Die Hard (1988-2013)
dokładnie ban :P Gieferg pewnie na oglądałeś się tych filmów z Lektorem stąd ta opinia na ten temat :P

Odpowiedz
Ban to moze byc, ale za obrazek w stopce.
Uprzedzam Gieferg, zmniejsz, a najlepiej usun te rekordowej chyba wielkosci na forum fotke, zanim zobaczy ja Romeck. ;)

Odpowiedz
400x120 to za dużo :?:

Odpowiedz
Umówmy się tak: albo obrazki w stopce będą miały rozsądne rozmiary, albo ja, dwoma kliknięciami zlikwiduję podpisy wszystkim na forum.

Odpowiedz
Ile to jest rozsądny rozmiar??
Widzę że niektórzy tutaj lubią się bawić w absolutyzm - np zamykając ni z gruszki ni z pietruszki wątek o mundialu :P

Odpowiedz
Forum zaczyna przypominać śmietnik. Ot co.

Wątek o mundialu może zostać zamknięty w każdej chwili. I to niekoniecznie przeze mnie, więc nie gadaj głupot o absolutyźmie.

Odpowiedz
Rewelacyjna trylogia !

Pierwsza część to coroczny faworyt telewizyjny w okresie świąt Bożego Narodzenia zaś dwójka to samo tyle tylko że w Sylwestra :P
Część 3 najrzadziej pokazywana i do tej pory nie ma jej na rynku polskim....:-/ mało tego pewnie nie doczekam się wydania w Polsce na dvd Special Edition takich jak na zachodzie czy USA obłęd !! że do tej pory trzeba się męczyć standardową wersją jedno płytową bez dodatków :evil:

"It was Gary Cooper you asshole ! " :lol:

Odpowiedz
Może Romeck wrzucisz tu posty o DH4 z topicu o aktorkach? ;)
A ja tymczasem zacznę dyskusję jaka po trochu zaczalem tam, a mianowicie - Jak wyobrażacie sobie Die Hard 4?

Reżyseruje Len Wiseman czyli możemy spodziewać się Johna strzelającego do wilkołaków i wampirów...nie no żart :D
A tak serio to bedzie kolejny wakacyjny akcyjniak, gdzie McClane w nagrode na emerytutre dostanie wyjazd dla 6 osob na Hawaje i wezmie ze sobą Holly, Lucy, Johna Jr. i... Powella ;)
Bedzie mial oczywiscie konflikt z corka ktora uzna go za najgorszego ojca na swiecie za to ze nie pozwolil jej sie spotykac z obiecujacym terrorysta informatycznym.
Wychudzony i pozbawiony praktycznie cielesnej formy informatyk jednak pojedzie tam za nimi razem z doborowym oddzialem komandosow, ktorzy tylko dlatego ze im placi dadza sie mu obrażać i wyzywać od różnych (kiedy ich kichniecie by go zabilo). Bedzie macil w glowie corki, po drodze probujac zabic Johna, sterując ze swojej tajnej, podziemnej siedziby, ubikacją w ktorej siedzi McClane, za pomoca komputera, itd.
Bruce Willis do wszystkiego poza mówieniem "Yippie-kay-yay, motherfucker" bedzie miał dublera i cyfrowa szmaciana lalke, a w dodatkach na DVD bedzie mowil o tym jaka to byla wyczerpujaca fizycznie rola.
Die Hard powinno zostać trylogią. Willis jest za stary, informatyczni bandyci to nie jego parafia, a córka-nagle-w-obliczu-zagrozenia-amazonka-wczesniej-tylko-zwykla-nastoletnia-debilka-u-jego-boku, kiedy zawsze działał sam (no prawei zawsze) to zwykła kpina (juz widze scene w ktorej John ledwo zyje juz ma zginac ale w ostatniej sekundzie ratuje go Lucy...twardziel...)
Bonnie Bedelia jest jeszcze starsza od Willisa, wiec raczej nie bedzie sie fajnie prezentowac jako żona.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
dla mnie jedyna słuszna wersja ewentualnego filmu, to taka w której John ginie - chamskie, ale przynajmniej skończy to temu podobne bzdury. Wprawdzie Lethal Weapon 4 była fajna, ale to już było 8 lat temu i na trochę innych zasadach...
A tak oftopicowo, to szkoda, że Carpenter nie nakręcił 3 części Ucieczki, w której to właśnie Snake miał się pożegnać z życiem (inna sprawa, że część 2, poza paroma scenami, to straszna żenada)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Część 4 ma reżyserować Wiseman?! O nie... Przecież oba Underworldy (dotąd jedyne filmy tego gościa) to nieprzeciętna kaszana, a reżyseria przypomina szlifowanie porcelany na ślepo za pomocą siekiery. Kto temu człowiekowi daje wysokie budżety? Skąd on się w ogóle wziął? Nagle wyskoczył z własnym dennym scenariuszem, dostał wielkie pieniądze i ma w planach trzecią część tego gniota, a teraz i DH4...

Odpowiedz
No tak piszą na imdb. McTiernanowi nie chce sie ruszyć dupy żeby wyreżyserować, wiec zostaje tylko na stołku producenta.
--
Laozi

Odpowiedz
Na szczęście producent ma dużo do powiedzenia przy produkcji, więc może nie będzie tak źle... Ja tam czekam z niecierpliwością :)

Odpowiedz
military napisał(a):Część 4 ma reżyserować Wiseman?! O nie... Przecież oba Underworldy (dotąd jedyne filmy tego gościa) to nieprzeciętna kaszana, a reżyseria przypomina szlifowanie porcelany na ślepo za pomocą siekiery. Kto temu człowiekowi daje wysokie budżety? Skąd on się w ogóle wziął? Nagle wyskoczył z własnym dennym scenariuszem, dostał wielkie pieniądze i ma w planach trzecią część tego gniota, a teraz i DH4...

Tutaj się nie zgodzę. Underworld część 1 jest całkiem fajnym (nie mylić z dobrym) kinem akcji wampirzej :) Przyznaje, że dwójka to kaszana zupełna, ale jedynkę da się oglądać.

Co do DH4, to tego filmu nie powinno być, ale skoro już jest, to nie powinien go robić koleś od walki Wilkołaków z Wampirami, tylko ktoś kompetentny. Dla mnie nic nie uratuje DH4, to będzie zwyczajny badziew.

Odpowiedz
Don Vito napisał(a):Tutaj się nie zgodzę. Underworld część 1 jest całkiem fajnym (nie mylić z dobrym) kinem akcji wampirzej :) Przyznaje, że dwójka to kaszana zupełna, ale jedynkę da się oglądać.

Co do DH4, to tego filmu nie powinno być, ale skoro już jest, to nie powinien go robić koleś od walki Wilkołaków z Wampirami, tylko ktoś kompetentny. Dla mnie nic nie uratuje DH4, to będzie zwyczajny badziew.

Jedynka Underworlda straciła cały sens, kiedy pojawiła się dwójka. Samo pierwsze pół godziny niweczy jakikolwiek sens pokazywania wcześniejszych wydarzeń (tzn tych z poprzedniej części). A że sequel rozpoczyna się dokładnie w momencie, w którym kończy się pierwowzór, to traktuję go jako nierozerwalną całość. Ergo - Underworld suxxx. :P

Zaś Die Hard 4 - a po co to robić?! Po DH3 powstała masa filmów z Brusem, które można nazwać Die Hard 4, jeśli tylko podmieni się nazwiska ich bohaterów na "McClane".

Odpowiedz
Ja jestem za jesli to bedzie kompletnie luzacka forma na goodbye. Tak jak Lethal Weapon 4...
--
Laozi

Odpowiedz
Ech, po co to ciągnąć? Już 3 część (przynajmniej tak pamiętam) była nieco wysilona. Jeśli zrobią tak jak mówi Hitch, będzie to trochę dziwne w stosunku do pozostałych części cyklu.

A Underworld 2 był bardzo przyjemnym odmóżdżaczem i podobał mi się bardziej niż całkiem fajna jedynka, ale jak spytacie mnie o co w tych filmach chodziło, odpowiem "Nie mam zielonego pojęcia" :wink:

Poza tym bardziej niż reżyserią Wisemana (do której nic nie mam) martwiłbym się scenariuszem "Live Free or Die Hard" (sic!), za który odpowiada koleś który popełnił "Godsend".

Odpowiedz
Panie i Panowie, przed Wami: DIE HARD 4!
Czyli LIVE FREE OR DIE HARD!

http://www.movie-list.net/exclusive/live-free-or-die-hard.mov

I tym samym, mam już najbardziej oczekiwany film przyszłego roku :)

Odpowiedz
Jak na razie zapowiada się całkiem przyzwoicie. Po trailerze wydaje się że w filmie nie zabraknie dużej dawki akcji.
Ale dzięki takim kwestiom jak w "Have you done that stuff before?" nie powinno zabraknąć humoru.
Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Odpowiedz
No no no :)
Na chwilę obecną jestem jak najbardziej na tak 8)
To kkiedy premiera?

Odpowiedz
Oczywiście mamy kretyński polski tytuł, czyli SZKLANA PUŁAPKA 4.0

Zwiastun też mi się podoba. Widać że nastawiają się na radosny pokaz destrukcji wszelkiego rodzaju pojazdów, strzelaniny i pościgi.
Osoby które piszą że zwiastun im się nie podoba, że Bruce ten sam, powinny spojrzeć w kalendarz, bo chyba nie wiedzą który mamy rok.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon