• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DO MODERATORÓW
Przypominam że temat o Dark Crystal (dla filmu i serialu) znajduje się w dziale dla "Filmów zagranicznych". Nie powinien być w "Filmach i serialach animowanych"? Ostatecznie w "Serialach" jeżeli kwestią wątpliwą jest to czy lalkarstwo to forma animacji, bo dyskusja i tak tyczy się głównie produkcji Netflixa.

Ogólnie podział i rozmieszczenie niektórych działów jest dziwne.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Słuszna uwaga z Dark Crystal, przeniesiony.

Odpowiedz
Chciałbym wyrazić moje zaniepokojenie zdjęciem służącym obecnie za tło forum, przedstawiającym Jokera z nowej produkcji WB. Jak zapewne wiecie, trwa obecnie dyskusja dotycząca potencjału tego filmu do inspirowania aktów przemocy ze strony tzw. "inceli". Głos zabrały m.in. tak poważne i cieszące się nieposzlakowaną opinią instytucje jak FBI i US Army. Wydaje się obecnie oczywiste, że Joker i wszystko co związane z jego filmem może w istocie prowokować rozchwianych emocjonalnie męskich osobników rasy kaukaskiej do agresywnych zachowań, w szczególności wobec kobiet i mniejszości. Biorąc pod uwagę, że użytkownicy forum to w znacznej części rasiści, miłośnicy broni palnej i biali nacjonaliści, uważam, że moderatorzy powinni zmienić zdjęcie zanim widok Jokera zachęci jednego z tych osobników do wyładowania swej frustracji na mniej uprzywilejowanych bliźnich.

Odpowiedz
Uff, jak dobrze że wciąż korzystam ze starej wersji forum.

Odpowiedz
Usunąłem wątek o trailerach dla horrorów. Zasady są takie, że wszelkie trailery moga trafiać w trzy miejsca:
-jeśli jest temat o filmie/serialu, to tam
-jeśli to film bez tematu, to w temacie o trailerach
-jeśli to serial bez tematu, to w temacie o zapowiedziach serialowych

Odpowiedz
(03-10-2019, 11:36)simek napisał(a): Usunąłem wątek o trailerach dla horrorów. Zasady są takie, że wszelkie trailery moga trafiać w trzy miejsca:
-jeśli jest temat o filmie/serialu, to tam
-jeśli to film bez tematu, to w temacie o trailerach
-jeśli to serial bez tematu, to w temacie o zapowiedziach serialowych

Rozumiem, mówi się trudno. Bez żadnej złośliwości zapytam jednak, dlaczego swoje forum wewnętrzne mają horrory, a science-fiction (także obszerne podgatunkowo) już nie?

Odpowiedz
Szczerze, to nie wiem :P Jakbym był adminem, to by nie było takiego podziału, bo zasadniczo on niczego nie wnosi, a wręcz przeszkadza, bo ciężej znaleźć temat o danym filmie nie będącym oczywistym horrorem - trzeba szukać w dwóch działach.

Odpowiedz
Co się dzieje w wątku American Horror Story? Ktoś usuwa moje posty czy coś nie tak z forum?

Odpowiedz
Powinno być już OK. Wysłałem Ci również PM jak coś.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Dzięki - posta edytowałem :).

Odpowiedz
Zdaje się, że dwa moje posty zniknęły z tematu o "1917", ciekawe czemu...
Tyczyły się dokładnie tego samego, co jeden post, który dalej tam jest, więc ktoś tu jest wyraźnie nadgorliwy.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Wszystkie posty gdzie debatowano nad odpowiednim nazewnictwem pierwszej wojny światowej wyleciały. Te które dotyczą filmów opowiadających o niej, zostały.

"Chuuj z tym. Wielka wojna i tyle" Dyskusja na poziomie ze strony Nemo jak i w ogóle cała wymiana XD
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Rzeczywiście, za mocno pojechałem.

Enviado desde mi Mi A1 mediante Tapatalk
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem." Ronald Reagan

Odpowiedz
Ja rozumiem, że Laundromat zasługuje na wszelaką pogarde, ale jaki jest sens wydzielania tematu aby go zamknąć? :P

Odpowiedz
Pomyłka, można znowu prać :)

Odpowiedz
https://forum.film.org.pl/Thread-Polskie-aktorki--5360

Niech ktos sprawdzi po IP czy sam ze sobą nie gada ;)
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
[Obrazek: Z25vA0i.jpg]

[Obrazek: giphy.gif]

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon