• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


DSLR SCHOOL- KURS FILMOWANIA LUSTRZANKAMI OD LISTOPADA W AMA!
#1
DSLR SCHOOL- KURS FILMOWANIA LUSTRZANKAMI OD LISTOPADA W AMA!

DSLR SCHOOL- semestralny kurs techniki i technologii filmowania lustrzankami oraz podstaw sztuki operatorskiej i reżyserii filmowej.

Semestralny kurs filmowania lustrzankami DSLR School w Akademii Multi Art w Krakowie to pierwsze w Polsce zajęcia o kompleksowym programie kształcenia, których celem jest pełne przygotowanie do świadomego posługiwania się techniką V DSLR na poziomie semiprofesjonalnym oraz zawodowym.

Program kursu obejmuje m.in. technikę i technologię zdjęciową i dźwiękową, teorię i praktykę oświetlenia filmowego, praktykę sprzętową, sztukę operatorską, realizację filmową, elementy reżyserii filmowej.

Profesjonalny poziom kształcenia zapewniają specjaliści V DSLR i czynni zawodowo filmowcy: Filip Kovcin, Piotr Lenar oraz Patryk Kizny, uznany specjalista Time Lapse.

Zajęcia techniczne poprowadzi Robert Woźniak, specjalista z Canon Polska, który przedstawi gamę sprzętu video DSLR serii EOS.

Nauczana technologia to pełny wachlarz zagadnień od podstaw filmowania po technikę profesjonalną.

Na kursie zapewniamy dostęp do sprzętu firm: Canon, Sony, Red Rock, Manfrotto, TvLogic, Rode, Zacuto, Sachtler, Chrosziel, Marschal, Glidecam, Kessler, Dito Gear, Slide Kamera, Eeemove, Glidecam i wiele innych.

Kurs odbywa się w AMA 2 razy w roku, w semestrze zimowym od Listopada do Lutego, oraz w semestrze letnim od Marca do Czerwca w trybie 6 zjazdów weekendowych.

Początek Kursu DSLR SCHOOL : 17.11.2012

Wykłady teoretyczne i zajęcia praktyczne z przewagą praktyki.

Informacje i zapisy dostępne na stronie:
http://www.akademiamultiart.pl/kierunki/semestralne-kursy/dslr-school/

Tutaj dostępny harmonogram zjazdów kursu: http://www.akademiamultiart.pl/wp-content/uploads/2012/10/Terminy-dslr.pdfREKLAMA DSLR:
Akademia Multi Art, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Mar 2012.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości