Daredevil (2003)
(31-08-2013, 20:53)jarod napisał(a): Wszystko jest lepsze od V for Vendetta.
Wszystko jest lepsze od Daredevila.

Odpowiedz
Cyberman, zluzuj majty.
Słownictwo i sposób w jaki odnosisz się do innych użytkowników forum nie będzie tutaj tolerowane!
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Powiedział Danus, po czym schował Colta do kabury, podkręcił wąsa, charknął flegmą na podłogę i wyszedł salonowymi drzwiami ;)
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Danus - a mógł zabić :D
a na serio, dobrze, że czuwa, chamstwa nowych użytkowników nie tolerujemy, bo między sobą to możemy rzucać mięsem :P
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
(31-08-2013, 20:46)Cyberman napisał(a): To jeszcze powiedzcie że Daredevil jest lepszy od X-Men: First Class lub V for Vendetta, to jebnę :)
Akurat miłość niektórych do "V jak Vendetta" to jedna z większych zagadek ludzkości.

Odpowiedz
Nie(wid)o(m)o.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Film widziałem dawno temu dlatego postanowiłem sobie odświeżyć tym razem zachwalaną przez niektórych wersje reżyserską. Niestety film nadal jest kiepski :)

Daredevil jest kompletnie pozbawiony stylu, bez ciekawego scenariusza czy postaci. Affleck jest drewniany i pozbawiony charyzmy. Postać jest ledwie zarysowana, a historia powstania Daredevila sztampowa i poprowadzona bez pomysłu. Bullseye to jeden z gorszych przeciwników komiksowych jakie widziałem. Karykaturalny, przerysowany, wręcz komediowy. Elektra po prostu jest i oprócz faktu, że jest córką wspólnika Fiska nic więcej o niej nie wiadomo.

Akcja jest kiepska, mało widowiskowa, a walki beznadziejnie sfilmowane. Nie ma w tym filmie w zasadzie żadnego elementu, który robiłby jakiekolwiek wrażenie. Leży reżyseria, scenariusz, muzyka. Jeden z nielicznych elementów jakie mogę pochwalić to strój Daredevila. Film nawet nie tyle, że jest zły, jest po prostu nijaki i pewnie za tydzień nie będę z niego wiele pamiętał. 4/10
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=2XjLK8pvEMw&feature=youtu.be

Odpowiedz
Nie jest to tak zły film, jakby większość świata chciała. Jasne, dialogi bywają koszmarne, obsada jest drewniana, a badguye ciągną to wszystko jeszcze bardziej w dół. Ale z drugiej strony fajnie, że twórcy najzwyczajniej w świecie czytali komiksy, strój jest czadowy, podoba mi się, że w jakimś stopniu jest to - w wersji reżyserskiej oczywiście - kryminał/dramat sądowy. No i jest duży mocnych scen (Matt kładący się spać "koło" błagającej o litość kobiety!), fajnych motywów i ogląda się to po prostu dobrze. Poza tym naprawdę lubię Evanescene w tym filmie (wiem, wiem).

Jezu, to był początek wieku. Nikt wtedy nie wiedział, jak się kręci filmy superbohaterskie :).

Mocne 6/10

Ok, biorę się za serial.

Odpowiedz
Jak to nikt? Tim Burton wiedział już wcześniej.

Odpowiedz
Nie liczę faceta, którego jeszcze nikt do dzisiaj nie przebił. Wiadomo, że inna liga :).

Odpowiedz
Wiadomo, filmy ulatują z głowy i czasem zostaje tylko mgliste wspomnienie tego, że były złe. Ale potem trafia człowiek na taki film w TV, i widzi np. jak Elektra trenuje z kawałkiem Evanescence w tle i ma ochotę się pociąć :)

PS. Rozbrajająca scena - Daredevil wpada do baru, kilku kolesi celuje do niego z broni. Wystarczy że kopnął jednego a reszta... wyparowała? Ich pistolety się zdematerializowały? Zapomnieli jak się strzela? W ogóle ten film jest KOSZMARNIE źle nakręcony, praca kamery i montaż w scenach walki wołają o pomstę do nieba.

Odpowiedz
Cytat:Daredevil wpada do baru, kilku kolesi celuje do niego z broni. Wystarczy że kopnął jednego a reszta... wyparowała?
Może tu znajdziesz odpowiedź:

http://www.movie-censorship.com/report.php?ID=1879
Cytat:Daredevil takes out two more guys with Martial Arts.

Nigdy nie widziałem wersji kinowej i nie zamierzam.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz

Ten film ma sporo wad, aczkolwiek podoba mi się wiele scen w nim, a ta jest chyba moją ulubioną, co jak co, ale Colin Farrell zagrał dokładnie komiksowego Bullseye'a i zamiast spin-off o Elektrze, mogli wykręcić spin-off o Bullseye'u, to bym oglądał bankowo :)

Odpowiedz
Powtórka (Dir Cut oczywiście, bodaj czwarty seans) po kilku latach przerwy i... dalej jest fajnie. W sumie poza nie pasującymi do scen piosenkami Evanescence i durnowatą sceną pojedynku na placu zabaw nic mi w tym filmie nie przeszkadza i jest to jedyny Daredevil jakiego potrzebuję na swojej półce z filmami.

8/10

Cytat: a badguye ciągną to wszystko jeszcze bardziej w dół.

Lubię obu, Bullseye w scenie w samolocie rozwala mnie za każdym razem, jego pojedynek z Elektrą też na plus, a z Kingpinem mam tylko taki problem, że jest go w filmie za mało.

Odpowiedz
Szkoda, że wątek sądowy jest durny jak but
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Dlaczego?

Odpowiedz
Bo Murdock nie ma żadnych realnych dowodów, żeby uniewinnić Coolio i wsadzić Kingpina
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Grunt, że Fisk dostał wpierdol, a WOW zaczął sypać i starczy.

Swoją drogą - Nelson i Karen - postacie będące jednym z głównych powodów dla których dałem sobie spokój z serialem w połowie pierwszego sezonu, tutaj dostali role odpowiednich rozmiarów :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon