• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DO MODERATORÓW
Można też przenieść temat: Gry z mega wypasioną grafiką :)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Przeniesione. Dzięki!

Odpowiedz
Tak sobie zerkam na liste moderatorow i odnosze wrazenie, ze forum przydaloby sie w tej kwestii niewielkie odswiezenie. Jest kilku moderatorow, ktorzy na forum zagladaja sporadycznie albo nawet praktycznie wcale (m.in. hops, deina, desjudi, Green Eyes). Zeby nie bylo - to nic osobistego, wszak moderowanie to fucha, a nie jakis zaszczyt. A moim zdaniem moderatorami powinny byc przede wszystkim te osoby, ktore przebywaja tutaj najczesciej. Dlatego mialbym taka propozycje, aby tym wlasnie osobom przekazac czesc obowiazkow. Calosc powinna chodzic w tym wzgledzie troche sprawniej; (spojrzcie chociazby na dosc istotny dzial Filmy Zagraniczne, w ktorym, pomimo trzech nominowanych moderatorow, D'Moon jest pratycznie osamotniony).

Odpowiedz
Jakuz, sorki, ale to jest cykliczne pieprzenie.

Ja wiele razy pytałem czy są chętni do moderacji. Z reguły odzew jest marniutki. Jakiś czas temu zgłosiło się parę osób, które obdarzyłem działami do opieki i... tyle. Są to są, pilnują, działają. A jak ich nie ma, a przecież nikt nie jest tu siłą przywiązany, to co mamy zrobić? Na siłę wpakować moderatorstwo innym? ;) Moderatorami są osoby, które życzą sobie nimi być - tego przeskoczyć się nie da.

Zaproponuj KTO miałby sprawować jakie funkcje, oraz zmuś te osoby do tego. ;) I pamiętaj także o tym, że nie każdy może/powinien sprawować funkcję moda.

Poza tym, wcale nie uważam, że potrzebne są w tej chwili jakiekolwiek zmiany. Właśnie m.in. z powodu mniejszej aktywności hopsa czy deiny zostali powołani inni moderatorzy, a ostatnie zmiany były całkiem niedawno. Des tu zagląda, Greenka także. Nie wiem w czym rzecz. ;)

Odpowiedz
Wiem, zmiany byly niedawno, sporo sie poprawilo, to prawda, ale jednak wciaz pojawiaja sie sytuacje, w ktorych trzeba "czekac" na moderatorow.

Propozycje? Coz, proponowalbym osoby z najwiekszym postowym dorobkiem, np. Mierzwiaka lub Mentala. Zmuszac naturalnie nie zamierzam. Jak ktos nie bedzie chcial, to trudno.

Odpowiedz
Panie, a idź pan i sam się pan zgłoś! Raz że nie chcę, dwa - jestem (choć staram się hamować) nieodpowiednią do tego osobą, co zapewne przyzna romeck.

Odpowiedz
Poczułam się normalnie wywołana do tablicy ;) Po pierwsze, to że mnie nie widać tudzież pisuje mało/bardzo mało wcale nie oznacza, że mnie tu nie ma. [Romeck i jego sokoli wzrok administratora wszytko zobaczy ;) ]
Po drugie, jeśli uważasz[cie], że się nie sprawdzam, to mogę mą 'fuche' oddać w czyjeś ręce, no problem ;)
Take the best orgasm you ever had, multiply it by a thousand and you're still nowhere near it.

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):jestem (choć staram się hamować) nieodpowiednią do tego osobą, co zapewne przyzna romeck.

Nieodpowiednia - dlaczego?
Chociaz skoro nie chcesz, to nie ma o czym gadac. ;)

Cytat:Po drugie, jeśli uważasz[cie], że się nie sprawdzam, to mogę mą 'fuche' oddać w czyjeś ręce, no problem ;)

Spokojnie Green, po prostu wydawalo mi sie, ze nie zagladasz tutaj jakos szczegolnie czesto - to chyba nie jest cos karygodnego? ;)

Odpowiedz
Nie bój się w moim poście nie było absolutnie żadnej obrazy honoru, tak po prostu sobie poklikałam w ramach zwiększenia ilości postów i sprawienia wrażenia aktywnej ;)
Take the best orgasm you ever had, multiply it by a thousand and you're still nowhere near it.

Odpowiedz
Green_Eyes, podobnie jak Ty Jakuzzi ma ukryty nick, stąd może Ci się wydawać, że bywa tu rzadko. :)

Na szczęście rasa panów, czyli admini, widzą wszystkie nicki. :)

Mierzwiak, póki co faktycznie na razie nie powinien zostać moderatorem z powodów czysto politycznych. Były jakieś bany, upomnienia, od pewnego czasu jest dużo lepiej (uznanie na Śląsku :)), ale jeszcze trochę... Poza tym, na razie wg mnie zmiany nie są konieczne. DUX i Alieen mogą mieć inne zdanie oczywiście.

A Mental? Hmmm... czy moderowałby sam siebie? :)

Odpowiedz
romeck, ostojo nasza (:
najlepsze, co można zrobić z dobrą radą, to podać ją dalej

Odpowiedz
dziekuje za propozycje (o ile takowa w ogole padla), ale nie - nie chce byc moderatorem.

Odpowiedz
Naprawde nie ma osob chetnych na funkcje moderatora?
No coz, trudno, co zrobic. Coraz trudniej znalezc dobrego moderatora na miescie... :/

Odpowiedz
A Ty byś, Jakuz, nie wziął po prostu jakichś jeszcze działów? Bo masz, z tego, co widzę, dwa, do tego niezbyt popularne. Więc może by tak? :)

Ja mam dwa i szczerze mówiąc, gdyby była taka potrzeba i wola dyrekcji, też mógłbym coś jeszcze wziąć.
Klub OFILMIE | Podcast filmowy Radio Ofilmie

Odpowiedz
Toz w sumie moglbym, czemu nie, w zaleznosci od tego co romeck na to, chociaz szczerze mowiac piszac powyzsze posty mialem na mysli osoby, ktore na forum przebywaja jeszcze czesciej niz ja, a jest takich troche.

Odpowiedz
No cóż, ja od pewnego czasu powróciłem do regularnego uczestnictwa w życiu forum, staram się czytać większość postów i jakby co mogę jeszcze wziąć pod kuratelę np. filmy zagraniczne czy co tam będzie trzeba. Nie obiecuję mojej reakcji zawsze w przeciągu kilku godzin od zaistnienia problemu, ale w miarę możliwości będę to robił. A jeżeli zdarzyłoby się, że znowu zniknę na dłuższy czas, to wtedy znajdziecie kogoś innego na moje miejsce. Rzekłem. :)

Odpowiedz
Ja! Ja!
Mnie wybierzcie!

Odpowiedz
Ja grzecznie moderuję, jeśli tylko mogę :P i mogę więcej, bo ja lubię mieć dużo zajęć ;)
[Obrazek: http://www.sloganizer.net/en/image,Eorath,blue,white.png]
From ghoulies and ghosties
And long-leggedy beasties
And things that go bump in the night,
Good Lord, deliver us!

Odpowiedz
Hm, wychodzi na to, ze nie znalazlem nowych chetnych, ale starych chetnych. ;)
To co, Romeck, po dodatkowym dziale na glowe? ;)

Odpowiedz
100% skuteczności, Jakuzz ;)
[Obrazek: http://www.sloganizer.net/en/image,Eorath,blue,white.png]
From ghoulies and ghosties
And long-leggedy beasties
And things that go bump in the night,
Good Lord, deliver us!

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon