Disenchantment (Netflix, 2018-)
[Obrazek: wide__820x461__desktop]

Najnowszy serial animowany na Netflix od Matt Groening twórcę Simpsonów i mojej ukochanej Futuramy.  Dlatego może jako fanboy Futuramy to jestem bardziej krytyczny i wymagający, ale jednak średnio mi się to podobało. Fabuła może nawet OK, ale też potrzebowała trochę czasu, aby się rozwinąć i nie cierpię kiedy sezony kończą się cliffhangerem. Choć akurat finał był najciekawszy. Co do humoru to taki raczej ciut lepszy od współczesnych Simpsonów, ale też nieszczególny.

Glówny mój problem, ze żadna z tych postaci nie wydała mi się ciekawa. Futurama miała taką fajną paletę bohaterów, a tutaj te jakoś przede wszystkim wydały mi się mało sympatyczne. Wiadomo Bender był jaki był, ale trudno nie było go lubić.
Tutaj na razie dość cienko jeżeli chodzi o postacie, gdyż nie tylko nie są ciekawe, ale też nie są sympatyczne.
Nie było to bardzo złe, ale jednak takie średnie, że ja daję
6/10
Może w następnym sezonie się rozrkęci?
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Jakiś czas temu obejrzałem. Ogólnie przeciętniak, tym bardziej, że oglądałem po bardzo dobrym "Paradise PD", który pod względem humoru podpasował mi zdecydowanie bardziej. Tutaj z początku strasznie mnie nudziło, później było nieco lepiej, ale bez szału. Drugiego sezonu raczej nie ruszam.

5/10
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Bardzo dobrym Paradise PD? Obejrzyj Brickelberry, to jest dopiero dobry serial (tej samej ekipy), a Maloy jest lepszy od Pociska o 2 klasy. Koniecznie z polskim dubbingiem.

Co do "Rozczarowanych" to faktycznie jestem rozczarowany. Oglądałem z miesiąc temu i właściwie już nie pamiętam. Wszystko jakby na pół gwizdka robione. Fajne motywy duszone, postacie mogłyby być o wiele ciekawsze. Zwłaszcza Luci, który ma mega potencjał. Niech bierze przykład z Mauryego z Big Mouth :)

6/10 i ocena o oczko wyższa za 2 ostatnie odcinki.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Obejrzałem 2 odcinki. Najnudniejszy serial komediowy jako sobie przypominam. Mam nadzieje o tym też zapomnieć.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Drugi sezon taki sam jak pierwszy. Fabuła idzie do przodu baaardzo powoli, żarty mocno średnie, a ciekawiej zaczyna się robić dopiero pod koniec.

Chyba odpuszczę.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
A właśnie miałem się zapytać jaki ma poziom 2 seria, bo czytałem pozytywną recenzję, w której zwrócono uwagę na to, że serial w 2 sezonie sporo się poprawił odkąd scenarzysta zaczął iść w Futuramę.

Odpowiedz
Proszę, nawet nie wiedziałem, że ukazał się drugi sezon. W sumie pierwszy tak mnie nie porwał, że nawet teraz zamiast oglądać drugi sezon, powtarzam sobie wybrane odcinki mojej ukochanej i wspaniałej Futuramy. I jakoś mi trudno uwierzyć, aby tutaj choć w połowie zbliżyli się do tego geniuszu, jakim była Futurama. 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon