Die Hard (1988-2013)
Bo wierzyłem, że po piątce może być już tylko lepiej (ja akurat czwórkę lubię). 

Natomiast patrząc na ostatnie wyczyny Bruce'a przed kamerą, chyba dobrze się stało, że to zaorali.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Lepiej, czyli beznadziejnie, ale nie AŻ tak? :D
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
(09-08-2019, 15:30)Huntersky napisał(a): Ale po co Dirk, po co w ogóle chciałbyś to zobaczyć? Na rehabilitację jest za późno, a Die Hard skończyło się na trójce.
na dwójce.

jak dla mnie pomysł na szóstkę był fatalny i nadawał się tylko do spuszczenia w klozecie.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
(10-08-2019, 06:27)Gieferg napisał(a):
(09-08-2019, 15:30)Huntersky napisał(a): Ale po co Dirk, po co w ogóle chciałbyś to zobaczyć? Na rehabilitację jest za późno, a Die Hard skończyło się na trójce.
na dwójce.

Na trójce.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Gdzieś tak w połowie trójki.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Po jej drugiej połowie. :P Trójka to najlepsze co przydarzyło się tej serii. Tak czytałem w księdze faktów autentycznych.

Anulowanie pomysłu na kolejny film to dobra decyzja, już poprzednie 2 nie powinny były powstać. Szkoda, że to samo nie spotkało Terminatora 6. :(

Odpowiedz
O rany, zapomniałem jakie to było dobre! I ten normalny Bruce, jeszcze przed kontuzją pleców i mózgu. Szkoda, że nie skończyło się na trylogii.

Odpowiedz
Dobrze, że bracia Russo robiąc Zimowego żołnierza pamiętali jakie to dobre. ;)

Odpowiedz
Pomysł na 6 był dobry jeśli miało to być zamknięcie serii a jednocześnie adaptacja, ponoć dobrego, komiksu.
Biorąc pod uwagę jednak Irishman i GeminiMan dobrze, że spauzowali
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Może się nie znam, ale jak nigdy nie dokończyłem oglądać piątki, tak naprawdę lubię czwórkę mimo wszystko.
Trójka oczywiście jest najlepsza, jeden z najlepszych filmów akcji jeśli o mnie chodzi.

Odpowiedz
(10-08-2019, 11:30)shamar napisał(a): Pomysł na 6 był dobry jeśli miało to być zamknięcie serii a jednocześnie adaptacja, ponoć dobrego, komiksu.
Czytałem "Die Hard: Year One" i szczerze powiem, że o ile fabuły nie pamiętam, o tyle odczucia miałem mocno średnie. Ot sensacyjny przeciętniak z akcją osadzoną w latach 70-tych. Oczywiście toto było lepsze od 5-tki, ale to akurat żadna sztuka.

Odpowiedz
(10-08-2019, 09:04)Huntersky napisał(a): Na trójce.

Trójka to nie Die Hard, do tego od sceny jak podjeżdżają ciężarówki film pada na pysk i już nie wstaje.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
(09-08-2019, 15:12)Dirk napisał(a): Wygląda na to, że Disney zaorał prequelo-sequel "Die Hard":
https://comicbook.com/movies/2019/08/08/disney-is-scrapping-a-bunch-of-major-fox-movies/#8

Niby dobrze, ale liczyłem że się po katastrofalnej piątce zrehabilitują. 

Nie chwalcie dnia przed zachodem słońca.

Może i zakopali film, ale to nie znaczy, że nie szykują tej marki do czegoś innego. Np. rebootu w postaci serialu na Hulu. 
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
(10-08-2019, 20:41)Dirk napisał(a): Oczywiście toto było lepsze od 5-tki, ale to akurat żadna sztuka.

Dokładnie to mialem napisać zanim nawet przeczytałem do końca. Wszystko byłoby lepsze od piątki.
Mogli to ładnie zamknąć, pozostanie sraka a za kilka lat dostaniemy jedczęściowy reboot. Zakład?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(10-08-2019, 22:53)Gieferg napisał(a): Trójka to nie Die Hard, do tego od sceny jak podjeżdżają ciężarówki film pada na pysk i już nie wstaje.

Widziałem film lekką ręką tuzin razy i nie zwróciłem uwagi na powyższe.
Poza tym, scena w windzie, którą wkleiłem, następuje PO przyjeździe, a nawet odjeździe ciężarówek, więc to o czym piszesz nie może być prawdą. :*

Odpowiedz
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
Garść ciekawostek o pierwszej części:
https://www.empireonline.com/movies/features/die-hard-the-ultimate-viewing-guide/

Odpowiedz

Ogladalbym :)

Odpowiedz
Takie coś dostałem. Się zobaczy, ale na pewno jest to urocze

[Obrazek: 801b2b21db6c8e0719d2885bf1dbec9c.jpg][Obrazek: 501f91bb4d9788a9e375d89522fb722b.jpg]
.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon