Dragged Across Concrete (2019) reż. S. Craig Zahler
[Obrazek: DH5hb_k_V0_AAH8ay.jpg]

Nowy film reżysera znakomitego westernu o kanibalach "Bone Tomahawk" oraz genialnego więziennego survivalu "Brawl in Cell Block 99".

Tym razem przenosimy się w klimaty betonowych ulic i skorumpowanych gliniarzy. Fabuła w zarysie zdradza, że śledzić będziemy losy dwóch detektywów (ufarbowany na blond Vince Vaughn i Mel Gibson z kultowym gnojem pod nosem), stosujących w pracy brutalne metody i uwikłanych w szemrane interesy. Pogrążeni w długach i zdesperowani, obydwaj panowie zmuszeni będą zejść do podziemia, gdzie ich dotychczasowe problemy z forsą i prawem - zamiast znaleźć szczęśliwy finał - ulegną tylko potrojeniu.

W obsadzie zobaczymy także Dona Johnsona, Laurie Holden i Jennifer Carpenter (ze zdjęć, które wrzuciła na insta, wynika, że coś poważnego stanie jej się w twarz).

Dla mnie DAC to murowany kandydat to tytułu filmu roku.

[Obrazek: DDf5u1_ZXc_AEa_QEX_jpg_large.jpg]

Odpowiedz
Te dwie zapowiedzi filmów z Melem, które wrzuciłeś, sugerują że Gibson doskonale kuma jakich ról oczekują od niego fani. Ta pozycja prezentuje się znakomicie. Vince i Mel w mocnym, ciężkim dramacie kryminalnym? To jest czyste złoto, jak jeszcze doda się reżysera w tak dobrej formie jak Zahler. Do tego jeszcze Don Johnson. Wszystko okraszone rewelacyjnym tytułem.

Nie czuję przesady w stwierdzeniu, że szykuje się tutaj film roku.
.

Odpowiedz
Po Brawl99 ufam Vaughnowi, Gibsonowi ufam od kolyski, Craig Zahler zdobył moje zaufanie w 2015 więc wierzę, że będzie zajebisty film.

Odpowiedz
Vaughn znowu gra u Zahlera, i do tego jeszcze Mel w obsadzie? Supero! :)
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
(13-05-2018, 08:00)srebrnik napisał(a): Te dwie zapowiedzi filmów z Melem, które wrzuciłeś, sugerują że Gibson doskonale kuma jakich ról oczekują od niego fani.

Mental jest Mela agentem. :)
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
[Obrazek: NlcJzIx.jpg]
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
Jest i znany czas trwania filmu - bajeczne 159 minut.

Odpowiedz
Mel Gibwąs <3

Odpowiedz
Mel wyglada tutaj jak moj swietej pamieci ojciec, El Waldemaro. Czas trwania, im wiecej czasu z tym duetem, tym lepiej. Czekam.
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
[Obrazek: ngzf3bfk2dd11.jpg]
Jestem po lekturze scenariusza Dragged Across Concrete i powiem wam tylko tyle, że rola Mela to jest coś, na co fani czekali od lat. Zahler wie, jak wykorzystywać kultowych aktorów.

Odpowiedz
[Obrazek: f090abcc4bda0131ef6d777d2af93e9b.gif]

;)

Odpowiedz
George Lucas & Spielberg style:

:)
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
[Obrazek: m0cjq5V.jpg]

Odpowiedz
Trailer by dali lepiej

Odpowiedz
Wg recenzenta z tej strony, film jest brutalny, rasistowski i mocno prawicowy (czyt. kładzie lache na pp):
https://www.thedailybeast.com/mel-gibsons-new-police-brutality-movie-is-a-vile-racist-right-wing-fantasy?ref=home

Ocena oczywiście negatywna, sama recenzja podobno mocno spoilerowa (przeczytałem tylko nagłówek). :)

Odpowiedz
No, to Zahler osłodzi nieco sezon Oscarowy wszystkim oburzonym brakiem wetknięcia flagi w "First Manie" ;)
https://www.facebook.com/MialoBycSwiatlaKameraAkcjaAleNazwaBylaJuzUzywana/
- "Światła, kamera, akcja", czyli mój blog na FB, na którym dzielę się swoją milością do kina. Zapraszam do polubienia! ;)

Odpowiedz
Kolejna pozytywna recka, tym razem z polskiego podwórka. Gibson jest bardzo wychwalany, a to super wiadomość.
https://www.filmweb.pl/review/Polowanie+na+lwy-21731

Odpowiedz
(04-09-2018, 15:33)Kryst_007 napisał(a): No, to Zahler osłodzi nieco sezon Oscarowy wszystkim oburzonym brakiem wetknięcia flagi w "First Manie" ;)
Ten film nawet nie otrze się o Oscary, możesz być pewien.

Ogólnie widzę w internecie, że ludzie nadal nienawidzą Gibsona, na Facebooku stronki, która zalinkowalem w poprzednim poście, niektórzy wręcz nawołują, żeby bojkotować ten film. :D

Zahler chyba znowu dostarczył.

Odpowiedz
Podobno frekwencja na pokazach była mała. A film to wgl nie ma ani profilu na Metacritic ani na RT. Ja zerknąłem na parę recek i ogólnie raczej pozytywne choć też nie widzę zachwytów. Ciekawe gdzie trailer. Film raczej szumu w Wenecji nie zrobi i wątpię w polską dystrybucję. Ale po Bloku 99 czekam, co prawda wolałbym Dona Johnsona obok Vaughna zamiast Gibsona, ale trudno :(

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon