Die Hard (1988-2013)
Raczej inny skoro robili casting ;)
To pewnie zbyt tania produkcja by mogli se pozwolić na efekty warte miliony skoro miliony ma skasowac głowna gwiazda

PS - Dirk od poprzedniej strony ciągle powtarza o reboocie. Toż to smap ;)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(03-09-2018, 23:01)shamar napisał(a): PS - Dirk od poprzedniej strony ciągle powtarza o reboocie. Toż to smap ;)

Ja się po prostu boję, że zniszczą kolejnego bohatera, którego lubię. Choć w sumie, to już się dokonało. 

I mam nadzieję, że nikt już tego nie będzie kontynuował. W żadnej formie.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Niech sobie robią z tą serią co chcą. Po trójce "Szklanej Pułapki" już nie ma.

Odpowiedz
(04-09-2018, 00:22)Krismeister napisał(a): Niech sobie robią z tą serią co chcą. Po trójce "Szklanej Pułapki" już nie ma.

Ja lubię czwórkę, mimo kilku zastrzeżeń. 

Natomiast o piątce chciałbym zapomnieć - napisałem nawet kiedyś jej recenzję w formie opowiadania, która kończyła się widokiem powieszonych na drzewie ciał rozczarowanych widzów :D

Odpowiedz
Jak wyżej.

Ale też - niech ta seria zdechnie albo niech uśmiercą Willisa.

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Świąteczny trailer jedynki

.

Odpowiedz
Wygląda na to, że Disney zaorał prequelo-sequel "Die Hard":
https://comicbook.com/movies/2019/08/08/disney-is-scrapping-a-bunch-of-major-fox-movies/#8

Niby dobrze, ale liczyłem że się po katastrofalnej piątce zrehabilitują. 

Odpowiedz
Ale po co Dirk, po co w ogóle chciałbyś to zobaczyć? Na rehabilitację jest za późno, a Die Hard skończyło się na trójce.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Bo wierzyłem, że po piątce może być już tylko lepiej (ja akurat czwórkę lubię). 

Natomiast patrząc na ostatnie wyczyny Bruce'a przed kamerą, chyba dobrze się stało, że to zaorali.

Odpowiedz
Lepiej, czyli beznadziejnie, ale nie AŻ tak? :D

Odpowiedz
(09-08-2019, 15:30)Huntersky napisał(a): Ale po co Dirk, po co w ogóle chciałbyś to zobaczyć? Na rehabilitację jest za późno, a Die Hard skończyło się na trójce.
na dwójce.

jak dla mnie pomysł na szóstkę był fatalny i nadawał się tylko do spuszczenia w klozecie.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
(10-08-2019, 06:27)Gieferg napisał(a):
(09-08-2019, 15:30)Huntersky napisał(a): Ale po co Dirk, po co w ogóle chciałbyś to zobaczyć? Na rehabilitację jest za późno, a Die Hard skończyło się na trójce.
na dwójce.

Na trójce.

Odpowiedz
Gdzieś tak w połowie trójki.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Po jej drugiej połowie. :P Trójka to najlepsze co przydarzyło się tej serii. Tak czytałem w księdze faktów autentycznych.

Anulowanie pomysłu na kolejny film to dobra decyzja, już poprzednie 2 nie powinny były powstać. Szkoda, że to samo nie spotkało Terminatora 6. :(

Odpowiedz
O rany, zapomniałem jakie to było dobre! I ten normalny Bruce, jeszcze przed kontuzją pleców i mózgu. Szkoda, że nie skończyło się na trylogii.

Odpowiedz
Dobrze, że bracia Russo robiąc Zimowego żołnierza pamiętali jakie to dobre. ;)

Odpowiedz
Pomysł na 6 był dobry jeśli miało to być zamknięcie serii a jednocześnie adaptacja, ponoć dobrego, komiksu.
Biorąc pod uwagę jednak Irishman i GeminiMan dobrze, że spauzowali

Odpowiedz
Może się nie znam, ale jak nigdy nie dokończyłem oglądać piątki, tak naprawdę lubię czwórkę mimo wszystko.
Trójka oczywiście jest najlepsza, jeden z najlepszych filmów akcji jeśli o mnie chodzi.

Odpowiedz
(10-08-2019, 11:30)shamar napisał(a): Pomysł na 6 był dobry jeśli miało to być zamknięcie serii a jednocześnie adaptacja, ponoć dobrego, komiksu.
Czytałem "Die Hard: Year One" i szczerze powiem, że o ile fabuły nie pamiętam, o tyle odczucia miałem mocno średnie. Ot sensacyjny przeciętniak z akcją osadzoną w latach 70-tych. Oczywiście toto było lepsze od 5-tki, ale to akurat żadna sztuka.

Odpowiedz
(10-08-2019, 09:04)Huntersky napisał(a): Na trójce.

Trójka to nie Die Hard, do tego od sceny jak podjeżdżają ciężarówki film pada na pysk i już nie wstaje.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon