• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DO MODERATORÓW
Tak, zamknęliśmy. Daliśmy szansę na powiedzenie ostatniego słowa, ale czas na rozliczenia właśnie upłynął.

Odpowiedz
To znaczy, ze Gieferg jest juz definitywnie out?

Odpowiedz
Tak.

Odpowiedz

Odpowiedz
Coz za entuzjazm :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
odwoluje to, co napisalem wyzej.

romeck:
Nawet odejść nie chcesz godnie. Nie napisałeś nic, co by pozwoliło powiedzieć "ok, zrobił jak zrobił, ale zachował twarz"

Mierzwiak napisał(a):"Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy" Wink

Moss skończył kiepsko:)

Odpowiedz
A skoro mamy to już za sobą, sugeruję odblokowanie sześciostronicowego tematu o "Transformersach", jakiś czas temu go sprawdziłem, jest czysty i grzeczny. Nie proponowałem jednak odblokowywania go z wiadomych względów(jego ponowne zamknięcie byłoby pewnie kwestią czasu;)). Na zabranie się za porządki w tym trzydziestokilkustronicowym zdecydowanie nie mam w tej chwili siły i zaparcia, może to zrobię kiedyś w jakiś długi zimowy wieczór ;)

Odpowiedz
jeszcze tylko prosba natury estetycznej - mozna jakos usnac Giefergowy avatar?

Odpowiedz
Mental - ni cholerę nie łapię o co Ci chodziło 3 posty wyżej. :)

Temat(y) o "Transformersach" odblokowane.

Awatar Gieferga świadczy o nim samym i jeszcze przez kilka dni zostanie, aby każdy wiedział jak się Gieferg żegna z forum.

Odpowiedz
chodzilo mi o to, ze sie zgadzam z tym, co napisales.

Odpowiedz
Aha, no to git. 8)

Odpowiedz
A swoja droga to:

Odpowiedz
samowolki ciag dalszy i znowu w roli glownej D'mooN. wlasnie zauwazylem, ze usunal 4 moje posty dotyczace cyckow panny Jameson. niech admin zrobi z nim porzadek, bo zaczyna dzialac mi na nerwy. jesli apel ow o zachowanie umiaru i zdrowego rozsadku trafi w proznie, zazadam wykasowania wszystkich moich tekstow ze strony, a sa to super teksty i ich brak bedzie mocno odczuwalny. jesli zas teksty nie zostana usuniete, wowczas targne sie na wlasne zycie, a w liscie pozegnalnym cala wine zrzuce na KMF.

:)

Odpowiedz
Heheh here we go again :D

Osobiście do D'Moona nic nie mam. Po prostu bierze swoją "prace" zbytnio na serio. Małe offtopy nie powinny być chyba usuwane. Szczególnie że, te o cyckach były w dechę. Rano się nieźle uśmiałem.

Odpowiedz
Dobrze więc. Poszukajcie kogoś na zastępstwo. Od dnia dzisiejszego składam wymówienie, nie zamierzam już _niczego_ moderować...

Odpowiedz
D'mooN... ja... ja zartowalem:) jestem z toba i popieram twoja konsekwencje w usuwaniu postow.

Odpowiedz
Nawet w zoo nie widziałem takiego pelikana jak Ty...:))))

Odpowiedz
Mam nadzieję że, to nie przez mój post. Zawsze można po prostu przeanalizować czy dany offtop coś wnosi do tematu (nawet lekką dawkę humoru) czy nie. Jeżeli offtop się przedłuża można dać ostrzeżenie, że kolejne posty będą usuwane. D'Moon nie obrażaj się, tylko może nie co bardziej przymykaj oko, na to czy na tam to ;)

Odpowiedz
OMG, was jest całe stado...:)))

Odpowiedz
Po co ja się wogóle odzywam hah :) Mental znów wkręca, ale fakt faktem że szkoda postów o tych cycach :lol:

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon