Death Stranding
Hmm, pierwsze materiały były intrygujące i klimatyczne, teraz widzę tu tylko bełkotliwy pierdolnik :P

Odpowiedz
To imo teraz jest już przynajmniej całkiem klarownie :P dopuszczam, że wyjdzie z tego bełkot nawiedzonego artysty, ale wizualnie jest cudownie.

Odpowiedz
Niekoniecznie, to całe gadanie o Ameryce będzie tam tylko chyba tłem, czymś przyziemnym do wytłumaczenia jako podstawowy "cel gry".

Embargo na recenzje spada 1 listopada, więc już niedługo wszystko będzie jasne. W każdym razie nastawiam się już na najdziwniejszy film tego roku. ;)

Odpowiedz
Technicznie prezentuje się to znakomicie:

Odpowiedz
Giera ma podobno trwająca 2h cutscenke końcową :P a na pewno bardzo, bardzo długa.

Co ciekawe wszystko wskazuje na to, że fabuła i przesłanie pomimo oczywistej pretensjonalności to najmocniejsze punkty dzieła Hideo.
Ogra się w wakacje :P

Odpowiedz
No i generalnie gra to symulator kuriera DHL przyszłości :)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Mam nadzieje, że jest osiągnięcie za kopnięcie dwudziestu paczek a Kojima nie zapomniał o mechanice informowania odbiorcy, że nie zastano go w domu :)

Odpowiedz
Recka na IGN nie zachęca, wygląda jak coś kurewsko nudnego niestety.

Zresztą na tyle na ile znam je z fragmentów to żadna gra Kojimy pod względem gameplayu nie wydała mi się zbyt interesująca.

Odpowiedz
Problem z ostatnimi MGS był taki, że wszystkie mechaniki były wykonane perfekcyjnie, ale zabrakło czasu/kasy/pomysłu na stworzenie czegoś dobrego aby je wykorzystać. Dlatego tam faktycznie jest kurewsko nudny świat i powtarzalne, żmudne aktywności ciągnące się przez 100 godzin :) tutaj na pewno będzie tak samo, ale jak dobrze rozumiem intencje Kojimy wynikające z trailerów czy recenzji to tym razem jest to w pełni zamierzone.

Słucham właśnie soundtracku. Super jest <3

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości