District 9(Clinton Shorter)
#1
Wysłuchałem z wypiekami na twarzy ost do najlepszego jak na razie w tym roku filmu jakim jest D9. Lista utwórów prezentuje się następująco:
01. District 9 (6:28)
02. I Want That Arm (2:13)
03. She Calls (1:35)
04. Exosuit (3:16)
05. Harvesting Material (1:46)
06. Heading Home (1:15)
07. A Lot of Secrets (2:28)
08. Back to D9 (1:46)
09. Wikus Is Still Running (2:57)
10. Get Him Talking (2:06)
11. Prawnkus (4:00)
Powiem tylko jedno słowo. Absolutna rewelacja. Słucha się tego znakomicie. Wiele dynamicznych kawałków, parę mocno klimatycznych melodii. Ze szczególną uwagą słucham Exosuit- bardzo dobra, dynamiczna melodia która broni się nawet jak słucha się poza filmem. Moim ulubionym utworem jest A lot of Secrets, kompozycja która łączy parę fajnych dźwięków z miłym dla ucha afrykańskim chórkiem. Na uznanie zasługuje również Get Him Talking które nieodłącznie towarzyszy mi od paru dni na pakerni i podczas biegania. Bez wątpienia ost z D9 i z Moon to najlepsze osty tego roku oczywiście z tych co słuchałem. Gorąco polecam bo warto dla wielu świetnych dźwięków i kompozycji. Albo mi się wydaje albo autor lekko inspiruje się Zimmerem w paru kawałkach. Albo to tylko takie moje osobiste odczucie.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
#2
Film rewelacja, ost taki se. Tyle. Do historii ta muza na pewno nie przejdzie, bo za dużo tutaj Zimmera i innych. Dam 5/10, bo fajnie w filmie robi.
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
#3
Soundtrack bardzo dobry .9/10 często 'na tapecie'.
Zdałem sobie sprawę, czym jest szaleństwo. To wiara w swoją własną, jedyną rzeczywistość i zachowywanie się tak jakby nie było żadnej innej.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości