• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

David Lynch
Inland Empire zapowiada się wręcz genialnie, po krótkim trailerze oczywiście nie wiem o co chodzi, ale klimat ma tak pokręcony że nie mogę się doczekać premiery i co gorsza nie wiem nawet kiedy ona będzie?

Odpowiedz
Trailer tutaj:

Na mnie też zrobił ogromne wrażenie. Uwielbiam takie klimaty, do tego ci ludzie z głowami królików (króliczej kobiecie głos podkłada Naomi Watts :D ). Jeden z recenzentów dał 1/5, ale nie martwiłbym się. To raczej nie jest film dla każdego; do kogo takie rzeczy trafiają, ten pewnie będzie zachwycony.

No i ciekawe czy będzie tak jak w jednym z wywiadów mówiła Laura Dern, że niektóre dialogi mówili po polsku.

Odpowiedz
Króliczki to starsza i niezależna produkcja, pisałem kiedyś o nich w dziale seriale.

Odpowiedz
NAJWAŻNIEJSZA PREMIERA PRZYSZŁEGO ROKU!

INLAND EMPIRE piszę się wyłącznie literami dużymi (polecenie Lyncha).

film podobno rozpoczyna się i kończy w języku polskim. w trakcie seansu również padają słowa rodzime.

krowa daje mleko.
z mleka powstaje ser.
ser jest ważny.

apeluję o dodanie tytułu filmu do nazwy topiku.

Done :) MOD.

Odpowiedz
to zapodam jeszcze nieśmiało plakat:

[Obrazek: inlandempireposterde9.jpg]

Odpowiedz
taaa..
ser jest ważny

Odpowiedz
Nieśmiało zapodany przez Desjudiego plakat jest moim skromnym zdaniem genialny... A premiera zbliża się wielkimi krokami - czas zresztą najwyższy, bo w końcu ile można czekać [no dobra, na Lyncha moge całe życie czekać]. Do kina wybieram sie obowiązkowo w ten weekend, mam nadzieje, że nie zawiode się na Mistrzu... :D No ale sądząc po recenzjach chyba bedzie lepiej niż dobrze.
Take the best orgasm you ever had, multiply it by a thousand and you're still nowhere near it.

Odpowiedz
Muszę go obejrzeć, lynch tworzy niepowtarzalne historie jak i klimat w swoich filmach. Jestem bardzo dobrej myśli :D

Odpowiedz
Plakat zdecydowanie lepszy od tego kolorowego, oficjalnego...

Fajnie, że wreszcie do kin wchodzi... szkoda, że tak późno.

Odpowiedz
najważniejsze pytanie - czy nowy Lynch będzie lepszy od nowego Tarantino? 8)

Odpowiedz
To trochę jakby porównywac koszykarza z pilkarzem...

Odpowiedz
To podpucha, chodzi o roczny ranking 8) Na razie szczytuje Grindhouse i jest bardzo duża szansa na detronizację Tarantino / Rodrigueza.

Odpowiedz
No, zobaczymy jak to będzie z tym filmem. Na pewno będę zmuszony poczekać na ripa, bo w Gdyni Silver Screen tego filmu nie gra.

Podejrzewam, że będzie podobna sytuacja jak ze Źródłem - 5,6 kopii na całą Polskę, które sobie wszędzie wędrują. To jest Grindhouse właśnie :)
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
Jak komuś się nie podobała Zagubiona Autostrada to Inland Empire wymęczy go jak żaden inny film. Trzy godziny, żadnego sensu, potworna nuda, wyczekiwałem końca, jak nigdy wcześniej. Dla fanów Lyncha to będzie takie Mulholland Drive do kwadratu, dla reszty (w tym mnie) - trzy godziny z życiorysu stracone.
"to że gej sobie nie może wziąć ślubu to jest sprawa kościoła" - vast

Odpowiedz
...czyli będzie kolejny świetny film ;)

Odpowiedz
wytrzymałem pół godziny. nienawidzę tego filmu. z miejsca trafia on na moją czarną liste bełkotów wszech czasów. inna sprawa to to, że jedyny film Lyncha, który uważam za wart obejrzenia (wielokrotnego), to "Prosta Historia", ew. "Człowiek słoń". reszta - nie, dziękuję. a zatem nie sugerujcie sie moim zdaniem - Lyncha trzeba kochać naprawdę mocno, żeby przetrwać IE.

Odpowiedz
Mental, ja wytrzymałem cały trailer ;).
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
...no i się sprawdza :wink:

PS. Ja wytrzymałem od początku do końca. Dostanę nagrodę?
"to że gej sobie nie może wziąć ślubu to jest sprawa kościoła" - vast

Odpowiedz
A ja o wytrzymywaniu nawet nie napiszę bo od początku do końca dobrze się bawiłem. Oglądałem go na prapremierze w Gdańsku na festiwalu gwiazd. Nieźle pokręcony ale jak dla mnie(fana Lyncha) wart wielokrotnego obejrzenia w celu własnej interpretacji. Polecam ten film każdemu komu się podobały poprzednie filmy Lyncha.
"Nie żałuj, nigdy nie żałuj, że mogłeś coś zrobić w życiu, a tego nie zrobiłeś. Nie zrobiłeś, bo nie mogłeś." Stanisław Lem

Odpowiedz
Lynch ma baaaaaardzo specyficzne kino - i dobrze. Robi filmy po swojemu i każdy z nich jest totalnie antycool. Momentami bełkotliwe, momentami dziwne, ale kurde klimat to on potrafi stworzyć i tyle. Trzeba go lubić.

Ja lubię :) Ale nie wiem kiedy Inland Empire obejrzę. bo pewnie się za to zabiorę, ale trailer wydał mi się strasznie tandetny.
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon