splunąć i rzygnąć. wszystko wskazuje na to, że takim swoistym sraczem na forum KMF stał się topic o TFach, nad czym oczywiście ubolewam:)

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):Ja napisałem posta w temacie o TFach, który niejako odnosi się do tego filmu (a potem Azgaroth zwrócił Ci ironiczną uwagę, o tym, że zachowujesz się jak primadonna) i nagle pojawił się problem, bo jest syf?

Nie rozsmieszaj mnie, Mefisto. Kazdy post Danusa w topicu o TF-ach spotykal sie z twoim zlosliwym komentarzem. Masz problem, ze ktos zachwyca sie Transformerami, piszac o tym w stosownym topicu? To kurna olej ten topic, nie wchodz do niego, a nie trolluj na potege, generujac syf na forum.

Cytat:Pewnie, że nie obchodzi, bo oprócz Was dwóch mało kto przejmuje się tu TFami

Jak na osobe, ktora tak ostentacyjnie nie interesuje sie TFami, nastukales zaskakujaco duza ilosc postow w temacie o TFach.

Cytat:Inna sprawa - tu przyznam Negrinowi rację - że od czasu odejścia Romecka moderowanie się w ogóle sypnęło jako takie.

Trolli tez wiecej sie pojawilo.

Odpowiedz
Mental napisał(a):ninja, danus, musicie zrozumieć jedną rzecz: każde forum potrzebuje topicu-sracza)

Ok, urządzimy w takim razie sracz w temacie o Heat, ewentualnie Public Enemies.

Odpowiedz
Jakuzzi napisał(a):Nie rozsmieszaj mnie, Mefisto. Kazdy post Danusa w topicu o TF-ach spotykal sie z twoim zlosliwym komentarzem.

wyobraź sobie, że nie każdy - było czytać uważnie, a poza tym nie tylko ja się tam wypowiadam. Nie wspomnę już o tym, że jest różnica pomiędzy ironicznie-złośliwym komentarzem, który u normalnego człowieka winien wywołać uśmiech na twarzy i zignorowanie, a naprawdę wrednym komentem do wycięcia (bo jeśli założyć to, do czego pijesz, to wszelkie tematy Mentala należałoby spalić, bo tam aż się roi od Waszych złośliwych komentarzy, a jakoś sam Mental nie narzeka).
Aha, jakbyś nie zauważył, to krucjata Danusia tyczy się ostatnich trzech postów w tym temacie, które są po prostu przerażające :roll:

Cytat:Masz problem, ze ktos zachwyca sie Transformerami, piszac o tym w stosownym topicu? To kurna olej ten topic, nie wchodz do niego, a nie trolluj na potege, generujac syf na forum.

wiesz z czym mam problem? z takim wyolbrzymianiem problemów, polowaniem na czarownice i przesadyzmem - bo jak ktoś pierdoli o TFach pozytywnie (obojętnie czy to związane z tematem), to wtedy jest cacy tak? A poza tym pisałem, że w innych tematach jest większy syf - jakoś to już Danusia i Ninja nie obchodzi. I jakoś ciekawe, że obudzili się dopiero teraz - w kupie raźniej?

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):bo jak ktoś pierdoli o TFach pozytywnie (obojętnie czy to związane z tematem), to wtedy jest cacy tak?

Jak ktos 'pierdoli' o TFach w topicu o TFach, to jest cacy, tak.

Cytat:A poza tym pisałem, że w innych tematach jest większy syf - jakoś to już Danusia i Ninja nie obchodzi.

Obchodzi ich temat, w ktorym sie najczesciej udzielaja. Proste i logiczne.

Cytat:I jakoś ciekawe, że obudzili się dopiero teraz - w kupie raźniej?

Chocby sie za rok obudzili - maja racje.

Cytat:bo jeśli założyć to, do czego pijesz, to wszelkie tematy Mentala należałoby spalić, bo tam aż się roi od Waszych złośliwych komentarzy, a jakoś sam Mental nie narzeka

Od kiedy zostal moderatorem, to nie narzeka, bo jak pojawi sie syf, to ma mozliwosc jego uprzatniecia. To tak a propos, bo nie wiem w sumie co ma piernik do wiatraka.

Cytat:wyobraź sobie, że nie każdy - było czytać uważnie

Wolalbym drazyc trzecia dziure w nosie niz czytac kazdego smarka, ktorego puszczasz w tamtym topicu.

Odpowiedz
Administracja forum pozwoliła mi razem z Tylerem moderować dział o ekranizacjach komiksów. Tak jak napisałem w stosownej notce, o ile czas pozwoli a tego mam jak na razie, aż nadto(mimo wychowywania dziecka :wink: ) to działy przeze mnie będą pilnowane. Koniec tematu. EOT

Edit:
Jeśli gdzieś zauważycie w jakimś temacie pyskówki i spamowanie piszcie do mnie na PMa, wiadomo nie wszystko od razu upilnuję, chociaż będe się starał.

Odpowiedz
Nareszcie :)

Odpowiedz
Fani Tranformerów będą mieli w końcu swój uporządkowany temat, gratulacje.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Nie tylko temat o TF. Wszystkie tematy będą pilnowane i uporządkowane jak trzeba będzie. Mógłbyś naprawdę skończyć z tą złośliwością. To wcale nie jest potrzebne. :wink:

Odpowiedz
proponuję w ogóle zakończyć cały ten temat pokojowo - napijmy się sake 8)

Odpowiedz
Więc polewaj 8)

To co ma się rozumieć graba?

Odpowiedz
Niech ktoś naprawi avatar Dimuna. :)
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
Avatar naprawion, ład na świecie przywrócon.

Odpowiedz
Ej, kto usunął dowcipy z Paplaniny? Chyba z offtopem nie miały nic wspólnego.
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
Ja. Z offtopem moze nie, ale bez przesadzmu. Ostatnie tego typu dowcip slyszalam, jak utkwilam pomiedzy fanami KATa. Chyba to forum nie jest na az tak niskim poziomie?
Take the best orgasm you ever had, multiply it by a thousand and you're still nowhere near it.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon