Despicable Me / Minions
Uśmiech 
Sam film i tak u mnie na równi z "Iniemamocnymi " , "Autami" i "Odlotem" . Bardzo przyjemna opowieść o złoczyńcy , który  zmienia serce , widząc trzy małe sierotki . Jednak Minionów powinno nie być. 8/10
Druga część dostarcza więcej zabawy niż pierwsza część i nie wiem , która jest lepsza !! Miniony jednak nieznośne 8/10
W planach mam trzecią część oraz prequel .

Odpowiedz
(11-07-2013, 18:15)Juby napisał(a): [Obrazek: 2377_S0400_100201_H264CR_CROP.jpg]

Przed premierą części drugiej postanowiłem zapoznać się z Despicable Me, która stała się gigantycznym sukcesem finansowym w 2010 roku, i jak widać spodobała się, bo sequel w tej chwili podbija kina. Prosto po obejrzeniu nie będę się rozpisywać, bo nie mam ochoty tracić na tę animacje ani jednej minuty więcej. Podpisuje się pod opiniami Mierzwiaka i Gamarta - nie tykam tego więcej, a wypad na DM2 stanął pod wielkim znakiem zapytania. 2/10

Powiem wam tak - Nie umiecie się bawić na dobrym filmie . Gru górą !! :D
[Obrazek: 2377_S0400_100201_H264CR_CROP.jpg]

Odpowiedz
(03-10-2017, 21:51)Ivonalan napisał(a): Powiem wam tak - Nie umiecie się bawić na dobrym filmie . Gru górą !! :D

Jak to był dobry film to nie chcą znać tych gorszych. W sumie... też je znam.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(03-10-2017, 22:32)shamar napisał(a):
(03-10-2017, 21:51)Ivonalan napisał(a): Powiem wam tak - Nie umiecie się bawić na dobrym filmie . Gru górą !! :D

Jak to był dobry film to nie chcą znać tych gorszych. W sumie... też je znam.

Np. jakie ?

Odpowiedz
To ja się wypowiem o filmie.
Moim zdaniem pierwsze dwie części Despicable me były okej. Nie był to poziom pixara czy disneya ale scenariusz całkiem okej i ma dobrze napisanego głównego bohatera. Tylko Minonki mocno takie se. Potem dostaliśmy solowy film o nich który był już gorszy. Owszem było kilka fajnych rzeczy. Niezły prolog czy Sandra Bullock jako złoczyńca. Ale opieranie historii na żółtych stworkach z inteligencją powyżej średniej nie mogło być dobre i efekt był co najwyżej średni. Trzecie Despicable me już było lepsz choć też fabuła strasznie kliszowa i przewidywalna plus za dużo nawalili niepotrzebnych wątków.Na plus ograniczenie roli minionków choć wątek z więzieniem to najsłabsze momenty w filmie.
Ogółem całkiem okej moim zdaniem serio co się kocha albo nienawidzi. Tyle w temacie.

Odpowiedz
(16-06-2019, 18:53)komediowiec napisał(a): To ja się wypowiem o filmie.
Moim zdaniem pierwsze dwie części Despicable me były okej. Nie był to poziom pixara czy disneya ale scenariusz całkiem okej i ma dobrze napisanego głównego bohatera. Tylko Minonki mocno takie se. Potem dostaliśmy solowy film o nich który był już gorszy. Owszem było kilka fajnych rzeczy. Niezły prolog czy Sandra Bullock jako złoczyńca. Ale opieranie historii na żółtych stworkach z inteligencją powyżej średniej nie mogło być dobre i efekt był co najwyżej średni. Trzecie Despicable me już było lepsz choć też fabuła strasznie kliszowa i przewidywalna plus za dużo nawalili niepotrzebnych wątków.Na plus ograniczenie roli minionków choć wątek z więzieniem to najsłabsze momenty w filmie.
Ogółem całkiem okej moim zdaniem serio co się kocha albo nienawidzi. Tyle w temacie.

Spin-offu i trzeciej części nie widziałem więc się nie wypowiem. Z resztą zgadzam się w 100%! :D

I donoszę, że Illumination ma zamiar zrobić czwartą część serii.

Odpowiedz
Plus chyba zrobią sequel do spinn offu. Moim zdaniem mogą robić co chcą,jak będą złe recenzje najwyżej nie obejrzę.
Tak w ogóle to ostatnio w Polsce miał premierę komiks o Minionkach. Nie czytałem ale słyszałem że bardzo zabawny. I powiedziała to osoba co gardzi filmami z nimi.

Odpowiedz
Pierwsza zapowiedź kolejnej części. W polskich kinach jako "Minionki: Wejście Gru" od 3 lipca.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości