Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
Deadpoop
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Deadpool 2 (2018)
Powtórka w zasadzie niczego nie zmienia, w zasadzie, bo od czasu premiery byłem skłonny obnizyć ocenę do 7, a po powtórce jednak zostaję przy 8. Oglądałem Super Duper Cut i prócz kilku rozszerzeń w scenach akcji, przesunięciu paru scen z gówniarzem, paru zmienionych tekstów i piosenek (Take On Me poleciało, ale zamiennik daje radę, możliwe nawet, że lepiej sie wpasowuje w klimat sceny) no i hitler coda oczywiście, jakoś nie odczuwa się za bardzo, że dodano te 15 minut.

Ciekawe czy w związku z przejęciem Foxa w ogóle zobaczymy zapowiadane kontynuacje.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Ale to jakis zarzut, że nie odczuwa się dodania tych rozszerzen?
Ja też się łapałem na tym "co dodano" ale jatka w łaźni akurat była odcxuwalna
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
W sklepikach jest już przerobiony Deadpool. Niech ktoś obejrzy i opowie co dodali Uśmiech
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Zdecydowanie wolę pierwszą część, sequel nie przypadł mi do gustu, a teraz już wiemy co planował w nim umieścić Miller.
Brzmi to dla mnie lepiej niż to co ostatecznie otrzymaliśmy, głównie dlatego, że Vanessa miała stać się komiksową Copycat i odegrać ważną rolę co wydawałoby się naturalną koleją rzeczy, a tak została po prostu wycięta z kontynuacji.

Cytat:Deadpool was a critical and commercial hit and no one was surprised when Tim Miller signed up to direct the sequel. Unfortunately, creative differences led to him walking away from the project and he set his sights on the Terminator franchise instead. Now, thanks to The Playlist, we have new details on what the filmmaker originally had planned for the R-Rated sequel.

It was always the plan for Wade Wilson's relationship with the young Reggie to be a big part of the movie but Miller wanted a "[comic accurate] Cable who was 6 feet, 7 inches." That doesn't exactly sound like the 5 feet, 10 inches Josh Brolin.

Vanessa would have also had a far more satisfying story arc rather than being killed off within the first few minues. Miller planned to transform her into Copycat and would have delved into the love story between her and Wade in a far more in-depth and satisfying manner. Apparently, he "fought hard to have that in there" and tried to get Fox to keep that arc in the sequel to no avail.

Here's where things get really exciting, though.

Apparently, Miller received the green light from the studio to include Fantastic Four character The Thing. As a result, we would have seen the hero "throwing down with Juggernaut" in the final battle!

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon